Jump to content



Οδηγός για ψείρες


ΣτοΠαραΠεντε

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Μια και τα CREATIVE EP-650 που αγόρασα δεν έχουν υφασμάτινη ή έστω πλαστική θήκη, παρά μόνο τη συσκευασία τους, ξέρει κανείς πού μπορώ να αγοράσω μία ή έστω τι μπορώ να χρησιμοποιήσω ως θήκη; Τα AKG K-330 που'χω εδώ και μερικά χρόνια περιλαμβάνουν μια πάρα πολύ βολική θήκη:

Genuine AKG K330 Ultra lightweight Headphones Scarab | eBay

Μπορούμε ν'αγοράσουμε από καμιά εταιρεία αξεσουάρ ακουστικών;

Link to comment
Share on other sites

Τα είχα αγοράσει τα συγκεκριμένα για λογαριασμό γνωστού μου!

Δεν ξέρω αν τα εχεις ακούσει-δοκιμάσει και δεν θέλω να σε απογοητεύσω,αλλά για'μένα δεν τα αξίζουν τα λεφτά τους!

Καταρχάς έχουν μεγάλη έλλειψη στα μπάσα,πράγμα που θα παρατηρήσεις και εσύ από την πρώτη στιγμή.

Το ίδιο και στην ένταση.Για΄μένα τουλάχιστον δεν έφταναν το επίπεδο που θα με ικανοποιούσε.

Καθόλου βολικά.Όχι μόνο στα αφτιά,αλλά με ενοχλούσε και το καλώδιο!

Δεν λέω καλό,μουρατο και διαφέρει στην εμφανίσει με διαφορά από τα υπόλοιπα,αλλά δεν είναι τόσο... (ευλύγιστο να το πω; ) γενικά έχει μια παράξενη συμπεριφορά που με εκνεύριζε.

Άσε που όπου χτυπούσε ακουγόταν το χτύπημα μέσα από τα ακουστικά.

Ελπίζω εσύ να εχεις άλλη άποψη και να τα ευχαριστηθείς πάντως! :hm:

Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον μπορώ να τα επιστρέψω στο Amazon άμα δε μου αρέσουν.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Αυτό ισχύει ακόμη κι αν έχεις χρησιμοποιήσει το προϊόν; Και μετά τι; Πωλείται ως μεταχειρισμένο;

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό να συνδέουμε τα ακουστικά σε μια συσκευή και χωρίς να παίζει κάποιο αρχείο να ακούγεται ένα φύσηγμα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοούσα τα ακουστικά,αλλά την συσκευή αναπαραγωγής.

Αν στο κάνουν όμως τα ακουστικά σε όλες τις συσκευές που τα συνδέεις τότε ίσως έχουν το προβληματάκι τους.

Link to comment
Share on other sites

Στο φορητό μου τα συνδέω, αλλά στα ακουστικά κεφαλής της Sony δεν ακούγεται τίποτα. Και τα AKG K330 το κάνουν ανεξαρτήτως συσκευής. Μήπως οφείλεται στο ότι έχουν μεγάλο εύρος συχνότητας και έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία ήχου;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.