Jump to content



Recommended Posts

Να και το δικό μου σήμερα το πρωί ήρθε!!!!:dance3:

CM Storm Trigger με Cherry MX Black Switches

Απο electroworld 62Ε

8vm3.jpg

%7Boption%7Dhttp://www.thelab.gr/<a href=http://imageshack.us/photo/my-images/580/8vm3.jpg/ target=_blank>8vm3.jpg%7Boption%7Dhttp://imageshack.us/photo/my-images/580/8vm3.jpg/]8vm3.jpg

Έγινε επεξεργασία από Tompgr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μετά από τόσα που είδα γίνεται να μη ζηλέψω!; Μόλις το παρέλαβα και είναι το πρώτο μου :jump:

CM STORM QUICKFIRE RAPID RED (από e-shop 98€ :eek: )

Εικόνες:

Συσκευασία-Πρώτη ματιά:

yg9x.jpg

mqpw.jpg

Sidewinder X4 size comparison:

qbe4.jpg

emlc.jpg

Αυτοπροσώπως:

odbz.jpg

ouag.jpg

Είναι σκατούλι! me gusta :hehe:

g3e6.jpg

Έγινε επεξεργασία από Johnny6RED
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Δεν ποσταρω φωτο γιατι εχει ποσταριστει 100 φορες...

CM Storm Trigger Cherry MX Black από τον Κωτσόβολο και εγω... Το εχω κανενα 2μηνο. Ευχαριστημενος. Μονο η γυναικα δεν ειναι επειδη της φαινεται θορυβωδες :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κάτοχος του Trigger που έκανε θράυση στην Ελληνική αγορά είπα να μην αλλάξω και πολλά και να βάλω στο πίσω μέρος της λέξης ένα ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

Ολοκαίνουριο trigger-Z μου χτύπησε τη πόρτα σήμερα. Brown διακόπτες, λευκό backlit, με διάφορα modes και κάποιες μικροαλλαγές σε σχέση με το προκάτοχό του. Το νέο είναι όλο μαύρο, περιέχει keycap puller, το mini usb έγινε κανονικό USB και πλέον οι αποσυνδέσεις είναι πιο δύσκολες (όχι ότι είχα πρόβλημα με το παλιό) και λείπει το usb hub (κατά τη γνώμη μου καλά κάνανε)

Η αίσθηση στο γράψιμο είναι πολύ καλύτερη πάντως :)

Να το βουλώσω τώρα αφού όμως πρώτα ευχαριστήσω θερμά την Cooler Master (Ελλάδος και Βαλκανίων) για την γρήγορη ανταπόκριση όταν έμαθαν ότι ψάχνω μηχανικό πληκτρολόγιο με καφέ διακόπτες. Μία που ρώτησα και μία που ήρθε στη πόρτα μου :)

Milan και Bill ([MENTION=634]GoriLLakoS[/MENTION]) να είστε καλά. Δε ξέρω ποιον να πρωτοευχαριστήσω :) :daisy:

img-7354-11034.jpg

img-7359-11035.jpg

img-7360-11036.jpg

img-7365-11037.jpg

img-7368-11038.jpg

img-7376-11039.jpg

img-7379-11040.jpg

img-7382-11041.jpg

img-7387-11042.jpg

img-7389-11043.jpg

img-7395-11044.jpg

img-7397-11045.jpg

img-7400-11046.jpg

img-7407-11047.jpg

Έγινε επεξεργασία από karmen1983
Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρήκα μιας και είμαι νέος στο φόρουμ. Παρέλαβα μόλις χθες απο eshop στα 129,90 το παραπάνω keyboard με Cherry MX Red keys. Η ποιότητα κατασκευής είναι κορυφαία και η αίσθηση του αλουμινένιου σασί πραγματικά πολυ στιβαρή. Ως προηγούμενος κάτοχος ενός Logitech G19 χρειάστηκα κάποιο χρονο να το συνηθίσω κυρίως ώς προς το μέγεθος το οποίο ειναι αρκετά πιο μαζεμένο ωστόσο δεν είναι κατι που με προβληματίζει.

Η συσκευασία περιλαμβάνει ενα key cap replacement tool για να αλλάξει καποιος εφόσον το επιθυμεί τα αριθμητικά 1-6 καθώς και τα "κλασικά" A-S-D-W με αυτά που περιέχονται στην συσκευασία και διαφοροποιούνται ως προς την υφή η οποία έχει απίστευτα ωραία αίσθηση καθώς και τον σχεδιασμό τους ο οποίος είναι ελαφρά πιο κυρτός "αγκαλιάζοντας" το δάχτυλο ώστε να μην αφήνει κανένα περιθώριο λάθους.

post-31928-1416078147,3441_thumb.jpg

post-31928-1416078147,4485_thumb.jpg

post-31928-1416078147,5207_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Μόλις πήρα και εγώ αυτό από τον Κωτσόβολο Λαμίας. Είχε ένα τελευταίο κομμάτι και επειδή ήταν αυτό που είχαν έξω απο το κουτί στην βιτρίνα, μου το άφησαν στα 45 ευρώ:jump1: .Μετά από έναν πρώτο έλεγχο που έκαναν αυτοί (τεχνικός) και εγώ ,δουλέυει άψογα ,και μου έδωσαν και πλήρη εγγύηση.Μακράν η καλύτερη value for money αγορά που έχω κάνει ever.:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.