Jump to content



Ανεμογεννήτρια DIY


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος xaris2335 έγραψε:

διακρίνω ένα μίσος δικό σου απέναντι στο κ Καλογεράκη;

Αν ναι ξέρεις τι λένε όποιος σκάβει το λάκκο του άλλου πέφτει ο ίδιος μέσα.

Η όπως λέει η θρησκεία μας μάχαιρα έδωσες μάχαιρα θα λάβεις ;)

 

 

Κόψε τις ρακές σύντεκνε γιατί βλέπεις ανύπαρκτα οράματα….το μίσος είναι σοβαρό συναίσθημα που προϋποθέτει γνωριμία και εγώ πέραν των βίντεο του που βλέπω δεν έχω άλλη σχέση.

Νταξ ορφανός είμαι και εγώ, αλλά μέχρι εκεί : P

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

 

Κόψε τις ρακές σύντεκνε γιατί βλέπεις ανύπαρκτα οράματα….το μίσος είναι σοβαρό συναίσθημα που προϋποθέτει γνωριμία και εγώ πέραν των βίντεο του που βλέπω δεν έχω άλλη σχέση.

Νταξ ορφανός είμαι και εγώ, αλλά μέχρι εκεί : P

έτσι μπράβο γιατί να ξέρεις υπάρχει και ο άλλος δρόμος, ο δρόμος του Εισαγγελέα :D

 

Έγινε επεξεργασία από xaris2335
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος xaris2335 έγραψε:

έτσι μπράβο γιατί να ξέρεις υπάρχει και ο άλλος δρόμος, ο δρόμος του Εισαγγελέα :D

 

 

Άσε να μαντέψω…βάζεις ρακί στον φραπέ!  πρωινιάτικα θα καταστραφείς!

 

ΥΓ Όταν δεν καταλαβαίνουμε κάτι ή μας φαίνεται κάπως, ρωτάμε. Είναι προτιμότερο από το να βγάζουμε ανόητα συμπεράσματα.

Είναι νόμος της φύσης όλοι να μείνουμε ορφανοί στο μέλλον αφού το αντίθετο δηλαδή να πεθάνουμε εμείς πρώτοι είναι η μεγαλύτερη κατάρα για ένα γονιό.

Ήταν μια σκωπτική ειρωνεία λοιπόν που ταίριαζε με το «άνεργος» αφού με τόσα χρήματα που ξοδεύει προφανώς δεν έπρεπε να το γράψει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.