Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

2 minutes ago, wesker said:

All Purpose Cleaner. Εγω έτσι καθαριζω το mousepad μου και δεν αφήνει τπτ. Ούτε τον ιδρώτα το καλοκαιρι.

Θέλει βέβαια μια δοκιμή ως προς την αραίωση για να μην έχεις θέματα αλλά γενικώς είναι όντως η καλύτερη λύση :T:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, and64 said:

Θέλει βέβαια μια δοκιμή ως προς την αραίωση για να μην έχεις θέματα αλλά γενικώς είναι όντως η καλύτερη λύση :T:

 

Με 20:1 αραιωση δεν ειχα ποτέ θέμα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Που το βρίσκω/ζητάω?

Είναι κάποια συγκεκριμένη μάρκα?

Το mousepad το κάνω μπάνιο ή το περναω ένα χέρι με καθαριστικό  και πανι και μετά το ξεβγαζω με ένα καθαρό πανκ εμποτισμένο με νερό?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, haris013 said:

Που το βρίσκω/ζητάω?

Είναι κάποια συγκεκριμένη μάρκα?

Το mousepad το κάνω μπάνιο ή το περναω ένα χέρι με καθαριστικό  και πανι και μετά το ξεβγαζω με ένα καθαρό πανκ εμποτισμένο με νερό?

Πρέπει να φέρνει και το Praktiker. Αλλιώς σε μαγαζι με είδη αυτοκινήτου. Οχι ριχνεις σε ενα πανί αραιωμένο APC και μετά το ξεβγάζεις με ενα βρεγμένο με νερό πανι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καινουργια παραλαβη!Το bluetooth πολυ καλο τελικα νομιζω για τα λεφτα του.Δεν ειχα ποτε τετοιο ακουστικο αλλα πιστευω ειναι μια καλη επιλογη.Που το δοκιμασα με ακουνε και ακουω πολυ καθαρα χωρις καποιο θεμα.Αλλα εγω προσωπικα θα ηθελα το ηχειακι του λιγο ποιο δυνατο γιατι μεσα σε σπιτι που το δοκιμασα ηταν οκ,εξω δεν ξερω αμα θα ειναι αρκετο.Επισης λιγο περιεργα καθετε με το λαστιχακι και ισως αυτο να την κανει.Θα το ψαξω μεσα στις επομενες μερες,παντως χωρις το λαστιχακι ο ηχος βελτιώνεται αλλα δεν ειναι τοσο σταθερο στο αυτι.Τα υπολοιπα mi band 1s και mi led light Enhanced Edition.

IMG_20160325_010148.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και κάπου εδώ τώρα έχεις την δυνατότητα να μένεις στο σπίτι μακριά από τα υπόλοιπα έξοδα και να περνάς τέλεια !!!!

Έγινε επεξεργασία από env0y
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2cpu said:

το δεξι βλεπει 3tb δισκους?Γιατι εχω την προηγουμενη εκδοση του μαλλον (usb 2) και δεν..

Δυστυχως εχω μεχρι 2ΤΒ δισκους αρα δεν μπορω να στο απαντησω με σιγουρια...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καινουργια παραλαβη!Το bluetooth πολυ καλο τελικα νομιζω για τα λεφτα του.Δεν ειχα ποτε τετοιο ακουστικο αλλα πιστευω ειναι μια καλη επιλογη.Που το δοκιμασα με ακουνε και ακουω πολυ καθαρα χωρις καποιο θεμα.Αλλα εγω προσωπικα θα ηθελα το ηχειακι του λιγο ποιο δυνατο γιατι μεσα σε σπιτι που το δοκιμασα ηταν οκ,εξω δεν ξερω αμα θα ειναι αρκετο.Επισης λιγο περιεργα καθετε με το λαστιχακι και ισως αυτο να την κανει.Θα το ψαξω μεσα στις επομενες μερες,παντως χωρις το λαστιχακι ο ηχος βελτιώνεται αλλα δεν ειναι τοσο σταθερο στο αυτι.Τα υπολοιπα mi band 1s και mi led light Enhanced Edition.

IMG_20160325_010148.thumb.jpg.3b82c440fc746ff8a1f1aa6c33eac21b.jpg

Οι φωνητικές λειτουργίες ισχύει ότι είναι στα κινέζικα; Δεν σε ενοχλεί αυτό;

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος eloydark έγραψε:

Οι φωνητικές λειτουργίες ισχύει ότι είναι στα κινέζικα; Δεν σε ενοχλεί αυτό;

Ναι στα κινεζικα ειναι ,και φυσικα δεν καταλαβαινω Χριστό.Δεν με ενοχλει ,εχω καταλαβει πανω κατω πως να το χρησιμοποιω.Σου μιλαει οταν κανεις 2 κλικ και περνει τον τελευταιο αριθμο που καλεσες και οταν το πατας παρατεταμενα για να το απενεργοποιησεις.Δεν ξερω μπορει αργοτερα να αρχιζει να το υποστιριζει και το Mi home και να παρει κανενα update στα αγγλικα αλλα προς το παρόν δεν το βρισκει.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος artyom έγραψε:

Ευχαριστημενος με τη καμεριτσα?Σκεφτομαι να βάλω την ιδια στο quadcopter.

Μια χαρα ειναι για τα λεφτα της θεωρω.Εμενα ειχε θεμα με την εστιαση και την εφτιαξα και τωρα ειναι μια χαρα.Απο οτι εχω δει, μπορεις να πειραξεις πολλα πραματα και να την φερεις στα μετρα σου.Εγω σου την προτεινω νομιζω γιατι σε αυτα τα χρηματα δεν ξερω αμα υπαρχει κατι καλυτερο.Αλλα θα μπορεσει να την σηκωσει το quadcopter?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.