Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

[MENTION=10167]rory[/MENTION] Πωπωπωπωππωπω... Ζημιά! Περιμένω εντυπώσεις από τον ενισχυτή!! Κάποτε τον κοίταγα και εγώ αλλά έμεινα τελικά με τον παππού!

[MENTION=28685]sakinor[/MENTION] Με τα ίδια χρήματα έπαιρνες σύγχρονη και σαφώς ανώτερη συσκευή. That's all. Αλλά και αυτό παίρνει τηλέφωνα κ στέλνει SMS οπότε στο τέλος περί ορέξεως βασικά!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15582]fantomas[/MENTION] Οι καλύτερες!Κατασκευή,ήχος κτλ όλα τέλεια.

Στα πολύ θετικά του το equalizer σε !κάθε κανάλι!,reverb,standing wave ρύθμιση.

Έχω δοκιμάσει DLNA,Airplay,Internet radio όλα μια χαρά και το app του iphone είναι φοβερό,πολλές φορές βολεύει καλύτερα από το r.control του.

Έχει πολλά features και για την εικόνα και για τον ήχο που θα τα δεις καλύτερα αν κατεβάσεις το manual του από το site τους.

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανα δυο εβδομάδες είπα να δώσω τα σάπια Z5500 και να πάω σε κάτι καλύτερο και από 5.1 σε 7.1! :D

tzzv.jpg

και το sub

c4l4.jpg

Άντε... καλές γιορτές να έχουμε!

πόσα χρήματα σου στοίχισε το εργαλείο? :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για μουσική θέλω να αναβαθμίσω το 5500 κυρίως οπότε έναν ενισχυτή θέλω και δύο ηχειακια σαν αυτά που πήρες για αρχή. Α και sub :-D

Όταν έρθει η ώρα θα ανοίξω θρμα

#mobile

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα δέχτηκα μία επίσκεψη σπίτι :D

Πολύ καλή οθόνη αλλά λίγο ασυνήθιστες οι διαστάσεις. Βέβαια για τη δουλειά που προορίζεται είναι λίγο μονόδρομος :)

img-5643-10864.jpg

img-5616-10856.jpg

img-5620-10857.jpg

img-5622-10858.jpg

img-5624-10859.jpg

img-5631-10860.jpg

img-5634-10861.jpg

img-5636-10862.jpg

img-5639-10863.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.