Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On a sidenote...

Spoiler: ο τύπος απλά δείχνει πως να χρησιμοποιείς το Note 2 σαν κανονικό PC. Πήρε ένα ασύρματο keyboard & mouse, κάρφωσε το HDMI σε μια οθόνη και δοκιμάζει το multitasking του σαν κανονικό PC, ανοίγει απανωτά παράθυρα με flash (Youtube) για να δει πότε θα κρασάρει το εργαλείο. Θα σας πέσει το σαγόνι.

J6MiA.png

Δέχομαι όλα αυτά που λέτε και το τηλέφωνο-tablet δείχνει πως έχει κορυφαίες δυνατότητες, αλλά σε αυτό το video, ο τύπος φαίνεται πως δείχνει το video σε fast forward και απλά ξενέρωσα... (ή είναι ιδέα μου; ).

όχι, δεν είναι ιδέα μου.

Στο 4:55 το ρολόι του κινητού δείχνει 7.15PM και 17.5 δευτερόλεπτα μετά δείχνει 7:16PM.

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα. Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα. Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα. Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.

:drool::drool::drool::drool::drool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα. Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα. Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα. Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.Δεν έπρεπε να διαβάσω αυτό το θέμα.

:drool::drool::drool::drool::drool:

Α και που'σαι· μην διαβάσεις αυτό το θέμα

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Το Note1 πώς σου φαίνεται frost;

Samsung service: "αναμένουμε εδώ και 1 βδομάδα οθόνη..."

πάντως 3-4 μέρες που το είχα στα χέρια μου έμεινα ικανοποιημένος σε ότι δοκίμασα, η μπαταρία πάντως δεν παίζει να μου βγάλει 1 μέρα :innocent:

Το αντίστοιχο video του ίδιου με το note1, σύντομα και με 4.1.1

στο 2 σε σχέση με το 1 εκτός της υπεροχής σε επεξεργαστική ισχύ το σχήμα μπορεί αν κάνει την διαφορά μιας και το 1 είναι φαρδύτερο!

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Samsung service: "αναμένουμε εδώ και 1 βδομάδα οθόνη..."

πάντως 3-4 μέρες που το είχα στα χέρια μου έμεινα ικανοποιημένος σε ότι δοκίμασα, η μπαταρία πάντως δεν παίζει να μου βγάλει 1 μέρα :innocent:

Το αντίστοιχο video του ίδιου με το note1, σύντομα και με 4.1.1

στο 2 σε σχέση με το 1 εκτός της υπεροχής σε επεξεργαστική ισχύ το σχήμα μπορεί αν κάνει την διαφορά μιας και το 1 είναι φαρδύτερο!

κάτσε κι εσύ γιατί θα τρελαθούμε σήμερα :p

Όλο αυτό που δείχνει το έκανε μόνο με τον ADW launcher ή έχει κάνει και καμιά άλλη μοντιφιά που δεν πρόσεξα ;

Link to comment
Share on other sites

κάτσε κι εσύ γιατί θα τρελαθούμε σήμερα :p

Όλο αυτό που δείχνει το έκανε μόνο με τον ADW launcher ή έχει κάνει και καμιά άλλη μοντιφιά που δεν πρόσεξα ;

από την περιγραφή στο youtube

Apps-------------------------------------------

Overskreen floating browser:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myboyfriendisageek.airbrows...

Stick-it video player:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myboyfriendisageek.stickit

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

64+64 Θέλω

Raid 0 ή raid 1; LOL!

Πάντως αν όντως χρειάζεσαι 64 κάνε υπομονή, μπορεί κατά τα χριστούγεννα να έρθουν κομμάτια. Αν βιάζεσαι όμως κάνε παραγγελία από κανένα site εξωτερικού...

Αν περιμένεις να έρθουν εδώ υπολόγισε κανένα 800άρι την τιμή...

Link to comment
Share on other sites

βρήκα ένα καινούργιο σφραγισμένο από αγγελία στα 450Ε απο εδώ Γερμανία...το χτυπάω?

Χτύπα το!!! Τσάμπα είναι. Αν έχει και άλλα στείλε και κανένα από εδώ...

:p

Πέρα από την πλάκα πάντως κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλή αγορά και αν το χρησιμοποιείς και στη δουλειά σου, σίγουρα σε διευκολύνει!

Πολύ καλή τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Χτύπα το!!! Τσάμπα είναι. Αν έχει και άλλα στείλε και κανένα από εδώ...

:p

Πέρα από την πλάκα πάντως κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλή αγορά και αν το χρησιμοποιείς και στη δουλειά σου, σίγουρα σε διευκολύνει!

Πολύ καλή τιμή!

χεχε...καινούργιο εδώ έχει ~510-520Ε (note 2 | Geizhals Deutschland)

οπότε τα καινούργια "μεταχειρισμένα" παίζουν κάπου μεταξύ 450-500Ε!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανεις από θεσσαλονίκη το note 2 να βγούμε για καφέ και να περιεργαστώ από κοντά? (γιατί τα καταστήματα έχουν μονο dummies :/)

Σε κάνα public θα το βρεις πιστεύω (στο cosmos το έχει σίγουρα), να δεις τα βασικά.

Αλλά νταξ άλλο να έχει ένα κανονικό και άλλο επίδειξης που δεν έχει καν net.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.