Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Thanks! Εκτός του αισθητικού η συγκεκριμένη έχει κάτι ενδιαφέρουσες λεπτομέρειες που δεν φαίνονται από τις φώτο. Άλλο ένα έμεινε (για αύριο) και θα σας σταματήσω να σας πρήζω :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα Χριστούγεννα ήρθαν λίγο πιο νωρίς φέτος.

Ο βιαστικός Άι Βασίλης έφερε i7 6700k/Asrock z170 Extreme4/Corsair LPX 2666 16GB/Samsung 950Pro 256GB/EVGA G2 750W/Cryorig R1 Ultimate.

attachicon.gifpsipsinia.jpg

 

 

 

Θα μπει επίσης και η r9 280x που έχω στο τωρινό μηχάνημα και ο 840 evo για καβατζοssd.

Μόλις το στήσεις έρχομαι να το δω ε?  :p

Μεγιές!!!

Link to comment
Share on other sites

@fonias a.e, μεγειές για την αναβάθμιση! Ποιο είναι το δικτυακό μπικικίνι από πίσω με την κόκκινη πρόσοψη; Αν έχει 10xGbit Ethernet + n/ac WiFi είναι ενδιαφέρον. :hmm:

 

Αν και ξαναβλέποντάς το νομίζω ότι είναι το Routerboard RB2011, που έχει 5 Gbit + 5 κατοστάρες, οπότε δε με εξυπηρετεί.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι το μάτι μου έπεσε στο Legrand DLP με τις Mosaic πρίζες. Πολύ όμορφο και η καλύτερη λύση για άφθονες πρίζες σε χώρους γραφείου (λίγο αλμυρούτσικη η τιμή του, αλλά είναι για πάντα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@acct Ναι το RB2011UiAS-2HnD-IN ειναι. Δεν με πειραζουν οι 100αρες, αλλωστε εκει ειναι καρφωμενα 2 TP-Link TD-8816 μοντεμ. Απο ασυρματο παντως σκοτωνει σε εμβελεια. Αν βρω να το πουλησω θα παω σε CRS109-8G-1S-2HnD-IN. Παπαδες κανουν τα ρημαδια τα Mikrotik,..

 

@GriGaS Ομορφα ειναι τα Legrand αλλα δεν εχω αξιωσει να τα τελειωσω σε ολο το χωρο. Μονο αυτο το κομματι ειναι ψιλο-φτιαγμενο... :mellow:  :mellow:  :mellow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το οτι αγοραζουμε δεν σημαινει οτι ξοδευομαστε... Εγω απο 4670κ σε 6600κ εβαλα απο την τσεπη μου 50 ευρω... Αρα ακυρο αυτο που λες. Η αγορα δεν προυποθετει να εισαι πλουσιος... Το ξερω οτι το λες αστειο αλλα ωφειλω να το γραψω γιατι και αλλοι κανουν οτι κ εγω. Αγοραπωλησιες...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι να ορίσω τον Icy διαμεσολαβητή (Dealer). Να του δίνω το μηχάνημά μου να το πουλάει και μετά να παραγγέλνω καινούργια. (Με προμήθεια βέβαια). 

Δυστυχώς δεν έχω χρόνο για να το κάνω εγώ και φαίνεται ότι το έχει μια χαρά το άθλημα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχα... Εγω απλα ξερεις τι κανω? Τους κανω την αναβαθμιση και τους περναω ενα καρο πραματα σε διαφορους και δεν παιρνω εργασια αλλα τους πουλαω ακριβα (λιγο λιγοτερο απο οτι εχουν καινουρια) τα παλια μου parts (παντα με ισχυουσα εγγυηση) :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.