Jump to content



Recommended Posts

5 hours ago, Blinky said:

Ξεθαυω το thread, επειδη θελω να ξεκινησω το game και εχω 2-3 αποριες για να μην τα κανω μανταρα και χασω το χρονο μου ασκοπα και ξαναξεκιναω απο την αρχη.

 

1) Εχει σημασια ο server που διαλεγεις στην αρχη για να μπορεις να παιζεις με αλλους? Αν ναι εσεις σε ποιο server ειστε?

 

2) Ποσο κρατανε οι ladder seasons και αυτη τη στιγμη σε ποιο σημειο ειμαστε στην τρεχουσα?

 

3) Ποια builds προτεινετε για καποιον που εχει 0 items? Ειδα σε ενα βιντεακι ενα tornado arrow build πχ και μου αρεσε γιατι στο D2 η multizon ηταν απο τα αγαπημενα μου builds, αλλα μετα ειδα για καποια mandatory gear κλπ και καταλαβα οτι μαλλον δε θα παιζεται με 0 items. 

Και ο WW barba μου αρεσε παλια, μεχρι να τον δοκιμασω στο D3 που δε σκοτωνε ουτε μυγα :D Εδω ειναι εφικτος κανενας τετοιος marauder?

1) Οχι δεν εχει σημασια, διαλεξε ενα σερβερ που να εχεις καλο Ping/MS.

2) 13 Ιουνιου τελειωνει το Legacy league, και μετα θα περιμενουμε για το 3.0 update και το νεο league που θα κρατησει περιπου 3-4 μηνες.

3) Στο φορουμ εχει απειρα builds, βρες κατι που να σου αρεσει εσενα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος LocoDiceGR έγραψε:

1) Οχι δεν εχει σημασια, διαλεξε ενα σερβερ που να εχεις καλο Ping/MS.

2) 13 Ιουνιου τελειωνει το Legacy league, και μετα θα περιμενουμε για το 3.0 update και το νεο league που θα κρατησει περιπου 3-4 μηνες.

3) Στο φορουμ εχει απειρα builds, βρες κατι που να σου αρεσει εσενα.

 

Για το 2) Από που προκύπτει το 13 Ιουνίου;  Από όσο ξέρω είναι μέχρι να το 3.0 να ξεκινήσει. Προτείνω να παίξεις legacy league και όχι standard.

 

Για το 3)Εγώ θα σου πρότεινα να μην ξεκινήσεις με bow builds γιατί είναι ακριβά αν θες να βγει κάτι καλό. Καλύτερα ξεκίνα με κάποιον spell caster. Από εκεί και πέρα, εκτός και αν ακολουθήσεις ένα guide πιστά, το πρώτο σου build  μάλλον δεν θα είναι καλό. Οπότε η ακολούθησε κάποιο guide, ή απλά ξεκίνα το game κάνοντας ότι θέλεις χωρίς να προσπαθήσεις να πας μεγάλο level για να μάθεις λίγο το game και μετά πάνε σε δεύτερο χαρακτήρα.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, phm said:

 

Για το 2) Από που προκύπτει το 13 Ιουνίου;  Από όσο ξέρω είναι μέχρι να το 3.0 να ξεκινήσει. Προτείνω να παίξεις legacy league και όχι standard.

 

Για το 3)Εγώ θα σου πρότεινα να μην ξεκινήσεις με bow builds γιατί είναι ακριβά αν θες να βγει κάτι καλό. Καλύτερα ξεκίνα με κάποιον spell caster. Από εκεί και πέρα, εκτός και αν ακολουθήσεις ένα guide πιστά, το πρώτο σου build  μάλλον δεν θα είναι καλό. Οπότε η ακολούθησε κάποιο guide, ή απλά ξεκίνα το game κάνοντας ότι θέλεις χωρίς να προσπαθήσεις να πας μεγάλο level για να μάθεις λίγο το game και μετά πάνε σε δεύτερο χαρακτήρα.

Νομιζω καπου το ειχα δει στο reddit χτες για το 13 ιουνιου...στις 7 αρχιζει η Beta παντως...και ελεγαν το legacy league θα παει παραλληλα με την Beta,

δεν ξερω εχω μπερδευτει και εγω...

 

Edit: ''However, due to popular demand we've decided to extend the Legacy Leagues to continue to run alongside the beta and end when The Fall of Oriath launches.''

Έγινε επεξεργασία από LocoDiceGR
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.