Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Το μαραφετι που εχει το ρυθμιστικο για την ενταση

Ουτε καν το εβγαλα απο το κουτι αυτο. Απευθειας στην κάρτα έχωσα την βυσματαρα τoν Sennheiser.

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου θελει ρυθμιση...το μειγμα μαλλον ειναι φτωχο...

Αυτο το παρατήρησες μετα την τουμπα? Γιατι ειναι λογικό μετα απο τουμπα να μπερδευει.

Έγινε επεξεργασία από NooDle
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το παρατήρησες μετα την τουμπα? Γιατι ειναι λογικό μετα απο τουμπα να μπερδευει.

Ναι μετα.....ποσα ντεποζιτα εχει καψει ? καινουργιο το πηρες...διοτι μπορει να ειναι αστρωτο το μοτερ ακομα...για αυτο σε ρωταω ποσα ντεποζιτα εχεις καψει αν ειναι καινουργιο...

Link to comment
Share on other sites

:OT: Ναι θελει λιγο κλεισιμο το η βιδουλα μιση στροφη και εισαι πενα:T:,δεν εχει σημασια που εφαγε τουμπα αν θα δεις και το δικο μου δουλευει σχεδον σαν το δικο σου..Εμενα λογο της αποτομης αλλαγης του καιρου το επαθε αυτο τεσπα σημασια εχει οτι ειναι αρρωστια......

Link to comment
Share on other sites

Ναι μετα.....ποσα ντεποζιτα εχει καψει ? καινουργιο το πηρες...διοτι μπορει να ειναι αστρωτο το μοτερ ακομα...για αυτο σε ρωταω ποσα ντεποζιτα εχεις καψει αν ειναι καινουργιο...

το 5ο rc μου ειναι εχει κάψει 10 ντεπόζιτα 2 στον αερα.

Στο βίντεο ειναι στρωμενο το μοτερ δηλαδή..

Περιμένω 3τάχυτο κιβωτιο τωρα :jump1:

[MENTION=30796]Stavros Apo[/MENTION] τρελο κολλημα!!! Δεν ριχνει και σε μας εδω πανω κανα χιονι να το λιώσω

Link to comment
Share on other sites

το 5ο rc μου ειναι εχει κάψει 10 ντεπόζιτα 2 στον αερα.

Στο βίντεο ειναι στρωμενο το μοτερ δηλαδή..

Περιμένω 3τάχυτο κιβωτιο τωρα :jump1:

@Stavros Apo τρελο κολλημα!!! Δεν ριχνει και σε μας εδω πανω κανα χιονι να το λιώσω

Βρε θα με κολλησετε παλι...15 χρονια πολεμουσε η γυναικα να με ξεκολλησει.....:p ντεποζιτα να δειτε....Αληθεια,ποσο εχει παει το 5κιλο...?

Link to comment
Share on other sites

Βρε θα με κολλησετε παλι...15 χρονια πολεμουσε η γυναικα να με ξεκολλησει.....:p ντεποζιτα να δειτε....Αληθεια,ποσο εχει παει το 5κιλο...?

Αναλόγως την μάρκα. πχ 3.5L o'donnell εχει 33Ε 25%

25% hotfire 2L 25Ε

εχει διαφορα

Εγω προτιμω το hotfire..

Ειναι hobby πιστευω που δυσκολα το παρατας :D

Link to comment
Share on other sites

Πανάκριβο δυστυχώς. . Ο κολλητός ασχολείτω ημι-αγωνιστικά πίσω τις καλές μέρες. Λεφτά να δείτε. . Οταν μια καλή κατεύθυνση μονο έχει > 200 € ε καταλαβαίνετε.. έκτος βέβαια αν μου έδειχνε ολα τα top class και εχω λανθασμένη εντύπωση. Πάντως είναι κόλλημα μεγάλο όντως. Την τελευταία φορα Ελλάδα ξεκινησαμε για 2 ντεποζιτα και κάψαμε ενα 5λιτρο :hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως την μάρκα. πχ 3.5L o'donnell εχει 33Ε 25%

25% hotfire 2L 25Ε

εχει διαφορα

Εγω προτιμω το hotfire..

Ειναι hobby πιστευω που δυσκολα το παρατας :D

Το ξερω δυσκολα,αμα αν ερθει ενα μωρο στην οικογενεια...καποια πραγματα τα βαζεις στην ακρη...:coax:

Γιατι ξεκιναει :fight: απο την γυναικα....

Αληθεια τι ofsett εχεις?Ποσες μοιρες μπροστα πισω...? Ειναι Αλουμινιου?

Link to comment
Share on other sites

Μοιρες κτπλ δεν εχω πειράξει τιποτα οπως το έβγαλα απο το κουτι αλλαξα μονο τις ρόδες γιατι δείχνει πιο τερας με αυτες :whip:

Αλουμινιου σασι και ποδιά απο κατω ψαλιδια αμορτισες πλαστικά

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.