Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

@fatalara και που 'σαι, άνοιξε καινούριο thread για sim-racing gear, να μπαίνουμε και να χαζεύουμε!

Ίσως μπω στον πρώτο μόνο και πάλι χλωμό! :look:

Μπες και παίξε με το pad αν ανησυχείς για το θόρυβο. Βλέπω ότι το κατέχεις :D

Ποστάρω ένα νέο fantasy track από τον snoopy σε αρκετά πρώιμο στάδιο. Τα γραφικά είναι πολύ προσεγμένα, με ωραία textures και 3d trees.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VqbYaeLNam8]Assetto Corsa hotlap - BMW M3 E30 DTM at Golf Course - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
Link to comment
Share on other sites

Παρτε μερικες γτ σας βλεπω δεν κρατιεστε, θα βγαλω περισσοτερες μετα με το τιμονι κιολας μολις πεσει ο ηλιος. Παντως η ποιοτητα του rig ειναι ψιλο αλλου. Το εχω σκεφτει να ανοιξω θεμα με ολα τα sim gear ετσι να υπαρχει. Μαλλον θα το κανω εντος των ημερων.

PVNf3VY.jpg

gC8U5dM.jpg

xXNMZDg.jpg

2FXHYMP.jpg

FwNqqvx.jpg

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

@fatalara και που 'σαι, άνοιξε καινούριο thread για sim-racing gear, να μπαίνουμε και να χαζεύουμε!

Ποστάρω ένα νέο fantasy track από τον snoopy σε αρκετά πρώιμο στάδιο. Τα γραφικά είναι πολύ προσεγμένα, με ωραία textures και 3d trees.

Και σκεφτομουν να κανω εγω την αρχη με το θεμα μιας και ετοιμαζω ενα diy project! :T:

Link to comment
Share on other sites

Και σκεφτομουν να κανω εγω την αρχη με το θεμα μιας και ετοιμαζω ενα diy project! :T:

ναι...ανοιξε θεμα να βαλω και εγω το τιμονι μου F1 και μετα θα ετοιμασω και ενα GT απο Σεπτεμβριο...:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,να ρωτησω.Ειχα παρει την g25 οταν ειχε βγει και ειχαν καει δυο φορες τα μοτερ του τιμονιου,την ειχα φτιαξει με την εγγυηση αλλα την δευτερη φορα πηρα πιστωτικο και δεν την ξανα εφτιαξα.Με την G27 εχουν αλλαξει αυτα?ειναι αξιοπιστη πλεον για να την παρεις μεταχειρισμενη?

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστικά 12 λεπτά ανά combo.

  1. BMW M3 E30 - Vallelunga Club (7 laps)
  2. GT3 - Imola (6 laps)
  3. Mercedes F1 - Silverstone (6 laps)

Για να τρέξει το 3 πρέπει να σιγουρευτούμε ότι όλοι θα έχουμε βάλει το FCM - F1 2014 Season Beta.

Άκη θα έλεγα να το ξανασκεφτείτε για το F1 mod. Είναι buggy. Νομίζω καλύτερα είναι το GP2 mod.

Link to comment
Share on other sites

Άκη θα έλεγα να το ξανασκεφτείτε για το F1 mod. Είναι buggy. Νομίζω καλύτερα είναι το GP2 mod.

Το δοκίμασα το mod και δε με ξετρέλανε. Και το ύφος του modder "είμαστε οι καλύτεροι στον κόσμο" είναι λιγάκι αλαζονικό. Παρ'όλα αυτά το έβαλα στη λίστα γιατί είπαμε χθες με τα παιδιά στο ts να του δώσουμε μια ευκαιρία. Αν τώρα η πλειοψηφία διαφωνεί, κανένα πρόβλημα το αλλάζουμε με ό,τι θέλετε.

Όταν λες buggy εννοείς το κρασάρισμα όταν βάζεις 8η ταχύτητα και έχεις ανοιχτό το app της Kunos ή κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.