Jump to content


Google Nexus 7


DJD

Recommended Posts

εγώ έχω τσιμπήσει αυτήν εδώ...

Bags And Cases Accessories - Blurex Magyc Folio Case for Google Nexus 7

μόνο πρόβλημα κατά την μεταφορά των εικονιδίων από την μια οθόνη στην άλλη (στα πάνω και κάτω κομμάτια του Ν7) και ότι κρύβει το ηχείο μειώνοντας την απόδοσή του...Κατα τα άλλα μαγνητικό είναι, ποιοτικό είναι...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Υπεροχο tablet-ακι. Ιδιαιτερα με την 4.2 απλα πεταει. Με ενδιεφερε το streaming και μπορω να πω οτι ανετα streamαρει 1080p. Και το μεγεθος για μενα τουλαχιστον ειναι το ιδανικο. Σε γενικες γραμμες ειμαι απολυτα ευχαριστημενος :)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

από ευρωπαϊκα καταστήματα έχεις κανείς να προτείνει κάποιο αξιόπιστο με χαμηλά μεταφορικά για νεχους 7 ή και το nexus 4; είναι κοροιδία τα +80 στην Ελλάδα και με καθυστέριση μισού χρόνου κοντά, άσχετο βέβαια ότι και η google μας έχει γραμμένους και για το δικό της κατάστημα και για αναγνώριση γλώσσας google now κοκ.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση [MENTION=22080]tavliban[/MENTION] [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] και όποιον άλλον το έχει: Να προτιμήσω μια θήκη σαν αυτήν ή αυτήν, ή ένα screen protector αρκεί; Το οποίο screen protector, στην ultra fine (matte) έκδοση μου φαίνεται αρκετά χρήσιμο για διάβασμα.

Θα πηγαινοέρχεται σχολή με μμμ, μέσα σε σακίδιο πλάτης.

tbh, θα έπαιρνα την dodocase ή την portenzo, αλλά το να πληρώσω άλλη μια θήκη σε μεταφορικά, δε μου κάθεται καλά.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου έλεγα θήκη. Και οι δύο από το αμαζον μου αρέσουν πολύ πάντως. Εγώ έχω μια πιο κουμούτσα.

Αντωνη τι καγκουροθηκη ειναι αυτη;μου φαινεται θα σε αντιγραψω..Ειναι καλης ποιοτητας;

Στάλθηκε από το LG-P990 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση [MENTION=22080]tavliban[/MENTION] [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] και όποιον άλλον το έχει: Να προτιμήσω μια θήκη σαν αυτήν ή αυτήν, ή ένα screen protector αρκεί; Το οποίο screen protector, στην ultra fine (matte) έκδοση μου φαίνεται αρκετά χρήσιμο για διάβασμα.

Θα πηγαινοέρχεται σχολή με μμμ, μέσα σε σακίδιο πλάτης.

tbh, θα έπαιρνα την dodocase ή την portenzo, αλλά το να πληρώσω άλλη μια θήκη σε μεταφορικά, δε μου κάθεται καλά.

χμμμ, από τις δύο που μας ρωτάς εμένα και του αστρο προτιμώ την

[ame=http://www.amazon.co.uk/Poetic-Slimline-Portfolio-Automatically-Manufacturer/dp/B008NMCPTQ/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_nC?ie=UTF8&colid=2JA2VSO6S9UZ3&coliid=I1JZDZL2ECNE52]Poetic Slimline Portfolio Case for Google Nexus 7: Amazon.co.uk: Electronics[/ame]

γιατί έχει προστασία για την "περιφέρεια" του tablet. Άμα βάλεις screen protector ίσως χάσεις λίγο την μαγεία της οθόνης και την απόκριση της αφής. Με την θήκη που το έχω εγώ ένα μήνα τώρα περίπου δεν έχω ούτε γρατζουνιές ούτε τίποτα.

αλλιώς θα πήγαινα στην portenzo από τις άλλες που είπες. μου φαίνεται η πιο ποιοτική.

Link to comment
Share on other sites

1-3 βδομάδες για την portenzo. damn. Γιατί κατά τα άλλα, στα ίδια με την poetic βγαίνει, και είναι και πιο hipster :p

Επίσης:

Xtremeguard screen protectors 70% off with code - Code still works! - xda-developers

Κοντολογίς, με τον κωδικό 70off1 παίρνετε 70% έκπτωση για τουλάχιστον ένα προστατευτικό οθόνης, ενώ αν παραγγείλετε τουλάχιστον 3, με τον κωδικό 80OFF3 παίρνετε 80% έκπτωση. Τα μεταφορικά είναι στα 3,87$. Το site: The Best Screen Protectors and Full Body Skins | Xtreme Guard (δεν ξέρω αν αξίζουν, αλλά σίγουρα χειρότερα από τα screen protectors του ebay δε θα είναι :p)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εμφανιστικε και ενα μαυρο πανω στην οθόνη σαν βρωμιά,όσο και αν το καθαρισα δεν έφυγε..Να είναι καμμένο pixel?Σε αυτή την περιπτωση τι γίνεται;;Την πέμπτη μου ήρθε απο το fnac..Υπάρχει περιπτωση να μου το αλλάξουν;Η asus έχει 0 pixel εγγύηση;;

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=17903]denz[/MENTION] εγώ που έχω το 8άρι και το χρησιμοποιώ σαν παιχνιδομηχανή/browser/info assistant και μου φτάνουν και περισσεύουν.

Συν ότι βάζει κανεις ένα usb stick και διαβάζει από εκεί ταινίες ή οτιδήποτε multimedia...Με τα 16 θα είσαι άρχοντας πιστεύω...με τα 32 ακόμα πιο άρχοντας...

Συνεπώς άμα το φορτώσεις ταινίες/σειρές να βλέπεις στον δρόμο, ή την δισκοθήκη σου...πάνε στα 32...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.