Jump to content


Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 4 months later...
πριν 21 ώρες, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Έπαιξα σήμερα εγώ... Δεν ξέρω πως, γιατί, πως μου ήρθε αλλά έπαιξα! 

Το κατέβασα ξανα κ αι ψάχνω παρεα να μπω να παιξω..μονος βαριεμαι...?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως δυστυχως δεν το χορτασα. Το πηρα προς το τελος της καριερας του. Αντε να ειμαι 45 level. Πιστες υπαρχουν και πιο μαζεμενες, αλλα δυστυχως δε θυμαμαι ονοματα....

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Εμενα δεν μου αρεσε. Παρα πολυ μεγαλες πιστες. Η σε ετρωγε sniper η τανκ η ελικοπτερο...

Γουστα, αλλα..

Battlefield παιζεις για τα τανκς τα ελικοπτερα και τα αεροπλανα, οι δε snipers αν παιξουν σωστα τον ρολο τους εχουν κερδισει το μισο παιχνιδι. Για τις πιστες δεν

ηταν προβλημα οτι ηταν μεγαλες αλλα η ελλειψη οχηματων (απο ταριφες που μολις σχολασαν :hehe:) και καλυψης απο το ενα σημειο στο αλλο σε αρκετες περιπτωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντα μονο infantry ειμαι. Αρα δεν μπορω να το νιωσω αυτο που λες...Ναι αυτο που επρεπε να κανεις απειρη αποσταση με τα ποδια ειναι εκει που λεω οτι χανεις μονιμα απο snipers και ελικοπτερα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο κλειστους χαρτες η αλλo mode θα επρεπε να παιζεις ΒF οπως λεει και ο giorgos2187. Απο Quake - UT - Doom εχεις

εμπειρια ? το λεω γιατι εχω δει μερικα video σου και πιστευω οτι σαν παικτης σου ταιριαζουν και παιχνιδια τετοιου ειδους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.