Jump to content



Οδηγός για ψείρες


ΣτοΠαραΠεντε

Recommended Posts

εγω ειχα αγορασει τα ajays four απο γνωστο μαγαζι του εξωτερικου,στυλατα ακουστικα και ωραιος ηχος,τουλαχιστον για μενα ηταν οτι καλυτερο ειχα ακουσει μεχρι τωρα σε ακουστικο inear και με ειχανε υπερβολεψει,αλλα εχει χαλασει η επαφη του καλωδιου με το πλαστικο του βυματος.υπαρχει μηπως περιπτωση να ζητησω αντικατασταση ή κατι τετοιο δεν καλυπτεται απο την εγγυηση?κατα τα αλλα τα ακουστικα ειναι σε υπεραριστη κατασταση.

υγ.συγγνωμη αν ειμαι ot αλλα για να μην ανοιγω νεο θεμα ειπα να γραψω εδω εκτος του οτι μπορει να δει και καποιος αλλος τις απαντησεις σας και να βοηθηθει

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Δεν νομίζω να σε καλύψει η εγγύηση σε κάτι τέτοιο. Νομίζω θεωρείται φθορά από την χρήση που κάνεις.

Πόσο καιρό τα εχεις; Ένα χρόνο έχουν εγγύηση για το καλώδιο.

Link to comment
Share on other sites

9-10 μηνες.το καλωδιο χαλασε πριν το καλοκαιρι αλλα λογω ελλειψης χρονου και επειδη βολευτικα με κατι αλλα ακουστικα

που βρηκα το αφησα το θεμα.τωρα ομως επειδη βλεπω τα αλλα ακουστικα να με αποχαιρετουν ειπα να το ψαξω.αν δεν υπαρχει εξωτερικη φθορα μηπως περνανε?το καλωδιο φαινεται αθικτο απεξω

Link to comment
Share on other sites

Αν φαίνεται ότι έχει ξεκολλήσει από μέσα ή κάτι τέτοιο,στείλε τους ένα μαιλ με μια φώτο από τα ακουστικά που να φαίνεται το πρόβλημα! Δεν χάνεις τίποτα!

Καν'το όμως όσο ποιο σύντομα μπορείς γιατί το ακουστικό έχει 2 χρονιά εγγύηση,αλλά το καλώδιο έχει 1 όπως σου είπα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχετε να προτεινεται καποιο μοντελο το οποιο να εχει play/pause και εναλλαγη τραγουδιων? Γιατι απ'οτι ειδα με μια γρηγορη ματια αυτα που εχουν προταθει, δεν εχουν.

Το volume control δεν μ'ενδιαφερει. Η χρηση τους θα ειναι σε κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινεται καποιο μοντελο το οποιο να εχει play/pause και εναλλαγη τραγουδιων? Γιατι απ'οτι ειδα με μια γρηγορη ματια αυτα που εχουν προταθει, δεν εχουν.

Το volume control δεν μ'ενδιαφερει. Η χρηση τους θα ειναι σε κινητο.

Το θέμα είναι με τα controls αν υποστιρίζεται και απο το κινητό.

Είναι λίγο complicated το συγκεκριμένο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινεται καποιο μοντελο το οποιο να εχει play/pause και εναλλαγη τραγουδιων? Γιατι απ'οτι ειδα με μια γρηγορη ματια αυτα που εχουν προταθει, δεν εχουν.

Το volume control δεν μ'ενδιαφερει. Η χρηση τους θα ειναι σε κινητο.

Τα δικά μου έχουν και υπάρχει και έκδοση με +2 πλήκτρα για αυξομείωση του ήχου.

Για το κινητό τα πήρα και εγώ,αλλά παίζουν και σε όλες τις συσκευές μέσω ανταπτορα που περιέχεται στην συσκευασία!

Link to comment
Share on other sites

IL200k KTC In-Ear Headphones - earbuds & in-ear headphones - headphones - products - koss headphones

http://www.klipsch.com/image-s4a-ii-headphones

Τα συγκεκριμενα σας λενε τιποτα?

Tα klipsch ειναι συμβατα με android οποτε δεν θα εχω προβλημα με την συσκευη μου αλλα δυστυχως ξεφευγουν σε τιμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έγραψα ότι τα A-Jays Four τα σπάνε; Όχι; Ε να το γράψω.. Τα σπάνε. Πολύ ευχαριστημένος πραγματικά.

Σκεφτομαι και εγω να αντικαταστησω τα akg k330 γιατί εφαγαν τα ψωμια τους..

Και σκεφτομαι τα vsonic gr22 bass..

Εχω διαβασει τα καλύτερα...

*S2

Link to comment
Share on other sites

τα minor pitch black παιζουν κανονικα σε galaxy s3?? δλδ με το κουμπι θα μπορω να σηκωσω το τηλ να αλλαξω τραγουδι κλπ??

γιατι τα μαμα ακουστικα ειναι χειροτερα και απο πλανωδιου...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=25842]mondler[/MENTION]

Παίζουν σε όλα τα τηλ. με το κλασικό 3.5 jack και σε όλες τις άλλες συσκευές decks,ενισχυτές κτλ με αντάπτορα που περιλαμβάνεται στην συσκευασία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.