Jump to content


Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

πριν 21 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

Πάντως εάν αφορά την κόρη μου, όχι μόνο μακαιρώσω, αλλά εάν είναι χειμώνας και φοράει μπουφάν, μαντέψτε τι θα του κάνω του μπουφάν.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
πριν 10 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Ήδη έχουμε VR  μισθό, εμένα μου αρκεί.

 

Καλημέρα. 115κσ, γουεηκ μη απ' νουεν σεπτεμπα εντςςς νιανιααναλαλαλατουτου

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
πριν 16 ώρες, το μέλος Snips έγραψε:

Και γω όταν ήμουν νιος ήθελα να δουλευω γενικά σε bar γιατί πίστευα ότι δεν θα προλάβαινα να αγοράζω προφυλακτικά. Μετά προσγειώθηκα και πέταξα και αυτά που είχα.

 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
πριν 2 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Έχω ακούσει ότι σημασία δεν έχει το μέγεθος, αλλά ο τρόπος που το χρησιμοποιείς. Μήπως το δικό σου είναι κοντό και χοντρό; ?‍♂️

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 38 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

αν του γραψες ότι είσαι φίλο με τζαπανοχόντα, του 'βαλες και κάνα ρρρρρραααααααα στο τέλος σίγουλα το λέλωσε το βλακάκι του και έστειλε με διπλωματικό σάκο.

 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 8 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

θα σου πρότεινα να το ξανακάνεις λίγο με ξύδι, προσέχοντας να σκουπίσεις μετά ευαίσθητα σημεία και να το αφήσεις λίγες ώρες έξω, στον ήλιο. Επίσης σταμάτα να το μυρίζεις ψυχαναγκαστικά. Κάθε φορά που σου μπαίνει η ιδέα να το μυρίσεις να πηγαίνεις ΠΟΘ.

 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

  

πριν 57 λεπτά, το μέλος kourbeti έγραψε:

547946071_.thumb.jpg.cae6040f49c43e77c6435d75b775c02e.jpg

 

Στην αρχή ξεκίνησα με ένα μεροκάματο (παιδούλα ακόμα) και μετά έπεσα στο μηνιάτικο. Είχα εθιστεί τόσο πολύ που έκανα δύο και τρεις δουλειές για να έχω όχι έναν αλλά δύο μισθούς μέσα σε ένα μήνα και δεν μου έφτανε. Σπούδαζα και το βράδυ δούλευα σε μπαρ. Εκεί με είχε φτάσει η εξάρτηση μου. Αυτές οι εποχές όμως είναι πια παρελθόν. Είμαι πια ένας καινούριος άνθρωπος . Μετά από πολλή δουλειά με τον εαυτό μου έχω καταφέρει και δεν είμαι τόσο εξαρτημένη από το μισθό μου. Δεν παίρνω συχνά και όταν παίρνω είναι αισθητά λιγότερος. "Οποιαδήποτε ώρα κι αν θέλω τον κόβω" συνήθιζα να λέω. Κάποτε μάλιστα τον είχα κόψει για πέντε μήνες και πήγαινα κάθε μήνα μαζί με άλλους απεξαρτημένους στον ΟΑΕΔ και παίρναμε υποκατάστατα. Αλλα αυτό δεν κράτησε πολύ. Είναι και αυτές οι μικρές αγγελίες για δουλειά που σε βάζουν σε πειρασμό. Ξανακύλήσα αλλά ευτυχώς με τη σωστή πληροφόρηση (διαβάζαμε πολύ μνημόνιο τότε θυμάμαι) η δόση έπεσε στο μισό. Τώρα προσπαθώ πάλι να το κόψω, αυτή το φορά μάλλον οριστικά. Αποφεύγω μέρη που θα με βάλουν σε πειρασμό, όπως η σταθερή δουλειά και τα ένσημα (αυτά σε κολλάνε) και μέρη όπως τα super market και οι ιδιωτικοί γιατροί που μου θυμίζουν πόσο ωραία ήταν την εποχή που έπαιρνα συχνά μισθό. Με την κατάλληλη στήριξη μπορείς να συ να επαξαρτηθείς. Μην το αναβάλεις.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
πριν 2 ώρες, το μέλος yanni έγραψε:

Και ποτέ δεν κοίταξαν να αξιοποιήσουν το χαρακτηριστικό αυτό. Οπότε γιατί η μπηχτή στην AMD που είπε να το βγάλει από το συρτάρι και όχι στους άλλους που το είχαν καταχωνιάσει στο συρτάρι; Δεν θα ήθελες τα τελευταία 5 χρόνια που παίζεις - αν παίζεις - games, να έχεις μια extra και απόλυτα free αύξηση επιδόσεων της τάξης του 2-10%; Γιατί δεν σχολιάζεις την στάση της Nvidia για παράδειγμα που πρωτοπορεί στις κάρτες γραφικών και χαρίζει απλόχερα τεχνολογίες στο κοινό της; Δικές της τεχνολογίες, όχι free τεχνολογίες. Γιατί δεν σχολιάζεις στην στάση της Intel που τα τελευταία χρόνια μας διαφημίζει πόσο σπουδαία είναι στον τομέα του gaming? Δεν την είδα να βγαίνει να διαφημίζει υποστήριξη από τις μητρικές και τους επεξεργαστές της, ώστε να αναγκάσει AMD και Nvidia να υποστηρίξουν το χαρακτηριστικό.

 

πριν 2 ώρες, το μέλος l2phile έγραψε:

 

Γιατί μπορώ ?

 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 41 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Να μιλησουμε λιγο για το παιχνιδι? Αρκετα δεν κραξαμε? Λοιπον... οσοι το παιζουν και δεν κοιτανε απλα τα memes, Judy μπαινατε?

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.