Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Το πηρα απο e-shop στα 23 ευρω. Δεν μπορω να πω οτι ειμαι και πολυ ευχαριστημενος το περιμενα λιγο καλυτερο. Ποιοτικα όμως με κάλυψε

post-65860-0-94825900-1441709939_thumb.j

post-65860-0-68641300-1441709974_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από jniki10
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οχι και τιποτα τραγικο απλως για online gaming δεν είναι οτι καλυτερο. Οταν συνδέομαι ασυρματα απο το ρουτερ εχω καπου στα 30 ενω στο repeater γυρω στο 45 βεβαια το repeater θα το χρησιμοποιω μονο σε κινητο και σε smart tv, οπότε δεν έχω θεμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Πρώτες εντυπώσεις, πολύ καλή ποιότητα.

 

Τεράστιο? Και να σκεφτείς οτι παραλίγο να πάρω ένα 900D. Τελικά δεν το πείρα λόγω των θεμάτων στην ποιότητα (που δεν είναι ακριβώς θέματα ποιότητας αλλά θέμα πακεταρίσματος ουσιαστικά).

 

Εμένα δεν μου φαίνεται μεγάλο, έχω συνηθίσει απο το 800D. 'Όπως και να χει ο χώρος θα αξιοποιηθεί, με μικρότερο δεν έβγαινα. 

 

Αξίζει η αλλαγή από το 800D; Ανανέωση επειδή βαρέθηκες ή κάποιος λειτουργικός λόγος;;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, καθαρά λειτουργικοί λόγοι. Ήθελα να προσθέσω ένα τετραπλό ψυγείο μαζί με το τριπλό που έχω τώρα και γενικά λίγο περισσότερο χώρο για ευκολίες που αφορούν τα νερά. Γενικά το 800D το βρίσκω αισθητικά πιο κοντά στα γούστα μου από αυτό.

 

Δεν το έχω γεμίσει ακόμα αλλά το περιεργάζομαι. Έχει μερικά αρνητικά. Ένα από αυτά είναι οτι τα πλαϊνά ανοίγουν με thumbscrews αντί για κουμπιά και μάλιστα αυτές δεν μένουν πάνω στα πλαϊνά. Το pump bracket είναι λίγο μονόδρομος στην τοποθέτηση της αντλίας καθώς σε εκείνο το σημείο το κουτί δεν σου δίνει πρόσβαση στο κάτω μέρος του για να βιδώσεις κάτι (εντάξει είναι μείον για πολύ απαιτητικούς αυτό :p ). Τα φίλτρα που έχει μου φαίνονται αρκετά restrictive και με ανησυχούν λίγο, ειδικά για χαμηλά rpms (που πάει το build).

 

Οι ανεμιστήρες που έρχεται το κουτί είναι οι καλύτεροι 140 ανεμιστήρες που έχουν περάσει απο τα χέρια μου..και έχουν περάσει αρκετοί).

 

Το αν αξίζει η αλλαγή από το 800D εξαρτάται αποκλειστικά από τι χρειάζεσαι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

post-44395-1441760791,2864_thumb.jpg

Routerακι για τις κρύες νύχτες που έρχονται με τα νέα Games. Asus rt-n66u.

Ps. Τα ακουστικά υπήρχαν απλά εδεναν αρμονικά το σύνολο! [emoji16]

Έγινε επεξεργασία από Dr_Nikiforos
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω μεταχειρισμένος. Πάντως, επειδή είναι πάγια ερώτηση πολλών για όλα τα προϊόντα που εμφανίζονται στο θέμα, προτείνω όποιος θέλει να γράφει εξαρχής από πού και πόσο. Δεν είναι υποχρεωτικό, αλλά θα γλυτώσει τους ενδιαφερόμενους από τον κόπο να ρωτήσουν.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.