Jump to content


Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Suedehead [Σήμερα, στις 12:53]

Νεος μελος στην οικογενεια και το ονομα του: Ρ Ι Κ Ο

Αυτό είναι "Ρίκο" ή "Πίκο"; Γιατί αν είναι "Ρίκο" τότε φοβάμαι πως θα πρέπει να σου ζητήσω πνευματικά δικαιώματα.

:flex:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 13:05]

φτου φτου να σου ζησει...

αντε και με μια μπλε μηχανι τωρα...ξες εσυ.... ;)

χεχεχε βασικα θελω εναν σκληρο 5GB.....αλλα δεν με αφηνουν....αστα...:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 13:05]

Αυτό είναι "Ρίκο" ή "Πίκο"; Γιατί αν είναι "Ρίκο" τότε φοβάμαι πως θα πρέπει να σου ζητήσω πνευματικά δικαιώματα.

:flex:

ναι ναι ειναι Ρίκο......:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Suedehead [Σήμερα, στις 12:53]

Νεος μελος στην οικογενεια και το ονομα του: Ρ Ι Κ Ο

οκ οκ ξεθαψα το thread αλλα ειμαι πολυ χαρουμενος με τον μικρουλι....:inlove:

Καλα εκανες και τα ξεθαψες.Ειχα ακριβως ενα ιδιο σκυλακι το οποιο ηταν διασταυρωση γκριφον με κοκερ απλα ειχε λιγο παραπανω κανελλι απο το κοκερ.Πεθανε ομως δυομισι μηνων απο μια τρελλη που του εριξε φωλα.

Το δικο σου τι ρατσα ειναι υπαρχει καμια σχεση με αυτο που ειχα??

Link to comment
Share on other sites

κριμα για το σκυλακι σου φιλε μου :(

η κοπελα που μου το χαρισε μου ειπε οτι ειναι terrie griffon δεν κατεχω πολυ απο σκυλια για να γνωριζω περισσοτερα. Ειναι γλυκας χθες δεν μας αφησε να κοιμηθουμε το παλιοπαιδο......... :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Δραττω της ευκαιριας και προσθετω λιγες προσφατες φωτο απο το LEON στο φυσικο του περιβαλλον το οποιο τογνωρισε στους 14 μηνες ζωης του για πρωτη φορα.

post-870-1416071720,4818_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Suedehead [Σήμερα, στις 16:00]

κριμα για το σκυλακι σου φιλε μου :(

η κοπελα που μου το χαρισε μου ειπε οτι ειναι terrie griffon δεν κατεχω πολυ απο σκυλια για να γνωριζω περισσοτερα. Ειναι γλυκας χθες δεν μας αφησε να κοιμηθουμε το παλιοπαιδο......... :inlove:

Οτι και να ναι παντως ειναι πανεμορφος ...

Να τον προσεχεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Παιδιά συγγνώμη που επαναφέρω αυτό το θέμα μετά απο τόσο καιρό αλλά σκέφτομαι να πάρω σκύλο (και συγκεκριμένα γερμανικό ποιμενικό) και θα ήθελα να ακούσω τις απόψεις όσων έχουν τέτοιους σκύλους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aggelopas

Ελπιζω να εχεις χωρο και να μην μενεις σε πολυκατοικια.

Δεν μένω σε πολυκατοικία και έχω μεγάλη αυλή.

Βασικά σκέφτομαι να το πάρω απο κουταβάκι και να το εκπαιδεύσω εγώ (βρήκα διάφορα σχετικά άρθρα στο Internet). Απο ότι διαβάζω αυτά τα σκυλιά είναι πολύ πιστά και αφοσιωμένα. Ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

όπως τα λες, υπάκουα, έξυπνα και πιστά

μόνο αρνητικό ότι με τις ζέστες απλά την ακούνε. Στη δικιά μου τις δίναμε παγάκια και τα έτρωγε! π.χ για νότια προάστια (Φάληρο) αν μένεις Αθήνα, δε θα το συνιστούσα

To άλλο ότι όταν μεγαλώνουνε έχουν λέει πρόβλημα με τα ισχύα στα πίσω πόδια, εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο (13 χρονών είναι)

δεν έχω καλές φωτό αλλά να μια (μπαλκόνι, το προτιμάει από το κήπο, να έχει θέα?)

post-4012-1416072672,3984_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sol [Χθες, στις 23:22]

όπως τα λες, υπάκουα, έξυπνα και πιστά

μόνο αρνητικό ότι με τις ζέστες απλά την ακούνε. Στη δικιά μου τις δίναμε παγάκια και τα έτρωγε! π.χ για νότια προάστια (Φάληρο) αν μένεις Αθήνα, δε θα το συνιστούσα

To άλλο ότι όταν μεγαλώνουνε έχουν λέει πρόβλημα με τα ισχύα στα πίσω πόδια, εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο (13 χρονών είναι)

δεν έχω καλές φωτό αλλά να μια (μπαλκόνι, το προτιμάει από το κήπο, να έχει θέα?)

:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα σε ολους σας παρουσιαζω των καινουργιο μου παπαγαλο που ειναι 20 ημερων (ονομα δεν εχει δεκτες προτασεις) Παπαγαλος ειναι ταιζμενος στο χερι απο μενα. Ειναι πλεον 3 παπαγαλος που εχω απο αυγο τα 2 αλλα βγηκαν περσυ. Ειναι πανεξυπνα ζωα και πολυ αγαπητα:p

post-4643-1416072674,1846_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.