Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Δε μας πειράζει να λέτε από που πήρατε κάτι, από τη στιγμή που σας ρωτήσει κάποιος άλλος χρήστης, αλλά αν αρχίσεις και εκθειάζεις το Χ μαγαζί χωρίς λόγο ή με προφανή λόγο, ε τότε έχει banhammer :p

Πες ποιο μαγαζί είναι δημόσια, δεν υπάρχει πρόβλημα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οκ τότε http://www.homemarkt.gr/00009B9F.el.aspx  homemarkt Κατερίνη. Πριν 2βδομάδες που την πήρα ήταν 93 ευρώ τιμή Internet + 6 Euro μεταφορικά (για Πάτρα) τώρα την βλέπω λίγο παραπάνω.

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλή για τα λεφτά της! Η συναρμολόγηση λίγο πολύ γνωστή και απλή (κανένα μισάωρο). Δεν έχω βρει κάτι αρνητικό προς το παρόν! Εντύπωση μου έκαναν τα ροδάκια τα οποία έχουν αρκετά ομαλή κίνηση 

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ φιλε!! Καλοριζικο!! Τι ομορφο που ειναι το ρημαδ... 

 Επιτελους δε λες τιποτα! Ειναι πανεμορφο και υπερβολικα αρτια κατασκευη. Μιλαμε καθε γωνιτσα του κρυβει και μια εκπληξη. Εστησα το συστημα ευκολα με μονο μια μικρη δυσκολια στο να βαλω τα καλωδια του case fan και cpu fan στο πανω μερος της μητρικης. Συνδυαζομενο με την cryorig αφηνει λιγο χωρο για δουλεια.. That's all ομως... Οτιδηποτε αλλο, ειναι απλα τελειο..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

IMG_20160305_211235_HHT.thumb.jpg.c514e7

Ο νέος κι ο παλιός...+2 LG HG2.

Η αλήθεια είναι ότι για το cuboid πήγαινα αλλά όταν το έπιασα στο χέρι μου μου φάνηκε αρκετά βαρύ.(Πολύ όμορφο μοντάκι παρεπιπτόντως...)

Έτσι κι αλλιώς πάνω από 30watt δε νομίζω να πάω ποτέ, έτσι κατέληξα σε VTC mini&Tron S -ίδιες κεφαλές με τον Ego- και με τα ρέστα παρήγγειλα κλωνοτηλέμαχο!:p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

 Επιτελους δε λες τιποτα! Ειναι πανεμορφο και υπερβολικα αρτια κατασκευη. Μιλαμε καθε γωνιτσα του κρυβει και μια εκπληξη. Εστησα το συστημα ευκολα με μονο μια μικρη δυσκολια στο να βαλω τα καλωδια του case fan και cpu fan στο πανω μερος της μητρικης. Συνδυαζομενο με την cryorig αφηνει λιγο χωρο για δουλεια.. That's all ομως... Οτιδηποτε αλλο, ειναι απλα τελειο..

Τα fan που έχει τα έχω βάλει μπροστά στη μεσαία σκάλα και μέχρι πρότινος δεν άκουγες τίποτε. Το ένα αρχίζει και μουρμουρίζει :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος pasjohn έγραψε:

Τα fan που έχει τα έχω βάλει μπροστά στη μεσαία σκάλα και μέχρι πρότινος δεν άκουγες τίποτε. Το ένα αρχίζει και μουρμουρίζει :p

Σοβαρα; Lol! Κι εγω απο βδομαδα θα ασχοληθω λιγακι με το airflow. Νομιζω πως εναν ακομα ανεμιστηρα τον χρειαζεται. 2 μπροστα κι εναν πισω λεω να βαλω με τους δυο μπροστινους πανω στο fan controller. Θα το κανω και θα τσεκαρω πως ακουγονται και θα ενημερωσω. Ακομα δεν εχω βρει πως ανοιγει η μπροστινη πορτα ωστοσο.....

Link to comment
Share on other sites

Ας βαλει 2Χ980ti να γινει καλυτερο :hehe: 

 

Βεβαια απο οτι καταλαβα δεν ειναι για παιχνιδια , οποτε και εγω καλο νομιζω οτι θα ειναι.... Και πανω που θα ρωτουσα πως θα ψυξει τους επεξεργαστες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2016 at 09:35, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Σοβαρα; Lol! Κι εγω απο βδομαδα θα ασχοληθω λιγακι με το airflow. Νομιζω πως εναν ακομα ανεμιστηρα τον χρειαζεται. 2 μπροστα κι εναν πισω λεω να βαλω με τους δυο μπροστινους πανω στο fan controller. Θα το κανω και θα τσεκαρω πως ακουγονται και θα ενημερωσω. Ακομα δεν εχω βρει πως ανοιγει η μπροστινη πορτα ωστοσο.....

Μέχρι και συ έχασες τη μπάλα :p

Το 1 Terra RAM που είναι? Μόνο 64? :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, jax7480 said:

Έχει και 2 Noctua U14S, 2x850 EVO για OS, 64GB RAM ECC, μία GTX750 και ένα κουτί, δεν θυμάμαι τι παρήγγειλα.

Νομίζω θα είναι καλό...

 

 

Για facebook, excel, word, άντε και καμιά full hd ταινία προορίζεται να υποθέσω; :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.