Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εγώ παρήγγειλα από Κωτσόβολο (έχω giftcard καλή), το xiaomi mi9 128GB, στις 27 Απριλίου. Όσο το είδατε εσείς, το έχω δει κι εγώ. Αν δεν είχα την giftcard, θα το είχα ακυρώσει προ πάααρα πολλού. 

Το πιο αστείο από όλα είναι το sponsored στο Fb για αυτό ακριβώς το κινητό, με το moto "προλάβετε" .. :hehe: 

(το πιθανότερο είναι να φταίει η infoquest βέβαια...)

Για σένα προορίζεται το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

πριν 54 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Για σένα προορίζεται το κινητό;

Ναι. Γελάει ο κόσμος με τους "προμηθευτές " τους (aka infoquest).

πριν 1 ώρα, το μέλος UltraB έγραψε:

^ Κάτι καταλάβαμε ?

Έλα, ήταν ωραία η απάντησή μου :hehe: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Asus u3s6, μεταχειρισμένη από ebay. Πίστεψα ότι θα δω ταχύτητες sata3 αλλά δεν... Εκτός από τα Sequencial Read τα οποία ήταν πολύ ανεβασμένα, σε όλα τα άλλα πάτωσε. Δοκιμασμένο στον Samsung 830 και τον Crucial.

IMG_07301.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PetrosD said:

 

Τί είναι αυτό;

USB tester. Το συνδέεις στον φορτιστή και πάνω του το καλώδιο και βλέπεις A, V κτλ για να δεις ποιος φορτιστής, καλώδιο , power bank κτλ είναι μουφα και ποιο αξιζει

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Α, εκείνο που λέγατε 1-2 σελίδες πριν.

 

Εγώ παρήγγειλα πριν 10 μέρες αυτό, αλλά λέει αναμονή 2-3 εβδομάδες. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ λέμε!!!

 

https://metrosoundmusic.com/wp-content/uploads/2014/05/NAMM_2014_JBL_lanceert_LSR310S_een_10_inch_sub_voor_de_LSR-serie_news.jpg

 

 

Δορυφορους θα εχεος τους ιδιους;

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, jax7480 said:

Έπρεπε να ρωτήσεις. Ποτέ σε αυτό το φόρουμ δεν προτάθηκε αγορά τέτοιου αντάπτορα λόγω του latency που προσθέτει. Αν τρέξεις και ένα AS SSD να δεις τα access times θα το καταλάβεις.

 

Δεν το έψαξα καθόλου, ούτε καν διάβασα review για να αξιολογήσω την αγορά του. Μια παρορμητική αγορά που μου βγήκε ξινή. Στο μόνο που αξίζει στις 2 θύρες USB 3.0.

Link to comment
Share on other sites

A95X F2.

39€ από banggood

#s905X2 soc

#4gb ram , 32 rom

** Φαίνεται αξιόλογο σχετικά, παίζει 4Κ YouTube, netflix δε κατάφερα να το κάνω να δουλέψει σε ultra HD ούτε με μονταρισμενο apk **

 

Βέβαια έχω ξενερώσει γιατί είμαι άσχετος από θέμα ήχου και δε ξέρω πώς να συνδέσω κάτι ακουστικά με 3.5αρι έξοδο. ( δεν έχω τηλεόραση μεγάλη στο σπίτι)IMG_20190612_164444-1843x1037.thumb.jpg.4d453752ef6ec8a6ad5eab2d084dde2b.jpg

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δε πρόλαβα να κάνω edit:

AV έξοδος: Τα συνδεσα εκεί αλλά ακούγεται πολύ σιγανα.

Σύνδεση σε έξοδο ήχου της οθόνης: Σαφέστατα πολύ πιο δυνατός ήχος, αλλά α) ακούω παράσιτα ( ένα σσσσσσσσ ) και β) ο ήχος είναι χωρίς ζωντάνια ( καμία σχέση με το κινητό για παράδειγμα ή στο pc )

 

( Για όποιον μπορεί να ρίξει μια ματιά θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα )

 

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.