Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

πριν 14 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μερικοι παρολο που εχουν δυο γατοδεντρα και τεσσερα κρεβατακια, αποφασιζουν οτι θα μοιραστούν μαζι σου αυτο τον μικρο διθεσιο καναπε... και φυσικα αναλογα το πως βολευονται θα προσαρμοστεις κ συ!

 

20180404_202658.jpg

 

 

 

Αυτή η κουβέρτα είναι η αγαπημένη τους μου φαίνεται. :D

 

 

WP_20161209_21_27_26_Pro_LI (Medium).jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πέρα ότι είναι στάνταρτ με το που ακούσουν φαΐ και τα δύο ψιψίνια τρέχουν... Το καινούριο που μου κάνει ο μικρός είναι ότι μην ακούσει ότι πάω τουαλέτα τρέχει να προλάβει να μπει πρώτος (αν δεν προλάβει να μπει γρατζουνάει την πόρτα να του ανοίξω και κλαίει μέχρι να το κάνω), και όταν μπει κάθετε στα πόδια μου αρχίζει το γουργουρητό, θέλει χάδια και μετά από λίγη ώρα την πέφτει και για ύπνο... :wall:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ckbond said:

Πέρα ότι είναι στάνταρτ με το που ακούσουν φαΐ και τα δύο ψιψίνια τρέχουν... Το καινούριο που μου κάνει ο μικρός είναι ότι μην ακούσει ότι πάω τουαλέτα τρέχει να προλάβει να μπει πρώτος (αν δεν προλάβει να μπει γρατζουνάει την πόρτα να του ανοίξω και κλαίει μέχρι να το κάνω), και όταν μπει κάθετε στα πόδια μου αρχίζει το γουργουρητό, θέλει χάδια και μετά από λίγη ώρα την πέφτει και για ύπνο... :wall:

 

Μα κι εσύ πόση ώρα πια κάθεσαι;

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, PetrosD said:

 

Μα κι εσύ πόση ώρα πια κάθεσαι;

 

20 hours ago, YDinopoulos said:

Μεχρι να κανει high score :D 

 

Εγώ είμαι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε αλλά τώρα όταν έχεις ένα φουντωτό ψιψίνι στα πόδια σου να κοιμάται με τι καρδιά να σηκωθείς...??? :blush::blush::blush:

Έτσι και εγώ κάθομαι μπας και περάσω καμία πίστα... :hehe: :hehe: :hehe: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γατοπαθείς:

Έχει κανείς καμιά ιδέα για σίτες στα παράθυρα? Εμείς εδώ που ίρθαμε έχει απλές σίτες (fix) στα παράθυρα, αλλά αν τα ανοίξω κανονικά (και όχι στην ανάκληση), ξετρυπώνει ο γάτος και κάνει και ζημιά στην σίτα. Υπάρχει καμιά πατέντα για να μπορούμε να έχουμε τα παράθυρα ανοιχτά τώρα που αρχίζουν οι ζέστες και να είμαστε ήσυχοι ότι δεν μας φύγει;

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός του πρώτου μου σκύλου ο οποίος πέθανε από φόλα σε πολύ μικρή ηλικία. Από τότε είχαμε τον αδερφό του. Ο Ορφέας μας aka. Το τέρας μας!

Εισέβαλε στην οικογένεια μας 12/2/2001 και πέθανε από πνευμονικό οίδημα 21/1/2016. Είχε καρκίνο στο συκώτι και μεγαλοκαρδία. Πέθανε την επόμενη αφου μάθαμε την διάγνωση. Πριν προλάβουμε να πάρουμε απόφαση τι θα κάνουμε, την πήρε μόνος του. Ο καλυτερος σκύλος ever! Μοναδικές στιγμές μαζί του και ήμουν μαζί του από την αρχή εώς το τέλος. 15 χρονών αλλα υπερδραστήριος ακόμα και τότε. Μορφάρα!

 

Διάφορες φωτογραφίες αστείες και σοβαρές:

YPUOoDd.jpg

rRB0atz.jpg

dGm1zK3.jpg

uoRFO4p.jpg

 

Η μασκοτ της γειτονιάς με πολλούς θαυμαστές:

b971art.jpg 

 

 

1-2 μέρες πριν τον χάσουμε

S06t4Om.jpg

 

"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit the wag of a dog's tail"
— Josh Billings

Έγινε επεξεργασία από RagSoul
  • Like 7
  • Confused 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οποιος θελει την Φριντα μου λεει :)

 

Ειναι εμβολιασμενη, εχει κανει ολες της τις εξετασεις τις οποιες εχει περασει με αριστα!!! Ειναι 7 μηνων ΚΥΡΙΑ με τα ολα της :)

 

IMG-a7d7b86c8d565942851fc446910a58d2-V.jpg

 

IMG-606328931ec54e385aca967b825260fc-V.jpgIMG-b71739adff9b23c4956fb5a202150282-V.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.