Jump to content
Sign in to follow this  
karmen1983

Fractal Design Arc Mini - "Και τίποτα δεν έχει μείνει..."

Recommended Posts

Για ακομη μια φορα μπραβο Αγαπη... εξαιρετικό review ...

Πανω που αναρωτιόμασταν τι παραπάνω μπορει να γίνει για να γίνουν τα αριστα review σου ακόμη καλύτερα προσέθεσες τα video και μας αφησες αφωνους....

Οσο για το κουτακι, εξαιρετικό για την μικρή κατηγορία αλλα το σφάξαν με την τιμή στο Ελλαδιστάν....

Btw .... καλό είναι να γνωρίζουμε τον ανταγωνισμό και να πέρνουμε ενδυματολογικές ιδέες!!!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GRemdER3PVM]Fractal Design Arc Mini Case Review - YouTube[/ame] :tongue::tongue::happy2:

Αναλυτικότατο review! Η τιμή όντως πολύ τσιμπημένη..

πολυ καλη η παρουσιαση καλο και το κουτι. ομως ειναι πολλα τα λεφτα ,ειναι σχετικα μικρο και δεν εχει και κατι πολυ σπεσιαλ

Btw .... καλό είναι να γνωρίζουμε τον ανταγωνισμό και να πέρνουμε ενδυματολογικές ιδέες!!!

:tongue::tongue::happy2:

Κοίτα επειδή έχω inside info μιας και είδα το αμοντάριστο βίντεο:

Έτσι ήταν αρχικά αλλά η διαχειριστική ομάδα του lab την είδε ιραν και

έκανε κάτι αντίστοιχο με αυτό: Tο Ιράν «έντυσε» μέσω photoshop τη Μισέλ Ομπάμα για τα Οσκαρ [εικόνα] | iefimerida.gr

:T::p:P:P:P

Yγ. Δεν διάβασα ακόμα το review, έπρεπε πρώτα να αποκαστήσω την αλήθεια. Σπεύδω!

εξαιρετικη,οπως παντα,και αναλυτικοτατη.

απ'εδω κι εμπρος ομως δεν παιζει να δουμε review χωρις κουκο,θα μου κακοφανει :),

σημα κατατεθεν ο κουκος!

ωραίο το κουτάκι αλλά πιο ωραίο το review/video. Το κουτί με δυσαρέστησε σε ορισμένους τομείς όπως τα φίλτρα, η ποιότητα του πλαστικού και η εφαρμογή του πλαστικού. Έχοντας ένα CM 690, το οποίο το έχω λύσει πάνω από 5-6 φορές η εφαρμογή γίνεται ακόμα πιο άσχημη. Θα ήθελα να το δω στα 70 ευρώ και όχι στα 90.

Πολύ ωραίο το review και το κουτάκι αψογο, μπράβο στη Fractal πολύ σωστή εταιρεία.

Το Offset στον πάνω rad είναι super λύση σε αυτές τις διαστάσεις.

Πολυ ωραιο review μπράβο!

Αραγε ποσο εύκολα μπαίνει ενα plexi στο πλαι;

Ειναι ευκολη μετατροπή;

*S2

με τα κατάλληλα εργαλεία δεν θα έχεις κανένα προβλημα απολύτως.

Νομιζω εχω οτι χρειάζεται. Και dremel κλπ..

Τεσπα οταν ερθει η ωρα τα ξανασυζηταμε.

Ευχαριστώ :)

*S2

Tα Comments γιατι ειναι disabled στο video?

Tα Comments γιατι ειναι disabled στο video?

Διότι είναι ευκολότερο (και λογικότερο) να κάνουμε συζήτηση περί του review στο forum που ανέβηκε το review :)

Ένα έχω καταλάβει από καιρό πολύ και αισθάνομαι ευτυχής που το βλέπω για μια φορά ακόμα να συμβαίνει!

Όταν αγαπάς αυτό που κάνεις, δεν έχει σημασία τι είναι αυτό πόσο μεγάλο η πόσο όμορφο είναι, μέσα από το τρόπο που θα του "φερθείς" θα φανούν οι χάρες τόσο το αντικείμενο όσο και εσένα του ίδιου!

Αγάπη, δεν αισθάνθηκα καμία έλλειψη, ίσα -ίσα το αντίθετο, η αμεσότητα της παρουσίασης και η διάχυτη αίσθηση ότι παρακολουθείς κάποιον που ξέρει πολύ καλά τι λέει να σε ξεναγεί, σε κάνει σαν θεατή, να γίνεσαι συμμέτοχος στην παρουσίαση και η ώρα περνά χωρίς να το καταλάβεις!:clap::clap:

Όσον αφορά εμένα αισθάνομαι πλήρως δικαιωμένος γι΄αυτά που είπα στο προηγούμενο video review σου!:T:

Αλλά τις πιο πολλές ευχαριστίες τις αξίζει ο φίλος [MENTION=21844]stm00192[/MENTION], μας έδειξε την "γλάστρα" για να ευωδιάσει ο "Βασιλικός" μας!::)

Ευχαριστούμε για μια ακόμα φορά!!!!

:worship:

Aδιάφορο από μέρους μου το κουτάκι, αλλά η καινούργια μέθοδος παρουσίασης μέσω video τα σπάει, αφού ως γνωστό μια εικόνα χίλιες λέξεις.

Επίσης με την εμφάνιση του reviewer γίνεται πιό άμεση η ''επικοινωνία'' reviewer - ακροατή - αναγνώστη!

+1000 λοιπόν στα video review από εμένα!!!:T:

Aδιάφορο από μέρους μου το κουτάκι, αλλά η καινούργια μέθοδος παρουσίασης μέσω video τα σπάει, αφού ως γνωστό μια εικόνα χίλιες λέξεις.

Επίσης με την εμφάνιση του reviewer γίνεται πιό άμεση η ''επικοινωνία'' reviewer - ακροατή - αναγνώστη!

+1000 λοιπόν στα video review από εμένα!!!:T:

Και που να μιλήσουμε για κάποιες λέξεις που φέρνουν στο νου 1000+++ εικόνες!!

Η πιο σημαντική που έχω:

Αγάπη!!!

:)

Πολυ ωραιο review μπράβο!

Αραγε ποσο εύκολα μπαίνει ενα plexi στο πλαι;

Ειναι ευκολη μετατροπή;

*S2

Αν δε κανω λαθος,κυλοφορει τωρα τον Μαρτιο και το ARC MIDI R2 στα ιδια περιπου χρηματα,με παραθυρο και αρκετες βελτιωσεις..