Jump to content


Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Shaman

Πάντως η ατάκα του billpeppas μετράει πολύ!!

Ποιος billpeppas ρε σεις? Ο enduracell την είχε πει την ατάκα επειδή είχα πει μια μλκια πριν. :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Γιατι? εβγαλε τριχουλες λες στο επιμαχο σημειο...?μπααααα....! :hehe: :hehe:

Ρε παρε μΑΤΙ :hehe:

O Greekfragma στο LAN PARTY αναφερομενος στη εξαισια γειτονισσα του....! :inlove:

(την οποια με διαβεβαιωσε μολις σημερα οτι θα φωτογραφισει μολις γυρισει απο τις διακοπες του...!)

οχι ρε απο την πολλη την μλκ εβγαλε τριχες στις παλαμες :p :P :p :P :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείτε αλλά το να εκφράζομαι στα αγγλικά μου είναι πιο εύκολο, απο τον γνωστό επιχειρηματία και τεχνικό Bill Peppas

Έχει highlands η Λαμία; απο την αφεντιά μου και ως απάντηση στον μέγα εισαγωγέα και ιδιοκτήτη μεγάλης αλυσίδας καταστημάτων πληροφορικής bill peppas

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hero

Ποιος billpeppas ρε σεις? Ο enduracell την είχε πει την ατάκα επειδή είχα πει μια μλκια πριν. :boxed:

Nope, η ιστορικη ατακα ανηκει στον πεππα, τα υπολοιπα ειναι αντιγραφες:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε σεις τώρα γελάτε (και γελάμε). Το θέμα είναι ότι έφαγε κράξιμο και αποφάσισε να έρθει σε άλλο forum και να τον τρώμε εκεί στη μάπα. Ρε συ Vagoura σου έχω ένα συμβόλαιο, έχεις κανα καλόπαιδο διαθέσιμο;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

Ναι ρε σεις τώρα γελάτε (και γελάμε). Το θέμα είναι ότι έφαγε κράξιμο και αποφάσισε να έρθει σε άλλο forum και να τον τρώμε εκεί στη μάπα. Ρε συ Vagoura σου έχω ένα συμβόλαιο, έχεις κανα καλόπαιδο διαθέσιμο;

Eεεε κραξτε τον κ απο κει τοτε... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Nope, η ιστορικη ατακα ανηκει στον πεππα, τα υπολοιπα ειναι αντιγραφες:p

Μου είπαν να κάνω ένα search και τελικά την είδα την ατάκα από τον peppa. Δεν ήξερα ότι είχαμε πει την ίδια μλκια. :boxed:

Ο shidokanjohn είχε βάλει μια φοβερή ατάκα από τον billpeppa στη sig του.

Link to comment
Share on other sites

Σε διαμαχη στο PCTECH AMD VS INTEL(γνωστοι-αγνωστοι dagalidesVS Ιντελαδες) και μετα απο μια σωρια χωσιματα και κορυφαιες ατακες ειχαμε τον

DJD, που μας ειχε πρηξει οτι το Bluetooth stick που πηρε δεν δουλευει....

DJD - To Bluetooth ΕΠΑΙΞΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, γιατι εχω INTEL...

τσακ, τσιμπα ενα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα λεφτα ηταν νομιζω μια αγγελια, που ο τυπας ελεγε οτι του ειχε γραψει σε χαρτακι ενας αλλος.."Πες τους η ταδε καρτα γραφικων,οχι αυτη με τα 100 ευρο" κτλ...Απιστευτες ατακες..

Αν τη θυμαται κανεις και μπορει να τη βρει..ας την κανει post..εφαγα το λαμπ και δεν τη βρηκα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Manu_Dhthen1 [Σήμερα, στις 15:13]

Ολα τα λεφτα ηταν νομιζω μια αγγελια, που ο τυπας ελεγε οτι του ειχε γραψει σε χαρτακι ενας αλλος.."Πες τους η ταδε καρτα γραφικων,οχι αυτη με τα 100 ευρο" κτλ...Απιστευτες ατακες..

Αν τη θυμαται κανεις και μπορει να τη βρει..ας την κανει post..εφαγα το λαμπ και δεν τη βρηκα...

Αυτά που έγραφε ο τύπος ήταν ασυνάρτητα, αλλά παρασκεύασαν έδαφος για την ατάκα του RootX : Τα αγοράζω όλα στείλε πμ με λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Χθες, στις 17:44]

Αυτά που έγραφε ο τύπος ήταν ασυνάρτητα, αλλά παρασκεύασαν έδαφος για την ατάκα του RootX : Τα αγοράζω όλα στείλε πμ με λεπτομέρειες.

Σωστοοοοοοοοοςςςςςς:laughing::T: :clap: :hi: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.