Jump to content


OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Me likes it! Αν και οντως παραπεμπει στον Μπαοκ ειναι πολυ καλος συνδιασμος.

Τελικα μετα απο 1 χρονο και κατι που ειμαι στο forum με κολλησατε κι εμενα το μικροβιο του modding :D Ενα εχω να πω: Ντροπη σας! :p

Θα ποσταρω fotos συντομα

Link to comment
Share on other sites

το διαβάζω εδώ και κανα 5λεπτό και ακόμα δεν έχω καταλάβει :p ίσως επειδή τώρα ξύπνησα :p

Καλημέρα

Καλά μην στεναχωριέσαι .Εγω απο το πρωι το εχω διαβάσει 5 φορές και κάθε φορά καταλαβαίνω κάτι διαφορετικό......:D

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα το Serverάκι στην ταράτσα σε ένα δωματιάκι που έχει εκεί στεγανό από νερά αέρα κλπ, αλλά παίζει πολύ κρύο και τώρα ακόμα cpu και δίσκοι δλδ σε full load όλα δεν πατήσατε τους 26*C βαθμούς ποτέ, το χειμώνα εδώ Θρακομακεδόνες κατεβάζουμε και μείον βαθμούς θα έχει πρόβλημα από το πολύ κρύο ? μήπως θα χρειαστεί να το μονώσω με κάποιο τρόπο να μην την "ακούσουν" όλα ?

υγροποίηση γίνετε μόνο όταν παίζει πιο χαμηλά από το περιβάλλον έτσι ?

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα το Serverάκι στην ταράτσα σε ένα δωματιάκι που έχει εκεί στεγανό από νερά αέρα κλπ, αλλά παίζει πολύ κρύο και τώρα ακόμα cpu και δίσκοι δλδ σε full load όλα δεν πατήσατε τους 26*C βαθμούς ποτέ, το χειμώνα εδώ Θρακομακεδόνες κατεβάζουμε και μείον βαθμούς θα έχει πρόβλημα από το πολύ κρύο ? μήπως θα χρειαστεί να το μονώσω με κάποιο τρόπο να μην την "ακούσουν" όλα ?

Και μείον να έχεις έξω, αφου δεν έχεις υγρασία μέσα, no problem...ας πάει το cpu και 10*c, λες να μή δουλεύει μετά? :p Οι δίσκοι έχουν συγκεκριμένα specs...από 10 έως 55-60 αν θυμάμαι καλά...ίσως και λιγότερο. Βάλτο και passive στα μεγάλα κρύα :D και καθάρισες...

υγροποίηση γίνετε μόνο όταν παίζει πιο χαμηλά από το περιβάλλον έτσι ?
True.
Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες μυριζει κατι σε ολη την Θεσσαλονικι ή χαλασε η μυτη μου;

Σταυρουπολη, Αμπελοκηποι και κεντρο ή ιδια μυρωδια...

λετε να εγινε καμια στραβη με κανεναν σωληνα αεριου;

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες μυριζει κατι σε ολη την Θεσσαλονικι ή χαλασε η μυτη μου;

Σταυρουπολη, Αμπελοκηποι και κεντρο ή ιδια μυρωδια...

λετε να εγινε καμια στραβη με κανεναν σωληνα αεριου;

Αναψε ενα τσιγαρο και θα μαθουμε.... This is Sparta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.