Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Νέα προσθήκη στο σύστημα και απόσυρση του Sampung 830 που παρέμεινε πιστός στρατιώτης μέχρι τέλους.Πέρασμα με το Samsung data migration τα windows από τον ένα σκληρό στον άλλο και όλα κομπλέ

 

Ενεργοποίησε και το Rapid Mode για να σου ανέβουν τα νουμεράκια πιο ψηλά. Στην εικόνα έχω τον δικό μου.

 

Capture.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link αν δεν ειναι κοπος :)

Καλοριζικο :T:

 

Ευχαριστω!! Το μονο εύκολο είναι το link: http://www.ebay.com/itm/200948189463?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Για αυτά τα λεφτά με 2 ομπρέλες είναι ἀψογο το κιτακι για ερασιτεχνικές πάντα φάσεις...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σημερα. Αν ειναι δυνατον προλαβα το μπρικαρα απο ηλιθιοτητα μου αλλα το ξεμπρικαρα αμεσως ευτυχως... Μετα το στησιμο παει ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ το κινητο δεν περιμενα τετοια συμπεριφορα. Βλεπω το επομενο μου κινητο να ειναι το Mi5...(αυτο ειναι της γυναικας)

 

Τι βλέπουμε ακριβώς γιατί έχουν βγει και κανα τρισεκατομμύριο μοντέλα

Link to comment
Share on other sites

Από πού αν επιτρέπεται;

 

Το ζαχαρώνω εδώ και καιρό, μιας και το nexus 4 δεν την παλεύει πλέον...

Απο δω Πανο : http://www.vickmall.com/xiaomi-mi4c-smartphone-4g-fdd-lte-1-8ghz-5-0inch-miui-v7-3gb-32gb-64-bit-snapdragon-808-hexa-core-13-0mp-5-0mp-usb-type-c.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή Κυριακή  :)  παρέδωσε πνεύμα η παλιά Philips και με χαμηλό προϋπολογισμό η αγορά νέας,  αρχικά είχα επιλέξει μία 32" lg,  είδα και την αγορά του φίλου τομμυ και μου άρεσε αρκετά και κατέληξα στην Samsung ue32j5500 :)  από media mark στα 349e.

Σχετικά με το crhomecast χρησιμοποιώ με το Z ultra και κατεβάζοντας από το μάρκετ τις συμβατές εφαρμογές γίνεται η χρήση του,  πέρα από το περιεχόμενο του κινητού που μεταφέρεται στην τηλεόραση επίσης με το popcorn time και showbox βλέπω ταινίες και σειρές ασύρματα με πολύ καλά αποτελέσματα,  λόγω και της καλής σύνδεσης στο ίντερνετ δεν χρειάζεται να κατεβάζω ταινίες. Δεν έχω ψάξει ακόμα τις μέγιστες δυνατότητες του και με την νέα tv θα έχω την ευκαιρία  ;)

post-64418-0-63917900-1446974121_thumb.j

post-64418-0-17959200-1446974165_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από euaggelos71
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή Κυριακή  :)  παρέδωσε πνεύμα η παλιά Philips και με χαμηλό προϋπολογισμό η αγορά νέας,  αρχικά είχα επιλέξει μία 32" lg,  είδα και την αγορά του φίλου τομμυ και μου άρεσε αρκετά και κατέληξα στην Samsung ue32j5500 :)  από media mark στα 349e.

Σχετικά με το crhomecast χρησιμοποιώ με το Z ultra και κατεβάζοντας από το μάρκετ τις συμβατές εφαρμογές γίνεται η χρήση του,  πέρα από το περιεχόμενο του κινητού που μεταφέρεται στην τηλεόραση επίσης με το popcorn time και showbox βλέπω ταινίες και σειρές ασύρματα με πολύ καλά αποτελέσματα,  λόγω και της καλής σύνδεσης στο ίντερνετ δεν χρειάζεται να κατεβάζω ταινίες. Δεν έχω ψάξει ακόμα τις μέγιστες δυνατότητες του και με την νέα tv θα έχω την ευκαιρία  ;)

Μεχρι στιγμης ολα καλα. Πρεπει να εχει και αυτο το pwm dimming, οποτε αν δεις να σκοτεινιαζει λιγο οταν εισαι σε σκοτεινο δωματιο , μην ανησυχησεις. Με φως αναμμενο δε το κανει αυτο. Επισης πες κανενα τιπ αν θες για αυτο το popcorn time και για την ασυρματη προβολη στην τιβι :p Δεν εχω ιδεα απο αυτα :D (βλεπω τις σειρες απο το πισι μου με HDMI ) 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε τομμυ ​ :) κόσμημα η τηλεόραση πολύ καλή επιλογή,  στην φωτογραφία σου βλέπω μαύρο χρώμα στην βάση ή έτσι φαίνεται;  σε μένα έχει μια απαλή απόχρωση νικελ,  πλαστικό βέβαια.

Δεν έχω υπολογιστή σπίτι και όλα τα κάνω από το Z ultra,  έτσι με το crhomecast μεταφέρεται ότι βλέπω στο κινητό στην tv,  στο popcorn επιλέγω ταινία και την βλέπω online,  επίσης με screen mirroring περνάει το υλικό στην τηλεόραση και το κινητό είναι ελεύθερο να κάνεις οτιδήποτε άλλο χωρίς να δεσμεύεται και να καταναλώνει μπαταρία ;) έχω την εντύπωση ότι αυτό γίνεται και με συσκευές Samsung. Και εμένα με βοήθησε παιδί στο myfhone όπου έχει νήμα για το crhomecast. 

 

Βρε παιδιά αξίζει να μπει μια ηχομπαρα;  Δώστε καμία πρόταση με pm να μη χαλάμε και το νήμα  ;)

Έγινε επεξεργασία από euaggelos71
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eχει miracast το κινητο μου (LG Optimus G ) και περναει εικονα και ηχος στην τιβι με αυτο τον τροπο , το ξερω αυτο! Το popcorn time ειναι εφαρμογη στο κινητο; Υπαρχει στο pc;  Εχει και εμενα μια αποχρωση γκριζα , και απο το φλας που μαλλον ειχα ξεχασει , εχει ψιλοκαει η φωτο και φαινεται ετσι! Ειναι οντως ομορφη tv και καλη επιλογη στα λεφτα αυτα (την πηραμε 369 και σε 3 μερες επεσε στα 349 :p )

 

Ενδιαφερον gadget το chromecast , και οχι ακριβο , απλα δε θα μου χρησιμευσει σιγουρα , θα μεινει στην ακρη, οποτε δε θα το παρω :p 

 

Ας μη χαλαμε το θεμα ομως παραπανω! Ας χαρουμε την τιβι :D 

Link to comment
Share on other sites

Οι θύρες φόρτισης αποδίδουν κανονικά;

Ναι. Φορτίζω ταμπλέτα και κινητό ταυτόχρονα στον ίδιο ή και λιγότερο χρόνο, απ ότι κάνει το καθένα με τον φορτιστή του. (Note 10.1 και Note 3)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Xo, περιμένω και εγώ ένα! Είσαι ικανοποιημένος? Έχεις θέμα με τα notifications?

Να πω την αληθεια μην περιμενεις απο μενα να σου πω για notifications. Γιατι εγω τα εχω ολα greenify και τα ανοιγω μονο οταν θελω κατι... Αρα δεν μπορω να στο πω με σιγουρια...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.