Jump to content


Κάρτα Ήχου για (~) μουσική


BloodMage

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

[MENTION=14427]BloodMage[/MENTION]

scarlett vs stx ποια λες οτι βγαζει πιο καλο ηχο; περα απ το θεμα με τα 24μπιτ.

Και ποια απ τις 2 βγαζει παραπανω ενταση;

το σφυριγμα του ποντικου επιμενει με την STX ?

στη δικια μου περιπτωση, ηρθε ο ground isolator, και η ενταση πηγε στο 1/10, τα επνιξε ολα δυστυχως :(

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14427]BloodMage[/MENTION]

scarlett vs stx ποια λες οτι βγαζει πιο καλο ηχο; περα απ το θεμα με τα 24μπιτ.

Και ποια απ τις 2 βγαζει παραπανω ενταση;

το σφυριγμα του ποντικου επιμενει με την STX ?

στη δικια μου περιπτωση, ηρθε ο ground isolator, και η ενταση πηγε στο 1/10, τα επνιξε ολα δυστυχως :(

απο ηχο ανεξαρτητα απο τα 24bit ο ηχος της XONAR ειναι καλυτερος! σε ενταση πανω κατω ειναι τα ιδια

Οσον αφορα τα παρασιτα με την xonar υπαρχουν αλλα πρεπει να κολησεις κυριολεκτικα το αυτι σου πανω στο ηχειο με τερμα ενταση και απολυτη ησυχια για να ακουσεις κατι

Ενω με την 2ι2 αν δεν βαλεις το καλωδιο usb Y. δλδ αν δεν παρεις τροφοδωσια ανεξαρτητη απο το πισι γ@μιεται ο διας

Link to comment
Share on other sites

πετάς ότι άλλο media player τυχαίνει να έχει και βάζεις foobar 2000 και wasapi plugin.

Δωσε μου λεπτομερειες για τον εν λογω player γιατι δεν τον εχω ακουστά, εχω winamp και θαθελα να παω σε κατι αλλο εαν και εφ οσον.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.