Jump to content


Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

πριν 18 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Εξαιρετικά άσχημα νέα :

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/minorating-com-drivers-thread.25732/page-223#post-974461

 

Αυτό επηρεάζει και τον σέρβερ μας

Δεν μπορώ να μπω στο φόρουμ, τι λέει με δυο λόγια;

Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Δεν μπορώ να μπω στο φόρουμ, τι λέει με δυο λόγια;

Ότι λόγω του GDPR, δεν θέλει να μπει σε διαδικασίες αν το παραβιάζει ή όχι με το να κρατάει τα δεδομένα που συλλέγει για τη λειτουργία του minorating, οπότε το κλείνει για να προφυλαχθεί. Οπότε τέρμα στην ουσία το plug-in. Προσωπικά πιστεύω ένας λόγος είναι να ωθήσει και το κοινό για το ACC που πλέον θα το ενσωματώνει επίσημα από τον ίδιο ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάει και το RSR..[emoji26]

Last December we announced our decision to stop our service mainly for the costs to maintain the servers and the time required.
At that time we changed our mind thanks to all your kind messages and support.

After reading @Minolin post about his decision to shut down Minorating, we've been thinking once more about the GDPR compliancy.
The truth is that we are not sure if the modifications we have done so far on the website are enough to comply to the GDPR regulations. We are not even sure if it applies to our case, to be honest.
Unfortunately this is a risk we are not willing to take, not with our name on the line, at least.
For this reason, we have taken the decision to shut down our service immediately.

I want to thank you all for using our app in those years and for nice words of support in the last months.
We are sorry to disappoint you once more, and even more to hit the community once more after the already bad news of Minorating, but we don't see other options.
If anyone has any better idea, or is willing to have the website on his own name, we are open for discussions.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

 

(δεν πειραζει, θα τα εχει ολα ενσωματωμενα το competizione)

Αργεί αυτό ακόμα. Άσε που αρκετός κόσμος που δεν γουστάρει μόνο gt3 , θα ήθελε να παραμείνει στο assetto πχ εγώ. Άσχημα νέα. Ειδικά το MR πόνεσε. Υπάρχει το KMR. Ελπίζω να βρεθεί κάτι.

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεσω custom shader,headlight,βλεπεις παραμορφωση και φθορα ελαστικου realtime και σε replay.νομιζω....

Φοβερος ο Ρωσος!Τα κανει επισης ευκολα μεσω CM.

Μπραβο του!

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τι κάνει...:wassa:
Τίποτα σπουδαίο....[emoji16]
Εκτός από νυχτερινή οδήγηση με φώτα, φρένα, δισκόφρενα, φλόγες , όλα να δίνουν φως , τώρα ετοιμάζει οπτική παραμόρφωση των ελαστικών ( είχαμε μόνο physics ) και πλέον, αλλαγή οπτική της γόμας αλλά και της φθοράς των ελαστικών. Δεν είναι κάτι το τρομερό, μιας και μας νοιάζει στα physics να υπάρχουν αλλά σίγουρα ανεβάζει το immersion ειδικά στα μονοθέσια, όπου δλδ βλέπεις το ελαστικό.

Το τυπακι πάει να δώσει σιγά σιγά, ότι ζήταγε τόσο καιρό ο κόσμος.
Υπάρχει βέβαια αντίκτυπο στις επιδόσεις αλλά.στις μέρες μας, υπάρχει περιθώριο απ θέμα hardware.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Επειδή το Steam έχει σε καλή τιμή την Ultimate edition σκέφτομαι να το αγοράσω. Το μόνο που με προβληματίζει είναι εάν υπάρχει περίπτωση να βγεί καινουργιο AC σε σύντομο χρονικό διάστημα. Στο net δε μπορώ να βρώ κάτι μιας και το Competitione έχει επισκιάσει τα πάντα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Επειδή το Steam έχει σε καλή τιμή την Ultimate edition σκέφτομαι να το αγοράσω. Το μόνο που με προβληματίζει είναι εάν υπάρχει περίπτωση να βγεί καινουργιο AC σε σύντομο χρονικό διάστημα. Στο net δε μπορώ να βρώ κάτι μιας και το Competitione έχει επισκιάσει τα πάντα....
Καλημέρα.

Ααααααααααννν ποτέ υπάρξει AC2, αυτό θα είναι μετά το ACC , το οποίο θα βγει μέσα του 2019. Με λίγα λόγια κάπου το 2022???
Ζήσε Μάη μου.
Οπότε βουρ για αγορά.



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Ααααααααααννν ποτέ υπάρξει AC2, αυτό θα είναι μετά το ACC , το οποίο θα βγει μέσα του 2019. Με λίγα λόγια κάπου το 2022???
Ζήσε Μάη μου.
Οπότε βουρ για αγορά.



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ για την απάντηση!!


Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.