Jump to content


Nintendo Wii U, κυκλοφορεί στις 30 Νοεμβρίου στην Ευρώπη


Recommended Posts

Βαστάτε αδέρφια γιατί το κάψατε λίγο. Να συγκρίνετε τιμές σε προϊόντα που βγήκαν την ίδια περίοδο και έχουν τον ίδιο ρόλο το δέχομαι.

Η τιμή του ps3 όμως ήταν στον Θεό (Allah/Ganesha/Spaghetti Monster) γιατί εκτός των άλλων έπαιζε και blu ray. Και στην αρχή, blu ray player κάτω από 3-4 κατοστάρικα δε μπορούσες να πάρεις. Και το xbox δεν ήταν και ιδιαίτερα πιο φτηνό στα 4 κατοστάρικα.

Τώρα για τον controller του wii u, μη τρελένεστε κι'ολας. Υπάρχει ήδη αντίστοιχο hardware, και οι τιμές πλέον είναι ξεφτύλες. Σιγά τα ωά του controller, μία ταμπλέτα είναι με joystics και με 800χ480 ή κάτι αντίστοιχο, απλά χωρίς τα extra μπλιμπλίκια των android tablet να φουσκώνουν την τιμή. Ούτε καν multitouch δε θα έχει. Στανταρ θα ανεβάζει την τιμή της κονσόλας, δε το συζητάμε, αλλά όχι όσο φαντάζεστε. Το manufacturing κόστος του χειριστηρίου όμως ζήτημα να πάει κάνα 50ρικο.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και Xbox360 δεν ειμαi fanboy :p

Τα τεχνικα χαρακτηριστικα κολλανε στο αμα παω και παρω τωρα WiiU, αν σε 1-2 χρονια που θα βγαινουνε ολα τα ports σε next generation , αν θα μπορει να τα παιζει και το WiiU. Εννοειται δεν με νοιαζουνε αυτα καθε αυτα τα γραφικα, αλλα η μελλοντικη υποστηριξη σε παιχνιδια ολων των developers/publishers.

Αυτο για καποιους μπορει να φαινεται αυτονοητο , αλλα η Nintendo εχει αποδειξει το αντιθετο : δες ποσα games τριτων publishers λειπουν απο το Wii πχ

Με το wii δεν νομίζω η ni να στόχευε ούτε να τρέχει crisis ούτε κάτι παρόμοιο. Αντίθετος κ οι δυο ανταγωνιστές της την αντεγραψαν σε κάτι, άρα σημάνει ότι κατι έχει κάνει σωστά :). Κ για το u με βάσει τους τίτλους βλεπω ότι τους χτυπάει κ αλλού. Θα δείξει πόσο θα αντεξει στο χρόνο γιατί δεν ξέρουμε τι θα κάνει κ ο ανταγωνισμός

Link to comment
Share on other sites

Με το wii δεν νομίζω η ni να στόχευε ούτε να τρέχει crisis ούτε κάτι παρόμοιο. Αντίθετος κ οι δυο ανταγωνιστές της την αντεγραψαν σε κάτι, άρα σημάνει ότι κατι έχει κάνει σωστά :). Κ για το u με βάσει τους τίτλους βλεπω ότι τους χτυπάει κ αλλού. Θα δείξει πόσο θα αντεξει στο χρόνο γιατί δεν ξέρουμε τι θα κάνει κ ο ανταγωνισμός

Βασικά κάτσε να δούμε τι θα γίνει με τις κονσόλες μιας και η gaming βιοχημανία έχει αλλάξει.

Link to comment
Share on other sites

Με το wii δεν νομίζω η ni να στόχευε ούτε να τρέχει crisis ούτε κάτι παρόμοιο. Αντίθετος κ οι δυο ανταγωνιστές της την αντεγραψαν σε κάτι, άρα σημάνει ότι κατι έχει κάνει σωστά :). Κ για το u με βάσει τους τίτλους βλεπω ότι τους χτυπάει κ αλλού. Θα δείξει πόσο θα αντεξει στο χρόνο γιατί δεν ξέρουμε τι θα κάνει κ ο ανταγωνισμός

Ε ναι, θελει λιγο υπομονη για αγορα κονσολας για καποιον που δεν πολυκαιγεται.

Εγω παντως θελω να ειναι σε καλα επιπεδα η Νιντενδο , γιατι αμα μεινουνε μονο 2 κατασκευαστες κονσολων , το καρτελ ειναι 500% σιγουρο.

Link to comment
Share on other sites

Το 80% του κοσμου εκει εξω, ουδολως τον ενδιαφερει να παιξει το Βorderlands ή το Dead Space κλπ....

Προτιμα να παιξει tennis και bowling στο wii με την παρεα.

Οποτε, ολοι αυτοι που πηραν Nintendo Wii, παλι απο την Nintendo θα αγορασουν.

Ένα χρήσιμο συμπέρασμα προέκυψε από το θρεντ.

O Θεός(victor σγχώραμε) έχει καταραστεί την ms και τη sony να μη βγάλουν τίποτα καλό από άποψη gameplay. Και έχουν φάει ban από όλα τα κράτη σε περίπτωση που σκεφτούν την κυκλοφορία κάποιου νέου controller σαν το kinect.

Xbox απετυχε λογω RROD, PS3 απετυχε λογω τιμης και non-pirated games.

Ενώ το wii u............

Θα κανω και μια προχειρη λιστα οσα games εχω παιξει σε xbox που δεν βγηκαν σε Wii :

Dead Space 1 & 2 , Bayoneta , Final Fantasy XIII & Final Fantasy XIII-2 , Star Ocean - The Last Hope , Castlevania: Lords of Shadow , Fallout 3 & New Vegas , Borderlands .......

Βαριεμαι να γραφω γιατι εχω αλλα 30-40 games σε xbox που δεν βγηκανε σε Wii

και μην αναφερω και τα exclusive σε PS3/Xbox360 που ειναι καμια 20αρια ακομα.

Καποιοι θα ανφερετε καλα ρε φιλε παρα πολλα απο αυτα βγαινουνε και σε pc.

Δεν θα διαφωνησω αλλα πολλοι που παιρνουνε κονσολα για να παιζουνε games για 5-8 χρονια και δεν θελουνε να αναβαθμιζουνε συνεχεια pc , αρα ειναι ακυρο επιχειρημα.

Ο κόσμος που θα αγοράσει wii u παίζει να μην ξέρει τη διαφορά της κάρτα γραφικών και της κάρτας απεριορίστων διαδρομών. Πολλοί δεν μπορούν καν να διαβάσουν τις λέξεις "Dead Space" πάνω στο κουτί, ενώ άλλοι βγάζουν ακόμα δόντια.

Link to comment
Share on other sites

Ένα χρήσιμο συμπέρασμα προέκυψε από το θρεντ.

O Θεός(victor σγχώραμε) έχει καταραστεί την ms και τη sony να μη βγάλουν τίποτα καλό από άποψη gameplay. Και έχουν φάει ban από όλα τα κράτη σε περίπτωση που σκεφτούν την κυκλοφορία κάποιου νέου controller σαν το kinect.

Ενώ το wii u............

Ο κόσμος που θα αγοράσει wii u παίζει να μην ξέρει τη διαφορά της κάρτα γραφικών και της κάρτας απεριορίστων διαδρομών. Πολλοί δεν μπορούν καν να διαβάσουν τις λέξεις "Dead Space" πάνω στο κουτί, ενώ άλλοι βγάζουν ακόμα δόντια.

Καλά όμως, ότι κάτσει:woot: Ότι κάτσει όμως!

Προτείνω την ένταξη στο ανθρώπινο δυναμικό της Ninety και ταχεία εκπαίδευση σε θέματα hw καθώς και R&D , κάτι κάνουν λάθος ρε παιδάκι μου εδώ και δεκαετίες.

Anti Ninety σε επίπεδο παράνοιας ,ας απαντάμε με επιχειρήματα και όχι με εκλάμψεις fanboyismou.

Eπίσης...HELLOOO?? Οι gamers του Wii, έχουν και οι περισσότεροι PC PS3, XBOX360, εκτός και εάν τα millions players που έχουν αγοράσει Wii, δεν ξέρουν καν την λέξη PC Gaming ή SONY, MS :suicide2:

Α και ναι..... λέμε Deadspace στο Wii, O'RLY??????????????:crazy_pilot:

Oπότε μην λέμε κάτι το οποίο καταρρίπτεται για πλάκα, φαίνεται αν μην τι άλλο....αστείο

Dead Space: Extraction:Originally released for the Wii

Dead Space: Extraction - Wikipedia, the free encyclopedia

Επί του θέματος όμως:

http://www.nintendo.gr/wii-u-www.nintendo.gr..html

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι εχω καταλαβει σχεδον ολοι οι publishers οτι βγαζουνε σε WiiU , θα το βγαζουνε και σε ps3 - xbox360.

Αρα το 60% των κατοχων κονσολων στα @@ τους. Τωρα για το αλλο 40% που εχει Wii , ας παρει το WiiU να κουναει το πισινο του οταν παιζει bowling να χασει καμια θερμιδα , εγω παντως προτιμω κανα gym/πολεμ. τεχνη :p

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι εχω καταλαβει σχεδον ολοι οι publishers οτι βγαζουνε σε WiiU , θα το βγαζουνε και σε ps3 - xbox360.

Αρα το 60% των κατοχων κονσολων στα @@ τους. Τωρα για το αλλο 40% που εχει Wii , ας παρει το WiiU να κουναει το πισινο του οταν παιζει bowling να χασει καμια θερμιδα , εγω παντως προτιμω κανα gym/πολεμ. τεχνη :p

Ναι , έχεις δίκιο , οι κάτοχοι PS3/XBOX είναι όλοι τούμπανα από το τοπικό οβελιστήριο.

Που κολλάει ειλικρινά η φυσική κατάσταση ενός gamer με το να έχει WII U,άσχετο παντελώς.

Καλό καράτε!:neo:

Y.Γ. Θα κουνηθούν αρκετοί πισινοί μιας και τα pre orders του WII U, έχουν γίνει sold out.

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι εχω καταλαβει σχεδον ολοι οι publishers οτι βγαζουνε σε WiiU , θα το βγαζουνε και σε ps3 - xbox360.

Αρα το 60% των κατοχων κονσολων στα @@ τους. Τωρα για το αλλο 40% που εχει Wii , ας παρει το WiiU να κουναει το πισινο του οταν παιζει bowling να χασει καμια θερμιδα , εγω παντως προτιμω κανα gym/πολεμ. τεχνη :p

ναι απλα το ιδιο παιχνιδη στο wiiu θα ειναι διαφορετικο λογο χειριστιριου λεγε με gameplay τι δεν καταλλλλλαβενης?

Link to comment
Share on other sites

ναι απλα το ιδιο παιχνιδη στο wiiu θα ειναι διαφορετικο λογο χειριστιριου λεγε με gameplay τι δεν καταλλλλλαβενης?

Μακαρι να πρωτοτυπησει , εγω παντως σε ενα video που ειδα με το ZombiU (που ειναι το καλυτερο game που θα βγει στο lunch), η χρηση του gamepad δεν με τρελανε.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1BFbykL2wT0]ZombiU -- Tower of London Trailer - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να πρωτοτυπησει , εγω παντως σε ενα video που ειδα με το ZombiU (που ειναι το καλυτερο game που θα βγει στο lunch), η χρηση του gamepad δεν με τρελανε.

ZombiU -- Tower of London Trailer - YouTube

Δεν υπάρχει μακάρι, πρωτοτυπεί ήδη, μην παραθέτουμε άκυρα επιχειρήματα (όπως αυτό με το Dead Space...) απλά για να γράφουμε κάτι.

Μια χαρά είναι το gamepad και σε αρκετά άλλα videos αποδεικνύεται το αντίθετο, ας το είχε και το 360/PS3.

Tο καλύτερο game δεν είναι ,βλέπε Darksiders II, Call of Duty: Black Ops II, Mass Effect 3: Special Edition etc

List of Wii U games - Wikipedia, the free encyclopedia

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μακάρι, πρωτοτυπεί ήδη, μην παραθέτουμε άκυρα επιχειρήματα (όπως αυτό με το Dead Space...) απλά για να γράφουμε κάτι.

Μια χαρά είναι το gamepad και σε αρκετά άλλα videos αποδεικνύεται το αντίθετο, ας το είχε και το 360/PS3.

Tο καλύτερο game δεν είναι ,βλέπε Darksiders II, Call of Duty: Black Ops II, Mass Effect 3: Special Edition etc

List of Wii U games - Wikipedia, the free encyclopedia

Πρωτον επιτηδες με τσιγκλας με το dead space , γιατι τα 1&2 δεν τα εβγαλε μονο ενα prequel εβγαλε, και ετσι και αλλιως δεν εχει σημασια γιατι εκατονταδες αλλα παιχνιδια δεν εβγαλε το Wii και αυτο ειναι γεγονος οτι και ναπουμε εμεις.

Δευτερον λαθος διατυπωση , το καλυτερο παιχνιδι - κραχτης εννοουσα , γιατι τα αλλα που αναφερες εχουνε βγει ηδη η βγαινουν και στις αλλες πλατφορμες.

Τριτον τα δικα σου εγκυρα επιχειρηματα ποια ειναι δηλαδη ? οτι επειδη θα μπορω να χρησιμοποιω το gamepad για το inventory και τους χαρτες, και αντι να σημαδευω zombi στην 50αρα tv θα πρεπει να κοιταω μεσα απο το παπαρδελι με τις 4 ιντσες θα πρεπει απο τωρα να δωσω στην nintendo Nobel εφευρετικοτητας ? :p

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον επιτηδες με τσιγκλας με το dead space , γιατι τα 1&2 δεν τα εβγαλε μονο ενα prequel εβγαλε, και ετσι και αλλιως δεν εχει σημασια γιατι εκατονταδες αλλα παιχνιδια δεν εβγαλε το Wii και αυτο ειναι γεγονος οτι και ναπουμε εμεις.

Δευτερον λαθος διατυπωση , το καλυτερο παιχνιδι - κραχτης εννοουσα , γιατι τα αλλα που αναφερες εχουνε βγει ηδη η βγαινουν και στις αλλες πλατφορμες.

Τριτον τα δικα σου εγκυρα επιχειρηματα ποια ειναι δηλαδη ? οτι επειδη θα μπορω να χρησιμοποιω το gamepad για το inventory και τους χαρτες, και αντι να σημαδευω zombi στην 50αρα tv θα πρεπει να κοιταω μεσα απο το παπαρδελι με τις 4 ιντσες θα πρεπει απο τωρα να δωσω στην nintendo Nobel εφευρετικοτητας ? :p

Δεν σε τσιγκλάω, απλά ενημέρωσα ότι ναι οι gamers του Wii,ξέρουν την λέξη Dead Space.

Τώρα κάτι λες πάλι σχετικά με Preguel, sequel και Στουμφάκια η Ταινία.

Τα δικά μου έγκυρα επιχειρήματα διαθέτουν και Links , όχι αερολογίες του στυλ ¨κουνάω τον ποπό μου στο Wii ενώ φουσκώνω από πιτόγυρα στο PS3/360", "δεν μου αρέσει που είναι 4 inches"κτλπ κτλπ.

Facts:

Πρωτοπορία στο gameplay , το οποίο συνοδεύεται πλέον και με αρκετά καλά γραφικά σε επίπεδο PS3 και με πρωτοκλασσάτους gaming τίτλους.

Τρελό pre order sold out, περισσότερο και από του Wii.

Ακόμη η MS/Sony δεν έχει παρουσιάσει ΚΑΝ δείγματα των δικών τους κονσολών, οπότε με ΑΝ και υποθέσεις δεν κάνουμε δουλίτσα, εκτός και εάν απασχοληθούμε ως μέντιουμ.

Ναι, δεν χτυπάει επ ουδενί τα gaming PC, όπως και οι υπόλοιπες κονσόλες της αγοράς.

Είνα Nintendo, nuff said.

Συμπέρασμα: Οκ, σε χαλάει το Wii U , το εμπεδώσαμε, κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι εχει να κανει τιποτα η Nintendo με την ιστορια με το σκοπευτρο.Δουλεια της Ubi ειναι αυτο.

Η Nintendo εβαλε στην αγορα κατι καινουργιο καινοτομο.

Πως θα επιλεξει να το εκμεταλευτει ο καθε developer ειναι αλλη ιστορια.

To θεμα ειναι πως με τις ιδεες της Nintendo, φαντασια να υπαρχει και μπορουν να κανουν θαυματα στο gameplay οι εταιριες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε τσιγκλάω, απλά ενημέρωσα ότι ναι οι gamers του Wii,ξέρουν την λέξη Dead Space.

Τώρα κάτι λες πάλι σχετικά με Preguel, sequel και Στουμφάκια η Ταινία.

Τα δικά μου έγκυρα επιχειρήματα διαθέτουν και Links , όχι αερολογίες του στυλ ¨κουνάω τον ποπό μου στο Wii ενώ φουσκώνω από πιτόγυρα στο PS3/360", "δεν μου αρέσει που είναι 4 inches"κτλπ κτλπ.

Facts:

Πρωτοπορία στο gameplay , το οποίο συνοδεύεται πλέον και με αρκετά καλά γραφικά σε επίπεδο PS3 και με πρωτοκλασσάτους gaming τίτλους.

Τρελό pre order sold out, περισσότερο και από του Wii.

Ακόμη η MS/Sony δεν έχει παρουσιάσει ΚΑΝ δείγματα των δικών τους κονσολών, οπότε με ΑΝ και υποθέσεις δεν κάνουμε δουλίτσα, εκτός και εάν απασχοληθούμε ως μέντιουμ.

Ναι, δεν χτυπάει επ ουδενί τα gaming PC, όπως και οι υπόλοιπες κονσόλες της αγοράς.

Είνα Nintendo, nuff said.

Συμπέρασμα: Οκ, σε χαλάει το Wii U , το εμπεδώσαμε, κάτι άλλο?

Αφου εσυ αυτο καταλαβες απο οσα ειπα οκ παω πασο , αλλα οχι και καινοτομια στο gameplay επειδη θα σου βγαινουν τα ματια για να στοχευεις εναν εχθρο.

Το μονο (και καλα κανει για μενα, αρκει να το πετυχει) που ευαγγελιζεται η Νιντενδο ειναι το gameplay , αρα αμα δεν σχολιαζουμε και τις δυνατοτητες που δινει στους υπψηφιους κατοχους το νεο controller δεν μενει και τιποτα αλλο να πουμε , (τουλαχιστον εγω προσωπικα).

Απλα μην ξεχνας μιλαμε για νεα γενια κονσολων , εγω οποια κονσολα βγαινει ετσι θα την κρινω οχι με το super nintendo η to playstation 3

Έγινε επεξεργασία από Γιωργος_Μ
Link to comment
Share on other sites

Εχετε καταλαβει βεβαια πως η Ninty εχει αφησει τους αλλους 2 να "τρωγονται" και παιζει μονη της μπαλιτσα?

Κοινο της οι Casual που φερνουν τα € ταμειο και οι "core" θα εχουν τα κλασσικα καλα in house games.

Αν βελτωσει εστω και λιγο την ποιοτητα των third party μια χαρα θα παει.

Το θεμα ειναι οτι Xbox/PS4 πως σκατα θα λεγονται αργουνε ακομα και με launch price στα "δικα τους" τιμολογιακα χωραφια κατι θα κανει.

Παντοτε η Ninty επαιρνε διαφορετικες ροτες απο τους αλλους, και για καποιον λογο το κανει καλα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=24311]Typhonios[/MENTION]

Μην κολλάς στο dead space, προσποιούμενος τον αφελή. Το αναφέραμε σαν παράδειγμα game που το τρισάθλιο wii δεν μπορούσε τρέξει ούτε low και φυσικά το 'χασε.

Αν θες gameplay πάρε tiger από τα περίπτερα ή παίξε σε iphone με την πρωτότυπη για τους pc gamers οθόνη αφής και το γυροσκόπιο.

Ώπα, κάτι μου θυμίζει αυτό....

Οι gamers του Wii, έχουν και οι περισσότεροι PC PS3, XBOX360, εκτός και εάν τα millions players που έχουν αγοράσει Wii, δεν ξέρουν καν την λέξη PC Gaming ή SONY, MS

Σαν "συμπλήρωμα" κάτι θα πιάσει. Σαν ολοκληρωμένη gaming λύση όχι. Gamers με φράγκα συνήθως αγοράζουν ό,τι υπάρχει. Αυτό δεν λέει κάτι για το συνολικό ύψος πωλήσεων.

Ακόμη η MS/Sony δεν έχει παρουσιάσει ΚΑΝ δείγματα των δικών τους κονσολών, οπότε με ΑΝ και υποθέσεις δεν κάνουμε δουλίτσα, εκτός και εάν απασχοληθούμε ως μέντιουμ.

Ακριβώς αυτό. Δεν ξέρεις τί θα βγάλουν οι άλλοι σε ένα χρόνο και πως θα φαίνεται απένταντί τους το wii u.

Microsoft Xbox 720: Νέα πατέντα για την προβολή εικόνων του παιχνιδιού σε όλο το δωμάτιο

Xbox 720 to feature a wearable controller? | PluggedIn

Xbox 720 may bring augmented reality to consoles - QR Code Press

Και μην ξεχνάμε κάτι βασικό. Gameplay δεν είναι ο χειρισμός μόνο. Η Valve έφτιαξε παιχνιδάρες για πληκτρολόγιο και ποντίκι.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=24311]Typhonios[/MENTION]

Μην κολλάς στο dead space, προσποιούμενος τον αφελή. Το αναφέραμε σαν παράδειγμα game που το τρισάθλιο wii δεν μπορούσε τρέξει ούτε low και φυσικά το 'χασε.

Αν θες gameplay πάρε tiger από τα περίπτερα ή παίξε σε iphone με την πρωτότυπη για τους pc gamers οθόνη αφής και το γυροσκόπιο.

Ώπα, κάτι μου θυμίζει αυτό....

Σαν "συμπλήρωμα" κάτι θα πιάσει. Σαν ολοκληρωμένη gaming λύση όχι. Gamers με φράγκα συνήθως αγοράζουν ό,τι υπάρχει. Αυτό δεν λέει κάτι για το συνολικό ύψος πωλήσεων.

Ακριβώς αυτό. Δεν ξέρεις τί θα βγάλουν οι άλλοι σε ένα χρόνο και πως θα φαίνεται απένταντί τους το wii u.

Microsoft Xbox 720: Νέα πατέντα για την προβολή εικόνων του παιχνιδιού σε όλο το δωμάτιο

Xbox 720 to feature a wearable controller? | PluggedIn

Xbox 720 may bring augmented reality to consoles - QR Code Press

Και μην ξεχνάμε κάτι βασικό. Gameplay δεν είναι ο χειρισμός μόνο. Η Valve έφτιαξε παιχνιδάρες για πληκτρολόγιο και ποντίκι.

Ανέφερα το Dead Space, γιατί μερικοί είπαν ότι οι gamers του Wii δεν γνωρίζουν καν τι σημαίνει ο τίτλος αυτός ( και μεταξύ μας σιγά τα ωά , υπάρχουν αρκετά καλύτερα games σε PC /ΧBOX από το DS).

Οπότε όταν κάνουμε hate post , καλό θα ήταν να το υποστηρίζουμε κιόλας.

Ήδη πουλάει τρελά το Wii U και σου αρέσει - δεν σου αρέσει έρχεται κανονικότατα ως ολοκληρωμένη λύση gaming.

Eπίσης μην κάνουμε εικασίες για τα επερχόμενα , εάν τελικά υλοποιηθούν, ανταγωνιστικά συστήματα γιατί ανήκουν ακόμη στην σφαίρα της φαντασίας.

Τι συγκρίνεις τώρα το pc gaming με το console gaming, μέγιστο λάθος και κατάλοιπο δεκαετίας 90.

Το gameplay είναι ένα κράμα δεκάδων παραγόντων, μέσα είναι και ο χειρισμός.

Δεν σου αρέσει το Wii U? Οκ, αλλά μην λέμε αρλούμπες και τα βαφτίζουμε ως επιχειρήματα.

Καλό θα ήταν επίσης να συμβουλέψουμε και ολόκληρους κολοσσούς, του φούστη κάτι περισσότερο ξέρουμε εμείς , τόσο Halflife έχουμε παίξει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.