Jump to content



Cyberpunk 2077: An Open World Sci-Fi Epic


Shaman

Recommended Posts

πριν 8 ώρες, το μέλος xtrmsnpr έγραψε:

ο ίδιος έγγραψες ότι αν κάτσεις μπροστά στην κίνηση δε θα γίνει τίποτα(που δεν είναι ψέματα), γιατί είναι ένα τελειώς ηλίθιο ΑΙ

Επισης, εγραψα οτι δεν υπαρχει κανενας λογος να το κανεις αυτο περαν του να θες να αποδειξεις κατι. Στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν μας ενδιαφερει καν. Περνας το δρομο γυριζεις να δεις αν κολλησε, για το στατιστικο της υποθεσης και προχωρας παρακατω. Υποθεση 2-3 δευτερολεπτων. Οσο εχω παιξει εγω ειναι ζητημα να εχει γινει 10 φορες και δεν εχω παιξει λιγο. Τις περισσοτερες με πανε τραινο οπως τον rusty cookie.

 

πριν 8 ώρες, το μέλος xtrmsnpr έγραψε:

ε άμα είναι να γράφουμε για να γράφουμε και να μην αναγνωρίζουμε προβλήματα που έχει κάνει κρα ο κόσμος και κοντεύει να τρελαθεί με την φλόμπα που παρέδωσαν και να τα μηδενίζουμε τόσο, οκ παραιτούμε.


Btw απορώ πως το κατάφερε με το witcher 3 τότε...

Γιατι προφανως και ειναι το ιδιο παιχνιδι το witcher με το cyberpunk...

 

Στο βιντεο με αληθειες που ειπες, στα 3 πρωτα λεπτα λεει οτι οταν ξεκινησαν να δουλευουν για το παιχνιδι ειδαν οτι δεν μπορουν να χρησιμοποιησουν ΤΙΠΟΤΑ απο το witcher. Τα παιχνιδια ηταν τελειως διαφορετικα και τα asset που ειχαν δεν δουλευαν.

Εσυ συνεχισε να συγκρινεις το witcher3, που η επιτυχια του ηρθε μετα απο δυο παιχνιδια και την εξελιξη που αυτα ειχαν. (Να πως τα καταφεραν με το witcher 3)

Μολις βγει το gta vi θα μας συγκρινουν αυτα τα δυο. Που θα εχει ετοιμη μια τρομερη βαση απο το ν που ειναι αποτελεσμα 4 προκατοχων και 12 χρονων εξελιξης.

Για να μην πιασουμε το οτι η κυκλοφορια γινεται μονο σε 2 συστηματα και στο 3ο μετα απο 1 χρονο.

 

Δεν μηδενιζω τα προβληματα αλλα μπαρουφες που λενε. Οσοι εχουν ωρες στο παινχιδι και εχουν και μια ιδεα γενικοτερη στα πραγματα ξερουμε που υπαρχουν θεματα και γιατι.

 

πριν 8 ώρες, το μέλος xtrmsnpr έγραψε:

ρε συ φίλε δε μου πάσαρε κανείς αυτό το παιχνίδι σα το ULTRA SUPER DUPER NEXTGEN της χιλιετίας

Που κολλαει αυτο?

Το παραδειγμα δοθηκε για να καταλαβεις τι σημαινει gamebraking AI. Γιαυτο και ο rusty cookie που ξερει 10 πραγματα παραπανω ρωτησε ''τι εννοεις με το ΑΙ''

Οταν εχω παιξει ΑΟΕ DE που εστελνες κατι καπου και δεν πηγαινε ποτε.

Οταν εχω παιξει half life επι μηνες ψαχναμε να βρουμε γιατι δεν κουνιεται τιποτα μετα απο load.

Οταν στο skyrim δεν κατεβαιναν οι δρακοι και ενα σωρο αλλα που μου διαφευγουν.

Οταν εχω δει τα παραπανω και ακουω-διαβαζω οτι το ''εχω κανει unistall μεχρι να το φτιαξουν'' περιμενω να δω κατι αντιστοιχο. Εγω σε 110 ωρες παιχνιδιου δεν εχω δει τιποτα τετοιο.

Δεν περιμενα ποτε να δω λεπτομερια gta σε generic npc και κατσαριδες.

 

Οσο για το next gen. Ξερεις τι ειναι και που αναφερεται το next gen? Τι νεο φερνει γενικα? Δεν εχει να κανει με ΑΙ, στο λεω απο τωρα.

Το next gen απο μονο του ειναι τζουφιο. Δεν τραβαει το hardware anyway.

Ο περισσοτερος κοσμος εκει εξω καταλαβαινει το next gen οπως οι γυναικες την λεξη ''αμπιγιε''

''Μπορω να δω λιγο τα αμπιγιε σας?... ''ευχαριστω πολυ αλλα τα ηθελα λιγο πιο αμπιγιε''

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα στο ps4. 
Δεν ξερω ποιοι μεσα στην εταιρια σκεφτηκαν οτι επρεπε να βγει στις παλιες κονσολες αλλα θελουν υποτιμητικα κατακεφαλα δημοσιως . 
Παιζει ακριβως οπως το watchdogs 2, γυμνο και να σερνεται. Παλι καλα που κανει και για ps5.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2082
WWW.GURU3D.COM

It's probably the most hyped up title if the year, but the wait is finally over, Cyberpunk 2077 has made its way towards the PC. And yeah, what a game and what a feast for the eyes. We'll check it o...

 

Update April 2nd, 2021 - Page 4: added Raytracing results in-between Series GeForce RTX 3000 and Radeon RX series 6000

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Cyberpunk-2077-new-feature.jpg
WWW.DSOGAMING.COM

Cyberpunk 2077 Patch 1.22 addresses the most frequently reported issues since the last patch. Moreover, it introduces further improvements to stability and performance.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cyberpunk-2077-new-feature.jpg
WWW.DSOGAMING.COM

During its 2021Q1 investor call, CD Projekt RED revealed some new details about the upcoming patches for...

Μειώνονται τα κέρδη, αυξάνονται τα patches.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18287
WWW.GURU3D.COM

You might remember that CD Projekt Red got hacked and that the source code for their software was offered for...

Να φωνάξουμε την αστυνομία της Night City. Oh, wait....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Αυτο ειναι παλιο. Εδω και κατι μηνες τους ειχαν χακαρει, το πουλησαν 7 εκατομμυρια και μετα το εβγαλαν στο ιντερνετς.

Ακόμη ένα bug του παιχνιδιού, δηλαδή:p..

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

18315
WWW.GURU3D.COM

Seagate launches limited edition FireCuda 520 M.2 SSDs with Cyberpunk 2077 design. The hardware manufacturer only makes 2,077 SSDs with the special design, making the product a...

 

Tyxfr3HOeUOm2gSu.jpgTtq7x8w4BBplKUTl.jpgUKIZXnahveYAtBCA.jpg

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
  • Like 2
  • Haha 4
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

Στο ps4 παντως μετα το 1.23 το loading εχει βελτιωθει κατα πολυ.

Δεν εχω παιξει καθολου να δω αν ισχυει το ιδιο και στα textures. Αν το εφτιαξαν αυτο τοτε το παιχνιδι θα ειναι κομπλε και στο ps4, οσο το επιτρεπει το hardware βεβαια.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.