Jump to content


"Να sleeve κανείς ή να μη sleeve; The ultimate sleeving guide"


Recommended Posts

Corsair Ax Series Δεν Sleevαροντε εδω και 1 ωρα προσπαθω να Βγαλω το Power connector με αυτο το κιτ Molex and ATX Pin Connector Removal Tools - 1 Each | eBayκαι δεν γινεται απογοητευση σκετη.... Καμια Ιδεα ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα παρατήσει και έκανα με Sleeve κάποια extensions. Αν έχεις την υπομονή και αντέξουν τα δάκτυλά σου θα σε θαυμάσω

good luck ¨οπως και να έχει

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και καλό μήνα, σήμερα μου ήρθαν αυτα που παράγγειλα απο ebay αλλα μάλλον πρέπει να ναι μουφα,να σας ρωτήσω κατι εσάς, απο τι υλικο ειναι και αν διαφανιζει γιατι εμενα ειναι απο ναυλον και διαφανιζει μεσα το καλωδιο.

ImageShack

Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι ρε φιλε αν μπορεις στειλε μου λινκ ασε και τα πληρωσα ολα 17 ευρω

charitos_giorgos | eBay

μαπα sleeve πηρες...

η θα παρεις sleeve apo mdpc(πανακριβο αλλα πολυ καλο) η θα πας σε paracord(το προτιμω)

paracord sto ebay θα βρεις εδω usa550paracord | eBay

και εδω 550 PARACORD US GSA COMPLIANT CONTRACTOR - 100 feet items in THE BUSHCRAFT STORE store on eBay!

Ελλαδα εχει και το eworld

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη φιλε μου προτείνεις να παρω αυτα?τι υλικο ειναι αυτα

US GSA Compliant 550 Paracord Black 1m

US GSA Compliant 550 Paracord Red 1m

για το κουτακι μου τι χρωμα προτεινεις?

http://imageshack.us/photo/my-images/692/p9190461.jpg/

Έγινε επεξεργασία από haritos14
Link to comment
Share on other sites

δε διαβασες ολο το αρθρο??? ειναι εναλακτικο του sleeve πολυ πιο φτηνο και καλυτερο κατα τη δικη μου αποψη... στην ουσια το paracord ειναι κορδονι απο αλεξιπτωτα.. και καποιος ανακαλυψε οτι αμα αφαιρεσεις τα εσωτερικα σχοινακια κανει για sleeve...

η Αγαπη στον οδηγο τα γραφει αναλυτικα...

δες εδω http://www.thelab.gr/apo-to-ergastiri/na-sleeve-kaneis-i-na-mi-sleeve-112430.html?garpg=11#content_start

και τις επομενες σελιδες φυσικα

εδιτ: το χρωμα ειναι υποκειμενικο... οτι αρεσει εσενα... εγω οπως το βελπω πας για κοκκινο-μαυρο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.