Jump to content



σπασμενη οθονη κινητου


sakinor

Recommended Posts

χαιρεται,εχει ενας συγγενης μου ενα txt pro. του επεσε τις προαλλες και η μιση οθονη εσπασε . η αφη του λειτουργει κανονικα . εχει κανεις ιδεα ποσο θα κοστισει μια επισκευη?

DSC_1320_zps9b3bb5a7.jpg

Link to comment
Share on other sites

συνηθως οταν συμβαινει κατι τετοιο δεν αξιζει να το πας επισκευη γιατι τσουζει η αλλαγη οθονης.

Ισωσ ομως αν καποιο παλικαρι απο εδω ξερει ακριβως θα σου πει.

Link to comment
Share on other sites

LCD Display Screen Replacement for Sony Ericsson TXT Pro CK15 CK15i Tools | eBay

Replacement LCD Display Screen for Sony Ericsson TXT Pro CK15 CK15i Free Tools | eBay

LCD Display Screen Repair for Sony Ericsson TXT Pro CK15 CK15i Tools | eBay

λιγο να πιανουν τα χερια σου... τα καταφερνεις...

συνηθως υπαρχουν και βιντεακια που σε βοηθουν πως να κανεις την αλλαγη της οθονης.

αλλιως σε καταστημα.. νομιζω ξεκινουν απο κανα 70ρι στην καλυτερη των περιπτωσεων...

Link to comment
Share on other sites

απο το e-bay αδυνατο μου ειναι καθως δεν κανω αγορες εξωτερικου. μαλλον με βλεπω να παω σε κανενα καταστημα αλλοδαπων στην ομονοια να μου πουν τιμες γιατι με 70 ευρω παιρνεις καινουργιο:banging:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.