Jump to content



The Witcher 3:Wild Hunt


rory

Recommended Posts

Ωραια χρονικη περιοδο διαλεξα μου φαινεται να ξεκινησω το witcher 2, θα τα εχω "φρεσκα-φρεσκα" για να συνεχισω στο 3:D

Ελπιζω το witcher 3 να ειναι αξιος διαδοχος του φοβερου witcher 2!

Link to comment
Share on other sites

τώρα δεν ξέρω αν είναι καλύτερα η όχι αλλά παίξτε το δύο :p

απλά να μην το κάνουν console port !

edit 2

για να δοκιμαστεί το w3 θέλει 100 ώρες για να τελειώσεις το game από ότι λένε οπότε για αυτό και το βγάζουν τότε , έτσι θέλω να πιστεύω !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

2 ποστ πιο πάνω.

Όπως και να χει, αν είναι να βγει το game λίγο πιο αργά και να είναι σωστό χωρίς προβλήματα κλπ, τότε εντάξει.

Μπορώ να περιμένω λίγο παραπάνω (Q4 2014 ήταν, όποτε λογικά ~3 μήνες delay) και να παίξω ένα ολοκληρωμένο παιχνίδι χωρίς να χρειάζεται να κάνω beta testing.

Και στην τελική η cd project red είναι απ τις λίγες εταιρείες που σέβονται τόσο τον κόσμο, πιστεύω πως είναι για καλό.

Link to comment
Share on other sites

Το ενα μου φανηκε παιχνιδαρα.το 2 τραγικο μετα απο καποιο σημειο.ενω μερικα στοιχεια RPG ειναι εκει καποια αλλα του λειπουν εμφανεστατα....εγω το σταματησα στο σημειο σημειο που ανηγεις ενα κελι δεν δεχεσαι να κανεις αναδιανομη των skillpoint σου και κανεις fight με εναν μαγο και 2 gargoyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
νταξ, και το 2 αμα ενεργοποιούσες το ubersampling δεν κουνιόταν φύλλο.

Nαι...με ubersampling και ssao off με το τότε high end, δηλαδή gtx 580 με το ζόρι έπιανε 60 σε gameplay και περίπου τα μισά στα cutscenes. Με on πήγαινε πόσο 25? Μην γελιόμαστε είχε εξωπραγματικές απαιτήσεις. Το ίδιο και το 3 μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Pc Version

The website mentions that the PC version runs HQ and 8xMSAA at 35-45fps on a GTX 780Ti at 1080p. (και σε Metro, Crysis, Tomb Raider εαν βαλεις x8MSAA χαλια θα τρεχουν)

Naturally, a single 780Ti is able to hit the 60fps sweet spot in its current form provided MSAA is lowered.

Next Gen Consoles version :hehe:

Moreover, it is said that the PS4 version will run at 900p/30fps while the Xbox One version will run at 720p/30fps. What's also interesting is that the console versions of the game will meet the minimum graphics :hehe: settings of the PC version. Gametech claimed that The Witcher 3 on consoles will look similar to The Witcher 2.

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.