Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Σήμερα μου ήρθε το digitaizer για το omnia (3 βδομάδες απο κινέζο με tracking , συστημένο και χωρίς μεταφορικά :woot: )

προσπαθώ 3 ώρες να κουμπώσω τα πάντα αλλα το ενα κουμπί δεν λειτουργεί (μηχανικά εχει θέμα )

πριν λίγο συνειδητοποίησα οτι απλά το digitaizer είναι κατά μια ιδέα λίγο μεγαλύτερο και απλά δεν κινείτε ελεύθερα το κουμπί (κατα τα άλλα δουλεύει άψογα )

αύριο έχει dremmel στο case να δούμε :hang2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eδω και λιγες μερες κατοχος ενος Mionix Naos 7000:inlove:

To πιο ξεκουραστο και εργονομικο ποντικι που εχει περασει απο τα χερια μου by far.

20140311_105655_zpsc6fe08bf.jpg

20140311_105719_zps87a8b3c1.jpg

Kαι το Grafiti Wrist Pad για το Ducky....επιτελους ηρεμησανε οι καρποι μου.

20140311_105752_zpse9252c16.jpg

Έγινε επεξεργασία από knight_77
Link to comment
Share on other sites

Eδω και λιγες μερες κατοχος ενος Mionix Naos 7000:inlove:

To Πιο ξεκουραστο και εργονομικο ποντικι που εχει περασει απο τα χερια μου by far.

20140311_105655_zpsc6fe08bf.jpg

20140311_105719_zps87a8b3c1.jpg

Kαι το Grafiti Wrist Pad για το Ducky....επιτελους ηρεμησανε οι καρποι μου.

20140311_105752_zpse9252c16.jpg

Μεγειά ! Πως είναι στο πλάτος ? Ρωτώ γιατι το βλέπω κάπως φαρδύ. Εχουμε διαστάσεις ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.

Ναι ειναι καπως φαρδυ αλλα αυτο ακριβως ηθελα.

[ame]http://www.amazon.co.uk/Standard-Keyboards-Mechanical-Notebooks-MacBooks/dp/B004D8PYE2/ref=pd_sim_computers_3?ie=UTF8&refRID=1W5W9M6G2VHTBPRN0V93#productDetails[/ame]

43.2 x 10.2 x 1.9 cm ;)

Link to comment
Share on other sites

αφού έχεις και τα 2 για πες μας τι διαφορές διακρίνεις.

Έχω καμια ωρίτσα που φοράω τα 668-B..

Μέχρι στιγμής είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει..

(από Plantronics 380/780 , Siberia V2 τσάμπα λεφτά στα Siberia V2 που τα πήρα πριν καμια 15 μέρες αλλά ήταν φθυνά)

Σε μπάσο / καθαρός ήχος / Full Ένταση αν και δεν αντέχετε με την SB-Z (δεν ανέβαινω πάνω από τα 40% γενικά)

Τα EVO τα φόρεσα 10 λεπτά και δεν μου κάθονται καλά στο κεφάλι είναι FIX η θέση τους και ψιλοκρεμάνε.

Τα 668-Β έχει λίγο πιο καθαρό ήχο στα EVO είναι λίγο μούντος (παρα μα παρα παρα παρα παρα πολύ λιγο) αλλά την καταβαίνεις την διαφορά αλλά περίπου τα ίδια (καλά από τα Siberia δεν το συζητάω και 2 καλύτερα.. τα 380/780 δεν υπάρχουν στον χάρτη) αλλά θα τα δοκιμάσω παραπάνω, να μείνω λιγο με τα 668 και σκ βάζω τα EVO αλλά αυτά οι πρώτες εντυπώσεις..

Link to comment
Share on other sites

θέλει στρώσιμο το στεφάνι για να ανοίξει και να κάτσει καλά στο κεφάλι, και εμένα με έσφιγγαν στην αρχή (έχω τα EVO) αλλά σε μερικές μέρες έστρωσαν και τώρα δεν με ενοχλούν καθόλου ακόμα και αν τα φοράω ώρες.

Link to comment
Share on other sites

... τσάμπα λεφτά στα Siberia V2 που τα πήρα πριν καμια 15 μέρες αλλά ήταν φθηνά...

Νομίζω στο είχα πει... Φθηνά, ξεφθηνά, πεταμένα λεφτά. :hm:

To πιο ξεκουραστο και εργονομικο ποντικι που εχει περασει απο τα χερια μου by far.

Παίζει ρόλο το χέρι και το grip του καθενός, αλλά ναι, ισχύει. Έχω το 5000 στο γραφείο και αναρωτιόμουν αν θα μπορέσω να πιάσω άλλο ποντίκι.

Άλλαξα δύο, λόγω αισθητήρα και σώθηκα όταν βγήκε το 7000.

Link to comment
Share on other sites

Έχω καμια ωρίτσα που φοράω τα 668-B..

Μέχρι στιγμής είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει..

(από Plantronics 380/780 , Siberia V2 τσάμπα λεφτά στα Siberia V2 που τα πήρα πριν καμια 15 μέρες αλλά ήταν φθυνά)

Σε μπάσο / καθαρός ήχος / Full Ένταση αν και δεν αντέχετε με την SB-Z (δεν ανέβαινω πάνω από τα 40% γενικά)

Τα EVO τα φόρεσα 10 λεπτά και δεν μου κάθονται καλά στο κεφάλι είναι FIX η θέση τους και ψιλοκρεμάνε.

Τα 668-Β έχει λίγο πιο καθαρό ήχο στα EVO είναι λίγο μούντος (παρα μα παρα παρα παρα παρα πολύ λιγο) αλλά την καταβαίνεις την διαφορά αλλά περίπου τα ίδια (καλά από τα Siberia δεν το συζητάω και 2 καλύτερα.. τα 380/780 δεν υπάρχουν στον χάρτη) αλλά θα τα δοκιμάσω παραπάνω, να μείνω λιγο με τα 668 και σκ βάζω τα EVO αλλά αυτά οι πρώτες εντυπώσεις..

Kαντα και τα 2 burnin 500 ωριτσες και ισως αλλαξεις γνωμη.Γενικα θελουν "καψιμο" τα superlux ολα να δειξουν.

Link to comment
Share on other sites

τα πετάς στο τζάκι και μόλις γίνουν κάρβουνο τα βάζεις πάλι στο κεφάλι σου :D

[MENTION=15018]Seafalco[/MENTION]

Απλά ρωτάω για να ξέρω.. απλά τα χρησιμοποιείς? η παίζεις με την ένταση και ότι άλλο για να στρώσουν? Γιατί πρώτη φορά το ακούω και αυτό..

Link to comment
Share on other sites

τα πετάς στο τζάκι και μόλις γίνουν κάρβουνο τα βάζεις πάλι στο κεφάλι σου :D
:hehe::hehe: Και το παίζεις ναργιλές... :rofl::rofl:

LOOOLLLL!! ! ! !

Τον βρήκατε μικρό και τον πειράζετε ε?

Ο ένας κόβει και ο άλλος ράβει ! ! !

Μια χαρά σας βρίσκω!!

:laughing:

[MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION] Δούλεψέ τα κάνα δυο μήνες να στρώσουν, αυτό θέλει να πει ο ποιητής ! :)

BTW μεγειά και καλό "κάψιμο" ! ! ! ! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.