Jump to content


Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Κι εγω αμα δω ατομο με ανοιγμενη κοιλια, θα λιποθυμησω, ενω αμα τον δει ενας χειρουργος, οχι.

Αν τον δει ο polonos θα βγαλει απο το τσεπακι του κλωστη, βελονα, αναισθητικο, αντισηπτικο, θα τον ραψει και θα τον παει και σπιτι του να αναρρωσει.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αυτοποσταρομαι με συμβολη Πετρου

 

Ενότητα κινητες πλατφορμες - γενική συζητηση ποσταρω λανθασμενα το εξης

 

 

 

Ψαχνω την καλυτερη επιλογη για θερμανση σπιτι μου και απο οσο εχω καταλαβει air condition και ηλεκτρικες θερμαστρες τυπου 2000 - 3000 watt σου πινουν το αιμα στο ρευμα και δεν ζεσταινουν τοσο τον χωρο, οσο τον αερα Το σπιτι ειναι περιπου 60τ.μ αλλα δεν εχω βλεψεις να ζεσταινει ολο το σπιτι, αλλα ενα δωματιο επαρκως και οικονομικα! Προτασεις;

 

 

 

 

το εχεις βαλει σε λαθος κατηγορια

 

 

 

 

Γιατι ρε σεις???Αφου και αυτο κινητή πλατφόρμα (θερμανσης) ειναι.... :hehe:
Έγινε επεξεργασία από P70
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα ρεπό, οπότε εκμεταλλεύτηκα τη κατάσταση και έφτιαξα μια καρμπονάρα.

5. Βάζετε ένα πιάτο στο τραπέζι και τρώτε. Επαναλάβετε μέχρι να σκάσετε ή να τελείωσει η κατσαρόλα

Μπαχαχαχαχα!!!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε είναι ΘεόC. Έχω χτυπηθεί κάτω από τα γέλια.
Τον υπερπαρακαλώ να μην συνεχίσει στο ίδιο μοτίβο γιατί θα καταντήσω να αποζητάω την αλλαγή φύλλου μόνο και μόνο να του κάτσω με τις ατακάρες που πετάει.*

 

*NOT (όλη η ιδέα)

 

 

αν θυμάμαι καλά το μαγείρεμα για το οποίο τρωγομασταν ήταν το πλεόνασμα (το οποίο και αναγνωρισατε με τη συμφωνία που υπογράψατε όποτε και αυτό γραψτο στο χιόνι) και όχι η ανάπτυξη. Όποτε μάλλον τα έχεις κανεις όλα αχταρμά στο μυαλουδάκι σου και κάθεσαι και μιλάς για πράγματα τα οποία ούτε καταλαβαίνεις και ούτε μπορείς να διαχωρίσεις. Αλλα να μη πικραίνω άλλο. Ανάμεσα σε μνημονιακά π0υτανακια πρέπει να υπάρχει αλληλεγγύη.

Link to comment
Share on other sites

round 2  !
 
 

 

Πρέπει να είσαι και Βαρουφακικός μιας και έχετε το ίδιο χτένισμα  :hehe:

 
 
 
 

που λέτε,έμενα ο προπροπάππους αστοπελεκις είχε φάει κάτι αμύγδαλα στο κτήμα του δικου μου προπροπροπαπου 

και ακόμα πιο πίσω,ο προπαππους του προπροπαπου αστρο,είχε τάξει προίκα και δεν την εδωσε

δλδ αίσχος,δεν μπορώ ούτε να μιλήσω από τα νεύρα μου λέμε  :p

 

what_year_is_it.jpg

 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μέχρι να βγει στο pc θε έχει κυκλοφορήσει ήδη στις κονσόλες το Grand theft auto : Katw toumpa

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Whiplash

JK Simmons το άξιζε το Όσκαρ.

Υ.Γ Τώρα που ο JK έρχεται Ελλάδα και παίζει σε Παπακαλιάτη, τον ψηφίζω για να πρωταγωνιστήσει σε ταινία για τη ζωή του Μητροπάνου. Φτυστός. :p

:sarcastic: :sarcastic:

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

per request
 

βαλτε το κάποιος στις ατάκες γιατί δε προλαβαίνω.

 

 

έχουμε
 

καλά μιλάμε εδώ στο Μοσχάτο το 4g της WIND φυσάειιιι... σκέφτομαι να κόψω το σταθερό :sarcastic:

 

CZIUMWp.png

 

 

Ζακέτα να βάλεις.

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

(η ταύτισή σου με τους ψευτοαριστερούς έγινε με βάση τα λεγόμενά σου όπως αντίστοιχα με έχεις ταυτιστεί πολλάκις ως χρυσαυγίτη, με βάση τα λεγόμενά μου υποθέτω, παρ'όλο που όσες φορές έχω ψηφίσει στις εθνικές εκλογές έχω ψηφίσει συνασπισμό και σύριζα).

 

 

 

 

Εδώ πήρες φόρα δεν άντεξες. Για να κ'ανω και λίγο χιούμορ (και όχι flame όπως εσυ) , η λογική μου (εμένα του αργόσχολου ψευτοαριστερού κλπ) σε ένα βαθμό ενδεχομένως υπάρχει και στο κόμμα που ψήφισες . Οπότε από την επόμενη φορά θα σε συμβούλευα να ψηφίσεις ώστε να ξεβρωμίσει ο τόπος (είδες πόσο κομματόσκυλο είμαι διώχνω ψήφους από το κόμμα). Ίσως να ένιωθες καλύτερα με αυτή την επιλογή.

 

Πάνω στο χιουμορ, τόσες (πικρές) αληθειες.

 

Επιτέλους όμως, βρέθηκε κι ένας να πει "ναι ρε μάγκες, ψήφισα σύριζα". Προσωπικά, χορτάσαμε να βλέπουμε υψηλού επιπέδου πχοιοτητας ανώτερου πνευματικού ανθρώπου που έχει κάνει το "εγώ δεν είμαι σύριζα, ΑΛΛΑ τούτο και το άλλο" καραμέλα.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ζουμε μεγαλες στιγμες !! 

 

 

Έπρεπε ξανά ΑΦΟΥ.

11200889_992029044140735_564245884885906

 

 

 

Καλά ρε πας καλά; Βάλε φωτογραφία την κοιλιά σου τώρα!  :p

 

 

 

 

εσυ πρωτα  :p

 

petrosD - thelab.gr calorie police    :rofl:

 

 

 

 
Πάρτα!
 


attachicon.gif Ntropi.jpg

 
 dat filename   :hehe: :hehe:
Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.