Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Ας φάω και εγώ λίγο από το χώρο του Thelab να προβάλω την τελευταία μου αγορά [emoji14]

Turbo? Πόσα bar δουλεύει;;; [emoji13] [emoji13]

Απαλευτοι αυτοί οι κινέζοι με τις ετικέτες...lol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστημένος ;πόσο,απο που;

Απο εδω, 71€ με τα μεταφορικα. Πολυ ευχαριστημενος. Πολυ καλης ποιοτητας υλικο και η μοναδικη τετοιου μεγεθους και χωρητικοτητας (δεν ηθελα απλο laptop backpack) που βρηκα να χωραει το γαιδουρακι Dell 17R που εχω. Εχει ισοβια εγγυηση αντικαταστασης για σκισιματα κτλ, και απο χωρητικοτητα απλα τα σπαει. Εχω βαλει οτι χρειαζομαι για την υπηρεσια στο στρατοπεδο σημερα και δεν πλησιασε καν στο οριο της χωρητικοτητας της. Τη βλεπω να μου κανει παρεα για αρκετα χρονια σε υπηρεσιες, εφημεριες, συνεδρια, ταξιδια κτλ.  B)  B)  B)

 

Έγινε επεξεργασία από ronin13
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ελέγχει το πόσο επίπεδη είναι μια επιφάνεια πάνω στην οποία την έχεις. Και επειδή η κόχη που έχει στο σημείο επαφής είναι πολύ λεπτή και καλά κατεργασμένη αφήνει εύκολα το φως να περάσει και να σου δείξει σε ποιο σημείο η επιφάνεια κάνει "κοιλιά" 

 

Χρήσιμο αλλά ακριβό ταυτόχρονα. Χρειαζόταν όμως του Στέλιου για τις ψύκτρες. καλορίζικο!!!!!

 

Αγάπη ευχαριστώ! :D

Δε θα μπορούσα να τα πώ καλύτερα! :T:

 

Έψαχνα για κάτι τέτοιο, αλλά ότι είχα βρει (Facom) ήταν για "Καθίστε πρώτα, πάρτε κι ένα δροσερό νερό και μετά σας λέμε πόσο κάνει !"

Αυτό ήταν πάρα πολύ καλή τιμή από εταιρία με πολύ βαρύ όνομα σε αυτά τα πράματα (Helios-Praisser)

Μια που το είδα μια που το πήρα! :)

Τώρα του σχεδιάζω το σύστημα στήριξης πάνω στις ψύκτρες, να στέκεται μόνο του για να μπορώ να φωτογραφίσω!

Μπορεί να το κάνω και αυτοφωτιζόμενο! :)

Θα έχει work log !

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.