Jump to content



Ομαδική αγορά Dimastech Benchtables


Recommended Posts

Πιστεύω πως ένα "απλό" easy αρκεί για κάθε σύστημα :)

Οπότε η έκδοση ν3 πιστεύω είναι υπέρ-αρκετή :)

E δεν βλαπτει να ρωτηξουμε τοτενες για ενα +1 Easy v3 Metallic gray

DimasTech

Επειδη δεν εχω ιδεα για τυχον εξτρα αναλωσιμα που ειπε ο freedom αν δεν σου κανει κοπο (ως ηδη χρηστης) προτεινε αν χρειαζονται ή απλα ειναι ερημη στη Ζαιμη φαση το να υπαρχουνε...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

για μένα must είναι το dusk cover.Το usb του δεν είναι απαραίτητο.Γενικά απο βίδες και αποστάτες έχοντας αλλάξει 4 μητρικές πάνω σε αυτό και άλλες τόσες κάρτες,ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Τώρα αν κάποιος θέλει χρωματιστές βίδες πάω πάσο :p

Update: Thread Ban για τον Helly :p

Έγινε επεξεργασία από firekiller
Link to comment
Share on other sites

για μένα must είναι το dusk cover.Το usb του δεν είναι απαραίτητο.Γενικά απο βίδες και αποστάτες έχοντας αλλάξει 4 μητρικές πάνω σε αυτό και άλλες τόσες κάρτες,ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Τώρα αν κάποιος θέλει χρωματιστές βίδες πάω πάσο :p

Update: Thread Ban για τον Helly :p

συμφωνώ για το dust cover ... απαραίτητο !!!

Link to comment
Share on other sites

εφόσον έχουμε μαζευτεί 4 νομίζω οτι θα μπορούσαμε να ξεκινήσουμε την παραγγελία. firekiller, όποτε σου είναι έυκολο, ρώτα τον αντρίκο τι μπορεί να μας κάνει για τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω ιδεα για τυχον εξτρα αναλωσιμα που ειπε ο freedom αν δεν σου κανει κοπο (ως ηδη χρηστης) προτεινε αν χρειαζονται ή απλα ειναι ερημη στη Ζαιμη φαση το να υπαρχουνε...

εμένα και το usb 3 με ενδιαφέρει (που νομίζω ότι είναι στανταρ στην v.3) και το αξεσουάρ για τους ssd.

Link to comment
Share on other sites

οκ :) θέλουν όλοι αξεσουάρ για ssd & usb3?

Οπότε συνολικά έχουμε τα 3 benchtable +3x dust covers

απο εκεί και πέρα ρωτάω τιμή για 3x USB3 και 3x SSD

Λοιπόν 35ευρώ τα μεταφορικά για όλα μαζί από 80 ευρώ

3x Dust cover + 3x ssd accessories δωρεάν

Και μικρή έκτπωση στην ΙΟ κατά 1.5 ευρώ.

Οπότε για κάθε ν3 έχουμε:

Easy v3+Dust+SSD+IO+Shipping=153.16 ευρώ :)

Εγώ για το hard θα περιμένω να το κάνω custom coloured :D ( να μαζέψω κανά ευρώ ακόμη επίσης xD )

Έγινε επεξεργασία από firekiller
Link to comment
Share on other sites

Εγκω ντεν τελει καποιο αξεσουαρ περα απο dust cover (κι αυτο με το ζορι επειδη το ειδα 5 ευρω).

Τα 153 ειναι τελικη τιμη για τον καθενα?? Πηραμε προσφορα? Ηλπιζα να παει κατω απο τα 120-130 που εβγαινε το κουτακι ρε γμτ.

Link to comment
Share on other sites

με μπέρδεψες :p . για να καταλάβω το τελικό είναι 153 για τον καθένα ? (υπόψιν δεν εχω σκοπω να αμφισβητήσω κατι ) . ποσό για το κουτί + accessories(για τον καθενα)

. και ποσο για τα μεταφορικα (για τον καθενα) ! thanks για τον συντονισμό της καταστασης!

Link to comment
Share on other sites

μα τα έρντει φορ φριιιι όπως και το εςεςντι αξεσουάγ (μιλάω άπιαστα γαλλικά :p )

απο εκεί και πέρα 153 βγαίνει με το ΙΟ που κοστίζει 11.5ευρώ με μεταφορικά και τα 2 τσαμπέ ολέ αξεσουάγ

Λοιπόν 153 ευρώ είναι ανά Benchtable με 1χ dust cover, 1χ ssd αξεσουάγ,1χ ΙΟ table και μεταφορικά του ενός benchtable.

Χωρίς το ΙΟ πάει 141.6 Ευγώ (να το πάλι το γαλλικό :p )

Τα έβγαλα έτσι για να ξέρετε πόσο θα κοστίσει per person ;)

Έγινε επεξεργασία από firekiller
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εδω λεμε??

DimasTech

Καλα σιγουρα δεν θελω τετοιο μαγαφετι :p

Τωρα ρε παιδια δεν θελω να ειμαι ο σπαστης αλλα μου ξυνισε λιγο το 140... το ssd απο οτι βλεπω κι αυτο κανα 10ρικο κανει και μου ειναι αχρηστιδης... Παιζει να το κοψω ή ειναι μεγος της πγοσφογας??

Link to comment
Share on other sites

Το φοβομανε :( Τεσπα αντε να την κανουμε (κι αυτην) την κλαπ@%#$!ια. Αφου ετσι κι αλλιως θα το μετανιωσουμε σε 10 λεπτα... :p

[MENTION=743]psyber[/MENTION]. Οπουδηποτε με μετρο μωρε βολευει. Βολευει περισσοτερο η μπλε αλλα δεν θα τα χαλασουμε στο χρωμα.

Link to comment
Share on other sites

firekiller μίλησα με τον wifferson και μου είπε ότι δεν ενδιαφέρεται για το αξεσουάρ του ssd. αν ειναι εφικτό ρώτα τον Αντρέα τι αλλάζει στην τιμή χωρίς τα 3 sdd accessories. αν σου είναι δύσκολο ή μαμάει την προσφορά άστο. αν δεν θες να μιλήσεις πάλι μαζί σου, δώσε μου κάποιο στοιχείο της παραγγελίας και την άδεια σου να μιλήσω εγώ. sln επειδή ο firekiller μένει κάπως απομακρυσμένα από το κέντρο, θες να στείλουμε τα πράγματα σπίτι σου; διαφορετικά μπορούμε να δώσουμε ως διέυθυνση απόστολής το σπίτι του κολλητού μου στο παγκράτι (πολύ κοντά στη στάση του Ευαγγελισμού).

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σας ζαλησω... σε περίπτωση που κανείς δεν θέλει το ματσούκι για τούς ssd άμα κάποιος μηλησει πείτε του να μας δώσει τζάμπα το dust cover αντί αυτό για τούς ssd... αν είναι εύκολο αλλιώς δεν έγινε και τίποτα...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.