Jump to content


Το παρασκήνιο πίσω από τις παρουσιασεις μας - Ή αλλιώς ο κακός χαμός!!!!!!!


Recommended Posts

Εκεί που φτάνει η ακαταστασία της Κάρμεν, αρχίζει η δική μου. Πραγματικά, έβλεπα τις πρώτες σου φωτογραφίες (τις...ακατάστατες) κι έλεγα μέσα μου "χμμμ,ναι,,...καιιιι.....τι το ιδιαίτερο έχει αυτή η φωτογραφία είπαμε???!!!"

ΛΟΛ

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] : Εμενα σε ολο το χαος μου αρεσαν οι 'κασετες' και τα βινυλια scorpions. :)

RESPECT!!! :banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging:

Link to comment
Share on other sites

Τα λόγια είναι περιττά για αυτούς τους :innocent:Άγιους :innocent:ανθρώπους και το τιτάνιο έργο τους . Δεν μπορώ να πω πόσο πολύ σας έχω λατρέψει για τον απλό λόγο του ότι χάνετε τον ΙΔΙΟΤΙΚΌ σας χώρο :yes4:για να μπορέσετε να μας ενημερώνεται . Απόλυτο respect για αυτούς τους ανθρώπους και θα ήθελα να προσθέσω ακόμα πως αν μπορούσα και μου δινόταν η ευκαιρία ( στο μέλλον ) θα ήθελα και εγώ να γίνω reviewer :jump::jump:για να μπορώ να ενημερώνω τον κόσμο σαν εσάς . Μπράβο σας για άλλη μια φορά και μην τα παρατάτε .:thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πεντακαθαρα μπροστα στο δικο μου το αχουρι...

Για να σου δωσω ενα παραδειγμα απο την βαρεμαρα μου να πλυνω πιατα πηγα και αγορα καινουργια 6αδα.

Παλι καλα σε λιγο ερχεται η μανουλα :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που φτάνει η ακαταστασία της Κάρμεν, αρχίζει η δική μου. Πραγματικά, έβλεπα τις πρώτες σου φωτογραφίες (τις...ακατάστατες) κι έλεγα μέσα μου "χμμμ,ναι,,...καιιιι.....τι το ιδιαίτερο έχει αυτή η φωτογραφία είπαμε???!!!"

ΛΟΛ

θα συμφωνησω. αν αναλογιστεις οτι μιλαμε για reviewer, μια χαρα ειναι το πριν...!!!

εδω εγω ετσι κανω τον χωρο, μονο και μονο οταν φτιαχνω ενα πισι....!! οχι να δοκιμαζω.....!!!!:jump:

Link to comment
Share on other sites

Καρμεν αυτό είναι μια χαρά ποια ακαταστασία,τακτοποιημένο είναι.Εγώ φτάνω του Seafalco με μια διαφορά,εκτός απ όλα τα κομπιουτερικα,έχω μια μηχανή που κάνω ανακατασκευή.

Link to comment
Share on other sites

1>>>Και πολύ καλά κάνεις γιατι θα πρέπει να απαντήσω και ο γιτρός μου έχει απαγορευσει τις συγκινήσεις!!!!!

2>>>Ακριβώς ειναι μια σειρά εξαρτημάρτων για Dremel αλλα όχι της dremel

3>>>Ναι ειναι τσοκ για τις λάμπες φθορισμού.

4>>>Αυτο ήταν πισώπλατο και ανήθικο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλα σηκώνω το γάντι (το ενα γιατι το άλλο δεν το βρισκω) και η μιση ντροπή δική μου και η άλλη μιση δική σου που δεν εχεις ερθει να βαλεις μια τάξη!

DSC_0715-852739191.jpg?m=1354322185

Και τωρα πες μου .......................

τι κατάλαβες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent:

Eκεινη η Τυροκαυτερη ειναι ολα τα λεφτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό το review, για κάποιους ίσως μεγάλο έξοδο (μη πω χάσιμο) σε χρόνο και χρήμα το αποτέλεσμα όμως είναι αξίας ανεκτίμητης :T:

Eκεινη η Τυροκαυτερη ειναι ολα τα λεφτα!!!

Ε τώρα μη τον προκαλείς να σου δείξει τι κρύβεται κάτω από αυτή :)

Link to comment
Share on other sites

Αν και reviewer από άλλο forum, θα τολμήσω να δείξω τα δικάμου χάλια...

Πριν...

27150ba244ea5eb6.jpg

και μετά το τελευταίο review και 2 υπολογιστές ενός φίλου για γενικό ρεκτιφιέ:

27150ba272bc3f4a.jpg

ΝΟ COMMENTZ, εεε?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν χωρουσε το hardware στο δωματιο και εκλεισα το μπαλκόνι. Τώρα δεν χωράει ούτε το μπαλκόνι... τα έχω πεταμένα χύμα μέσα σε κούτες, ψυγεία, σωλήνες, ρακόρ, αντλίες, μητρικές, κάρτες, επεξεργαστες, βίδες, κατσβίδια, ράστερ, ότι μπορεις να φανταστεις.

Πλέον έχω macbook. :p

Link to comment
Share on other sites

Θες να δεις εμένα με σφουγγαρόπανο δηλαδή; :p

Οπως ειχα πει και σε αλλο review σου ,οτι το να κουμανταρει μια γυναικα ενα 'επιπλο - κουτι' ειναι σαν εικονα απιστευτη... θα ηταν προτιμοτερο να σε δουμε να κανεις unboxing ενα τετοιο κουτι και να το λυνεις ... παρα κατι κλισε οπως την νοικοκυρουλα. :p :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.