Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

43 minutes ago, iseeklife said:

Αγορά της εβδομάδας του black friday . Μιας και τα παιχνίδια αρχίζουν να είναι , με το modern warfare, φτάνουν τα 171 γίγα . Στο νετ κάποιοι λέγανε για incosistency problems . Θα δούμε . 

  Hide contents

 

 

FDD4B130-6C82-4DDC-8F60-868A14ED24BF.jpeg

ποσο?

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο και οι msystems που εμπιστεύομαι τον είχαν 350 . Στο σκρούτζ που δεν εμπιστεύομαι ,το πρώτο μαγαζί τον είχαν 280 . Εγώ τελικά το χτύπησα 200 χωρίς μεταφορικά. Δωρεάν . Από πλαίσιο. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι το 1 τέρα είναι λίγο, πλέον . και να φανταστείς έκανα αναβάθμιση τους δίσκους πριν από ένα χρόνο . Τους άλλους θα τους κρατήσεις ή θα τους αντικαταστήσεις? 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι για ενα. Αλλα αν επιλέξεις αρχικα ενα, καλο ειναι να εχει intercom pairing για να μπορει να συνδεθει με ιδιο ή με οποιοδηποτε αλλο bluetooth. Και τα 2 που αναφερω μπορουν να συνδεθουν ακομα και με απλο bluetooth κινητου.

Την ανακαλυψα αυτη την λειτουργια οταν με εκαιγε να μην δωσω τα λεφτα για δευτερο sena 20s evo :hehe: δεν ειχα ιδεα οτι γινεται.

 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2019 at 8:07 ΜΜ, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Εκανα κ εγω την αγορά μου παλι σημερα για να μην μεινει παραπονεμένο το πορτοφολι. Αγορα bluetooth set για το κρανος. Σαν κυριο εχω το Sena 20s evo αλλα δεν ελεγε να δωσω αλλα τοσα για συνεπιβάτη. Οποτε μετα απο εναν ελεγχο αγορας κατεληξα στο FreedConn T-COM VB helmet Bluetooth που ειναι το SC ουσιαστικα απλα εχει κ οθονη

 

https://www.skroutz.gr/s/16164765/FreedConn-T-COM-VB-helmet-Bluetooth.html

 

Παρα πολυ καλο για τα λεφτα του. Ακους δυνατα κ καθαρα μεχρι τα 100 που πηγα σημερα. Για μουσικη που το κρίνουν αλλοι δεν εχω αποψη μιας και δεν ακουω μουσικη οταν οδηγαω. Πιο πολυ για το gps και για να μην το παιζω Μαρια Καλας για να με ακουσει ο συνεπιβατης.

Η εγκατασταση ειναι παιχνιδακι ακομα κ αν καποιος δεν εχει βαλει ποτε κατι αντιστοιχο στο κρανος του.

 

 

 

Μεταξυ τους τα δυο συνδεονται απροβλημάτιστα και μενει να δω το θεμα εμβελειας.

 

 

 

Μεγειες..

Πες μου κατι ..

Μπορει να ειναι συνδεδεμενο και ταυτοχρονα με το κινητο σου πχ για το gps, αλλα και με τον συνεπιβατη?

Επισης οσον αφορα τον αερα πως τα παει το μικροφωνο;

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Papakitou said:

Μπορει να ειναι συνδεδεμενο και ταυτοχρονα με το κινητο σου πχ για το gps, αλλα και με τον συνεπιβατη?

όχι και επίσης αν μιλάς με τον συνεπιβάτη και πάρει κάποιος τηλ διακόπτεται ο συνεπιβάτης μέχρι να τελειώσεις με το τηλεφώνημα

 

2 hours ago, Papakitou said:

Επισης οσον αφορα τον αερα πως τα παει το μικροφωνο;

Το δοκιμασα μέχρι τα 100 και ακουγόμουν μια χαρά από ότι μου είπε το άλλο άτομο που ήμασταν μαζί.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να το έχω τσεκάρει 100% αλλα αν κάνω λάθος θα ενημερώσω γίνεται το εξής

 

Εστω ότι έχεις βάλει το GPS για να σου δώσει οδηγίες να πας κάπου

Σε κάποια στιγμή ο συνεπιβάτης θέλει να σου μιλήσει και ενερεγοποιεί την ενδοεπικοινωνία

Το GPS δεν το ακους πλέον και ακους τον συνεπιβάτη

Για να ξανα ακουσεις το GPS πρεπει να κόψεις την πάρλα με τον συνεπιβάτη :p 

 

Δεν το εχω δοκιμάσει αλλά έτσι πρεπει να γίνεται αν κρίνω από το πως λειτουργει σε τηλεφώνημα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, karmen1983 said:

Χωρις να το έχω τσεκάρει 100% αλλα αν κάνω λάθος θα ενημερώσω γίνεται το εξής

 

Εστω ότι έχεις βάλει το GPS για να σου δώσει οδηγίες να πας κάπου

Σε κάποια στιγμή ο συνεπιβάτης θέλει να σου μιλήσει και ενερεγοποιεί την ενδοεπικοινωνία

Το GPS δεν το ακους πλέον και ακους τον συνεπιβάτη

Για να ξανα ακουσεις το GPS πρεπει να κόψεις την πάρλα με τον συνεπιβάτη :p 

 

Δεν το εχω δοκιμάσει αλλά έτσι πρεπει να γίνεται αν κρίνω από το πως λειτουργει σε τηλεφώνημα

 

Σε όλες τις ενδοεπικοινωνίες εφόσον είναι διαφορετική πηγή δε γίνεται overlay του ήχου.

Γυρνάει από το input 1 στο input 2 και μετά επιστροφή στο input 1.

Μόνο αν γίνεται conference μεταξύ τους μπορείς να επιτύχεις αυτό που θέλεις, αλλά θα τα ακούει και ο συνεπιβάτης.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για πες και μοντελο.

LG 34GK950F, κανένα κολλημένο pixel, κανενα dead pixel, έχει λιγο blb αλλα δεν θα την στείλω για αντικατάσταση μόνο για αυτό. Εξάλλου ειναι πολύ καλύτερα σε σχέση με το προηγούμενο 27αρι 1440 που είχα. Με μια πρώτη ματια πολύ ευχαριστημένος!

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

 

 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.