Jump to content



Ομαδική αγορά Dimastech Benchtables


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

οπότε ο [MENTION=743]psyber[/MENTION] ας στείλει ένα Pm με τα στοιχεία αποστολής, ώστε να πάνε σε αυτόν που μένει πιο κοντά απότι μένω εγώ απο σας.

Η αγορά θα γίνει μάλλον μέσω paypal τι λέτε? :)

Έγινε επεξεργασία από firekiller
Link to comment
Share on other sites

η πληρωμή έχει γίνει και η παραγγελία ολοκληρώθηκε. Ο ιταλός μου είπε οτι θέλει 4-5 μέρες να τα ετοιμάσει. Είμαι σε επικοινωνία μαζί του και ενημερώνω για οτιδήποτε νεότερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

φίλε SLN, έχω μιλήσει με τον wifferson και θεωρώ ότι πρέπει να ενημερώσω και σένα. ο Ιταλός τα έχει στείλει με τον πιο οικονομικό τρόπο που γινόταν. όπως έμαθα από τον υπεύθυνο για το marketing του, χρησιμοποίησε μία εταιρία που τα φέρνει οδικώς η οποία για να στείλει τα πράγματα στον προορισμό πρέπει πρώτα να γεμίσει το φορτηγό (!). εγώ είχα καταλάβει από τη συνεννόηση μαζί του ότι τα μεταφορικά θα μας βγουν οικονομικά γιατί θα στείλει και τα 3 σε ένα προορισμό (το σπίτι μου) αλλά μάλλον δεν έφτανε αυτό και έπρεπε να βρει και την πιο φτηνή εταιρία. όπως και να έχει επειδή το πράγμα έχει παραπάει, λέω αν δεν τα έχουμε μέχρι την αρχή της εβδομάδας να ζητήσουμε τα χρήματα μας πίσω. θέλω και τη δική σου γνώμη και αποφασίζουμε όλοι μαζί. να σημειώσω ότι έβαλα εγώ και τα έξοδα του paypal (10 ευρώ)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια εγω ειμαι μαζι σας... Ο,τι αποφασισετε. :)

Τελικα παιδια τι εγινε με αυτην την ιστορια? Το ακυρωσατε? Τα παραλαβατε?

Ψαχνομαι και εγω για αγορα του Easy V3 και αν θελουν 2 ακομα να παρουν θα με ενδιεφερε, οχι για σπεσιαλ τιμες κλπ αλλα απλα εστω να γλιτωσουμε τα μεταφορικα... ζηταει 40 ευρω για 1 κομματι και 42 ευρω για 3...οποτε αν παραγγελθουν 3 βγαινει 14 το κομματι τα μεταφορικα, φυσιολογικο ποσο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τα μεταφορικά δεν τα γλυτώνεις ούτε κάποια μειωση τιμής! Θα σου πει και καλά οτι θα σου βάλει αξεσουαρ τζάμπα... πάλι ανούσιο αν σου πει οτι είναι το αξεσουαρ για τούς ssd. (Είναι χαζομαρα). Απο κει και πέρα μας έκανε μπολικες βλακείες ο ιταλός. Εμείς τα πήρανε τα πράγματα ενάμιση μήνα μετά απο το κανονικό... τέλος πάντων... έγινα πολλά . Θα σου πούν και τα υπόλοιπα παιδιά που ήταν μαζί στήν αγορά .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τα μεταφορικά δεν τα γλυτώνεις ούτε κάποια μειωση τιμής! Θα σου πει και καλά οτι θα σου βάλει αξεσουαρ τζάμπα... πάλι ανούσιο αν σου πει οτι είναι το αξεσουαρ για τούς ssd. (Είναι χαζομαρα). Απο κει και πέρα μας έκανε μπολικες βλακείες ο ιταλός. Εμείς τα πήρανε τα πράγματα ενάμιση μήνα μετά απο το κανονικό... τέλος πάντων... έγινα πολλά . Θα σου πούν και τα υπόλοιπα παιδιά που ήταν μαζί στήν αγορά .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ναι δεν ειπα να τα γλιτωσω τα μεταφορικα ουτε καποια εκπτωση, απλα με μια εικονικη αγορα που εκανα στο site του ειδα οτι για Ελλαδα χρεωνει μεταφορικα 40 ευρω για 1 κομματι easy v3, 40 ευρω παλι για 2 κομματια, και 42 ευρω για 3... αρα αν παρεις 3 κομματια μαζι βγαινει 14 ευρω στο κομματι τα μεταφορικα, αυτο λεω οποτε αν ηθελαν αλλα 2 ατομα να παρουμε θα μας εβγαινε 130+14 στον καθενα = 144 αρκετη διαφορα απο 170ε αν το παρεις μονος σου 1 κομματι...

Αποκει και περα αποτι καταλαβα ηταν γνησιος Ιταλος στις λαμογιες :p Το προϊον τουλαχιστον ειναι ποιοτικο? Εχω δει και εναλλακτικες αλλα πχ το LD PC-V4 ειναι πανακριβο εξαρχης (200+)...

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι ειπε ο απο πανω.

Εμενα προσωπικα δεν με ενδιεφερε το 1,5 μηνα αλλα αν αυτο (το πραγμα) που πηραμε αξιζε 140 ευρω... θα ψηφισω ΧΑ/ΝΔ στις αλλες εκλογες. Καλυτερα να επαιρνα το backplate του Στακερ που ελεγε ο Μητσος. :p

Link to comment
Share on other sites

blinky εγώ έμεινα ικανοποιημένος με το τελικό προιόν με κανα δυο ενστάσεις μόνο. Θα σου προτεινα να μην αγοράσεις τα αξεσουάρ που αγοράσαμε εμεις (λαμακι για ssd και κάλυμμα για τη σκονη). γιατί δεν χρειάζονται. το easy v3 δεν χωράει στο κάλυμμα καν. η δεύτερη ένσταση είναι τα thumbscrews που έρχονται με το benchtable. το υλικό τους είναι πολύ μαλακό και στο σημείο που δένει το κάτω με το πάνω μέρος όπως και στις κάρτες, έτυχε να μου σπάσουν. αν βάλεις άλλες δεν θα έχεις πρόβλημα. όσο αφορά τη σύγκριση με το little devil, το dimastech δείχνει πολύ πιο άνετο στο μοντάρισμα και για μένα είναι και πιο καλαίσθητο.

όσο αφορά στην τιμή νομίζω είναι το πιο οικονομικό της αγοράς, με εξαίρεση το coolermaster που όμως δεν προσφέρει δυνατότητες. για μένα χτύπα το αφοβα και όποτε γουστάρεις, μπαινουμε σκαιπ να στο δείξω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα συμφωνώ το τελικό προϊόν με υπέρ ικανοποίησε ... σε περίπτωση που προχωρισετε με την αγορά να προτηνω port οπωσδήποτε.και επειδή εγώ δεν πήρα σε περίπτωση που προχωρισετε με την αγορά πείτε να παραγκητε ενα επιπλέον για μένα...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.