Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Ρε σεις πώς ανεβαζετε φωτο στο imageshack ακόμα; Πληρώνετε;

κέντα .. όσες ανέβασα ανέβασα τώρα ζητάει να upgrade σε premium .. το λοπού!

Φίλε πες μας εντυπώσεις από τις μνήμες! Σχεδιάζω να πάρω τις ίδιες σε σετ 2Χ8GB! :)

τώρα τις έβαλα και πάνε με τις πάντες .

αλλαγή σχεδίων. έκανα μια μικρή αλλαγή

gzi9q.jpg

Έγινε επεξεργασία από Nitoras
Link to comment
Share on other sites

κέντα .. όσες ανέβασα ανέβασα τώρα ζητάει να upgrade σε premium .. το λοπού!

τώρα τις έβαλα και πάνε με τις πάντες .

αλλαγή σχεδίων. έκανα μια μικρή αλλαγή

gzi9q.jpg

Μεγειές!! Για τις μνήμες ρίξε τπτ bench results στο αντίστοιχο thread το λάμπη. :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι αντοχης αυτό το σετ?
Αξιζει να το παραγγειλω?

Δε γνωρίζω αν θα αντέξει σε βαριά χρήση (μια που δεν είμαι και ειδικός). Εγώ μια στο τόσο ανοίγω το laptop ή κάποια ηλεκτρονική συσκευή με πολύ μικρές βίδες, οπότε για αυτή τη χρήση αγόρασα το σετ. Τις προάλλες πήγα να αλλάξω τον HDD του laptop και ενώ είχα κατσαβιδάκι για το εξωτερικό καπάκι, εσωτερικά ο HDD ήταν βιδωμένος με πολύ μικρή βίδα και διαπίστωσα ότι δεν είχα κατάλληλο κατσαβίδι. Γι΄αυτό άλλωστε παρήγγειλα και το σετ. Με μια δοκιμή που έκανα δεν είδα οι "μύτες" να τρίβονται ή να αφήνουν ρινίσματα. Κάτι περισσότερο δεν μπορώ να πω.

Link to comment
Share on other sites

Mετά από πολύ καιρό ξεκινάω διαδικασία ολικής αναβάθμισης. Αύριο μεθαύριο θα έχω τα νέα parts, αλλά προς το παρόν ανανέωσα το ποντίκι και το mouse pad. Καθοριστικό ρόλο στις επιλογές έπαιξε το πρόσφατο review του [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] :T:

img-7599-11155.jpg

img-7602-11156.jpg

img-7608-11158.jpg

img-7610-11160.jpg

img-7615-11162.jpg

img-7620-11164.jpg

img-7622-11165.jpg

Link to comment
Share on other sites

hmm έχω μείνει λίγο πίσω σε θέμα mousepad και mouse..

20140223_134109.jpg

παλιά έπαιζα με steelpad . cs 1.5 εποχές.

με ψήνει ένα razer.. παίζει συγκριτικό με αυτό που πήρες κάρμεν ? link pls

Έγινε επεξεργασία από Nitoras
asdf
Link to comment
Share on other sites

Συγκριτικό με razer δε ξέρω καμάρι.

Εχει ανεβάσει review όμως ο Alexopus6 εδώ

http://www.thelab.gr/input-devices-and-peripherals-reviews/corsair-vengeance-m65-the-aluminium-gun-132033.html

θα το ψάξω γιατί συνήθως logitech και razer με αφήνανε 100% ικανοποιημένο mouse wise.

πάντως άσε καμια εντύπωση όταν το δοκιμάσεις.

Link to comment
Share on other sites

θα το ψάξω γιατί συνήθως logitech και razer με αφήνανε 100% ικανοποιημένο mouse wise.

πάντως άσε καμια εντύπωση όταν το δοκιμάσεις.

ναι βρε θα πω εντυπώσεις μόλις μπει επάνω στο μηχάνημα. Θέλω να το βάλω στο νέο βασικά για εγκαίνια :red:

Link to comment
Share on other sites

με τα δύσκολα άρχισες κυρία, με 'γειά :p, τι μηχάνημα πας να κάνεις για λέγε; Κι αν θυμάσαι από μνήμης και κανένα κουτί με ύψος όχι πάνω από 41cm που να παίρνει ΑΤΧ μητρική, εκτός από LianLi (μάλλον για Α05FN πάνε) δώσε ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] το sniper button μήπως πατιέται καταλάθος όταν μετακινείς του mouse? (δηλαδή είναι κάτω απο την άκρη του δαχτύλου σου συνεχώς) ή είναι ποιο μπροστά απο το δάχτυλο ώστε να χρειάζεται μετακίνηση του αντίχειρα ώστε να το πατήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.