Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Στη πρώτη φωτογραφία δε φαίνεται η ρωγμή στο πλαστικό. Είναι ακριβώς ανάμεσα στις μπαταρίες.

Αν το θέλεις για ανταλλακτικά πες μου. Για ανακύκλωση προορίζεται.

WP_20161005_21_40_27_Pro.jpg

WP_20161005_21_40_38_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GFFermari έγραψε:

Αν το θέλεις για ανταλλακτικά πες μου.

Αυτό ακριβώς! Θα σου στείλω στοιχεία αποστολής αύριο και μου δίνεις ένα λογαριασμό να σου στείλω τα μεταφορικά για το δέμα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έγιναν δύο split ένα για τον εκτυπωτή εδώ και ένα για τους ανεμιστήρες εδώ. Το παρόν θέμα είναι καθαρά για να δείχνουμε τις αγορές μας όχι για να λύνουμε προβλήματα που προέκυψαν από αυτές :)

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Το νου σας παλικάρια .... στις καρέκλες του πλαισίου .
Την αγόρασα πριν <2 χρόνια ~12/14  πριν τα Χριστούγεννα του 15 τους έστειλα mail με περιγραφή της φθοράς που έχει προκληθεί ,
πήραν ένα τηλέφωνο ότι παράγγειλαν μπράτσα για αντικατάσταση , δεν είδα πότε τα μπράτσα, πήρα ένα τηλέφωνο χθες , έτσι για το γαμώτο , για τα 160 γιουργια.....
μου ζήτησαν 140ε ....

 

καρεκλα.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος thefou έγραψε:

Η γνωστή led ταινία.:hehe: Μας έχει καταστρέψει ο tommy... Το λευκό είναι...:OO:

:hehe::hehe: τι γίνετε μ'αυτή την ταινία!!

να κάνω και λίγο την διαφορά

 

Έχουμε και λέμε η μη γνωστή λεντοταινία :p

20161012_205807.jpg

 

και για να περνάει η ώρα όταν βρω χρόνο

20161012_205913.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, manos_ir said:

Το νου σας παλικάρια .... στις καρέκλες του πλαισίου .
Την αγόρασα πριν <2 χρόνια ~12/14  πριν τα Χριστούγεννα του 15 τους έστειλα mail με περιγραφή της φθοράς που έχει προκληθεί ,
πήραν ένα τηλέφωνο ότι παράγγειλαν μπράτσα για αντικατάσταση , δεν είδα πότε τα μπράτσα, πήρα ένα τηλέφωνο χθες , έτσι για το γαμώτο , για τα 160 γιουργια.....
μου ζήτησαν 140ε ....

 

καρεκλα.jpg

Η minister είναι αυτή; Ρωτάω διότι μόλις έσκασε newsletter του πλαισίου και είναι στις προσφορές :hehe:

 

Plaisio | Late Night Offer

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2016 at 10:09 PM, yanni said:

Η minister είναι αυτή; Ρωτάω διότι μόλις έσκασε newsletter του πλαισίου και είναι στις προσφορές :hehe:

 

Plaisio | Late Night Offer

ναι .... αλλά στο τηλέφωνο μου είπαν ότι δεν έχουν ξαναδεί κάποια σε τέτοια κατάσταση,
και ότι τους έκανε εντύπωση ...
τελικά θα μου την αλλάξουν σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, GriGaS said:

Πάρε πιστωτικό

Πιστωτικό (υπόλοιπο) = εννοούμε συνήθως υπόλοιπο για μελλοντικές αγορές στο ίδιο κατάστημα (=λεφτά στην καρτέλα πελάτη, όχι στο χέρι)

 

Οπότε, για να ψωνίσει από IKEA θέλει (υπαναχώρηση από τη σύμβαση και) επιστροφή χρημάτων. Για χρήση 2 ετών, κάποια μικρή φθορά θα ήταν φυσιολογική ακόμη κι αν η καρέκλα δεν είχε κανένα πρόβλημα. Αν ήμουν καταστηματάρχης, εικάζω πως θα πρότεινα αντικατάσταση ή 100% της αξίας σε πιστωτικό υπόλοιπο, εναλλακτικά επιστροφή μέρους των χρημάτων (=μείωση τιμήματος). Η αντικατάσταση νομίζω είναι τίμια προσφορά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2016 at 11:59 ΠΜ, το μέλος manos_ir έγραψε:

Το νου σας παλικάρια .... στις καρέκλες του πλαισίου .
Την αγόρασα πριν <2 χρόνια ~12/14  πριν τα Χριστούγεννα του 15 τους έστειλα mail με περιγραφή της φθοράς που έχει προκληθεί ,
πήραν ένα τηλέφωνο ότι παράγγειλαν μπράτσα για αντικατάσταση , δεν είδα πότε τα μπράτσα, πήρα ένα τηλέφωνο χθες , έτσι για το γαμώτο , για τα 160 γιουργια.....
μου ζήτησαν 140ε ....

 

καρεκλα.jpg

Λίγο offtopic.

Πέρα απο το πρόβλημα που σου παρουσίασε,είσαι ευχαριστημένος απο την καρέκλα???Άνεση κτλ???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.