Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

prolink 2.1A Double Sided Micro USB Plug Charging Data Cable For Cellphone
BlitzWolf® 4.8A 24W Dual USB Travel Wall EU Charger With Power3S Tech For iPhone iPad Samsung
 

2-3 φορτίσεις τις άντεξε. Στην 4η έριξε τον γενικό με το που τον συνέδεσα στην πρίζα (με μία συσκευή συνδεδεμένη πάνω)

 

v2YZxL7.jpg

G6ymeKH.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ένα δωράκι από εμένα για μένα, αν περιμένω να έρθει ο Βασιλάκης...καήκαμε!

 

qrykxe.jpg

 

2zefct2.jpg

 

oupohs.jpg

 

n31ch1.jpg

 

ojhzd4.jpg

 

JUST AWESOME !!!

Κι εγω μονος μου θα παρω το δώρο μου φέτος. Ο Αγιος Μπιλ ειπε οτι ημουν κακο παιδι, και όχι μονο δε θα μου φέρει φετος δώρα, αλλα θα μου παρει πισω και τα περσυνα.... Καλοδευλευτα φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που δίνουμε 1100€ για ενοίκιο, παρόλο που δώσαμε ~6000€ για μετακόμιση, παρόλο που δίνουμε ~700€ το μήνα για παιδικό σταθμό, παρόλο που για 4 μήνες συντηρούσαμε δύο σπίτια, περίσσεψαν για μερικά δωράκια στον εαυτό μας. Αυτά αγοράστηκαν από τον Ιούλιο μέχρι σήμερα, αλλά όλο αμελώ να βγάλω φωτογραφίες, οπότε βάζω ότι βρω.

 

Οk.... με 920 οικογενειακό εισόδημα ήδη με τρώει η περιέργεια με τι ασχολείσαι, και πώς τέτοιες εποχές ποστάρεις τέτοια έξοδα.... Καλά όλα ρε φίλε, μαγκιά σου... Αλλά 700€ στον παιδικο???????? wtf???? με χρυσά κουτάλια τα ταΐζουν????

 

ΥΓ Εκτός και αν είσαι πλέον εκτός της κατεχόμενης χώρας μας, οπότε οι τιμές φαντάζουν λογικές.

Έγινε επεξεργασία από gdp77
Link to comment
Share on other sites

Οk.... με 920 οικογενειακό εισόδημα ήδη με τρώει η περιέργεια με τι ασχολείσαι, και πώς τέτοιες εποχές ποστάρεις τέτοια έξοδα.... Καλά όλα ρε φίλε, μαγκιά σου... Αλλά 700€ στον παιδικο???????? wtf???? με χρυσά κουτάλια τα ταΐζουν????

 

ΥΓ Εκτός και αν είσαι πλέον εκτός της κατεχόμενης χώρας μας, οπότε οι τιμές φαντάζουν λογικές.

Ειναι εκτος Ελλάδος ο Wizzard πλέον, οπότε οι τιμές ειναι φυσιολογικές.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα μαγαζάκι με accessories στην αριστοτέλους κλείνει και εχει τα ΠΑΝΤΑ 0,30 λεπτά.Πέρασα μια βολτα χθες.

l3O2O64.jpg

Σχεδόν τπτ δεν ειναι απολύτος χρήσιμο αλλα κυριως για το χαβαλε.

 

 

Επίσης πριν κανα 2μηνο ειχα κανει μια ανακατασκευη ηλ.κιθαρας.Το αποτελεσμα πιστευω ηταν πολυ καλο.Ηθελα να μοιαζει στην frankestein του EVH.

0uygRhY.png

Το μονο καινουργιο πάνω στη κιθαρα ειναι ο μαγνητης.Seymour duncan Dimebucker και τα κλειδιά.Γενικα εμεινα ευχαριστημενος.Οποιος θελει tip μπορώ να κανω ενα mini guide.

 

Kαι η πιο προσφάτη αγορα ηταν ενος κανoνικου quadcopter και καλού.walkera x350.Eμαθα να πετώ με το μικρο quadcopter των 10$ απο κινεζομαγαζο και πλεον χειριζομαστε ταυτοχρονα και την camera μεσω του gimbal το οποιο εχει 3 αυτονομα μοτερακια. :D

0FUY910.jpg

 

πολύ καλή δουλειά η κιθάρα και το paintjob άψογο, ποιά είναι η "βαση"/μοντέλο της κιθάρας που χρησιμοποίησες?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.