Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

On 2/1/2019 at 11:31 AM, tyxeros said:

Ηρθαν και τα υπολοιπα κομματια για το δικτυο. Το ΣΚ εχει στησιμο.

Και ενα φλασακι...

 

 

lan.jpg

 

Με default MTU στα 1500 δεν επιανα πανω απο 350-500GB.

Οταν το εκανα 9000 τοτε πηγε τερμα.

 

FC.jpg

  • Like 3
  • Wow 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GriGaS said:

@tyxeros θα μπορέσεις να μας κάνεις κάπου μία μινι παρουσίαση του δικτυακού σου εξοπλισμού;

Με την πρωτη ευκαιρια που θα εχω internet σπιτι.. (Βλαβη απο 23/1)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tyxeros said:

 

Με default MTU στα 1500 δεν επιανα πανω απο 350-500GB.

Οταν το εκανα 9000 τοτε πηγε τερμα.

 

Τί είναι MTU;

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, αν για μία αγορά χρειάζεται να ρωτήσετε κάτι άλλο εκτός "Από πού και πόσο;", είναι μια καλή ένδειξη ότι σηκώνει νέο θέμα. Εγώ θα ήθελα έτσι κι αλλιώς κάθε ανάρτηση να συνοδεύεται από μαγαζί και τιμή, αλλά μπορεί να μην αισθάνονται όλοι άνετα να τα μοιραστούν, οπότε το αφήνω στην ευχέρειά σας.

 

Για τα παραπάνω, αν δεν έχετε τελειώσει τη συζήτηση, παρακαλώ μια αναφορά για να τα πάμε σε νέο θέμα! ?

Link to comment
Share on other sites

Με λίγο καπέλο από τους πωλητές του ebay γιατί είχαν εξαφανιστεί από την Nike. Προτεινόμενη το κουτί λέει 120$ εγώ bidαρα 150$. (βάλε μετά κ μεταφορικά και εκτελωνισμούς) Κοντά σε 200αρες παίζουν κυρίως αν θυμάμαι καλά και κάπου τόσο μου βγήκε εμένα τελική. Θα βγουν (μπορεί κ ήδη να υπάρχουν) και τα "απλά" μοντέλα PG3

 

Sent from my MI 8 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spirosssss said:

Με λίγο καπέλο από τους πωλητές του ebay γιατί είχαν εξαφανιστεί από την Nike. Προτεινόμενη το κουτί λέει 120$ εγώ bidαρα 150$. (βάλε μετά κ μεταφορικά και εκτελωνισμούς) Κοντά σε 200αρες παίζουν κυρίως αν θυμάμαι καλά και κάπου τόσο μου βγήκε εμένα τελική. Θα βγουν (μπορεί κ ήδη να υπάρχουν) και τα "απλά" μοντέλα PG3

 

 

 

 

 

Καλό είναι να αποφεύγεις το ebay για παπούτσια γιατί εκτός του οτι είναι σχετικά ακριβά μπορεί να πέσεις και σε μούφα.
Προτίμησε το stockx

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Geo_K έγραψε:

LIAN LI PC-O11 Dynamic.

TmWcm3b.jpg

 

tUgQKUN.jpg

 

bEFp584.jpg

 

BAfKDuq.jpg

 

  Reveal hidden contents

 

Όταν με το καλό "ντυθεί", απαιτούνται φώτος στο thread "δείξτε το κουτί σας", διαφορετικά θα επέλθει αποκλεισμός :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Ωραία ψύκτρα φαίνεται, αλλά κάτι δε μου αρέσει έτσι που έβαλες τις βίδες. Το λέω, επειδή από πάνω έχει πατούρα για το κεφαλάκι.

Έτσι ήταν κ δεν βρίσκει πουθενά ;)

15506890771311205029938.jpg

Έγινε επεξεργασία από f117
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.