Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

On 17/10/2016 at 5:30 PM, ronin13 said:


Ποιος από τους δύο; emoji39.png

Παιδια το κινητο το χρησιμοποιει η γυναικα μου. Απο το λιγο χρονο που περασα μαζι του εχω να πω οτι : Πολυ καλη οθονη, καμερα. Δεν κολλαει πουθενα, καλη ταχυτητα στα παντα. Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης. Πολυ καλο γενικα. Τα μειον: Δεν μπορεις να αλλαξεις μπαταρια μονος σου, δεν εχει λαμπακι led μπροστα για τις ειδοποιησεις. 

 

Εχει μεινει πολυ ευχαριστημενη  ως κυριως χρηστης και εγω ως δοκιμαστης για λιγες ωρες. Σιγουρα μπορει να υπαρχουν αλλα καλυτερα σε αυτα τα λεφτα, απλα εμας μας αρεσε και της το πηρα. Ειναι πολυ ομορφο και εχει πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης (αυτο το καταλαβαινεις αμεσως οταν το κρατας).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, xkabamarux said:

Παιδια το κινητο το χρησιμοποιει η γυναικα μου. Απο το λιγο χρονο που περασα μαζι του εχω να πω οτι : Πολυ καλη οθονη, καμερα. Δεν κολλαει πουθενα, καλη ταχυτητα στα παντα. Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης. Πολυ καλο γενικα. Τα μειον: Δεν μπορεις να αλλαξεις μπαταρια μονος σου, δεν εχει λαμπακι led μπροστα για τις ειδοποιησεις. 

 

Εχει μεινει πολυ ευχαριστημενη  ως κυριως χρηστης και εγω ως δοκιμαστης για λιγες ωρες. Σιγουρα μπορει να υπαρχουν αλλα καλυτερα σε αυτα τα λεφτα, απλα εμας μας αρεσε και της το πηρα. Ειναι πολυ ομορφο και εχει πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης (αυτο το καταλαβαινεις αμεσως οταν το κρατας).

Αρα δεν ειναι σαν το περσυνο μοντελο το οποιο ειχε ποιοτητα κατασκευης του S3...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, παει στο μαγαζι της το πρωι με σχεδον γεματο και επιστρεφει κατα τις 9 και 30 και εχει σχεδον 30%. Ολη μερα ομως viber, page manager. Τη ρυθμιση της οθονης την εχει στο χειροκινητο και ειναι πανω απο τη μεση η φωτεινοτητα. Εκει ειναι συνεχεια σε wifi. Αυτα. 

5 minutes ago, icy20 said:

Αρα δεν ειναι σαν το περσυνο μοντελο το οποιο ειχε ποιοτητα κατασκευης του S3...

Οχι, καμια σχεση...καμια. Πηγαινε σε ενα μαγαζι και δες το απο κοντα. Αξιζει και μονο σαν εμπειρια, απλα πηγαινε και πιαστο και κρατα το για λιγη ωρα και ασχολησου μαζι του και θα καταλαβεις. Μπρος και πισω εχει gorilla glass 4. Περιμετρικα εχει μεταλλο. 

 

 

Έγινε επεξεργασία από xkabamarux
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο με τεχνολογία, αλλά πριν λίγες μέρες αγόρασα για δεύτερη φορά αυτά τα παπούτσια.

18101603_xl.jpg

Το προηγούμενο ζευγάρι άντεξε για 2 χειμώνες καθημερινού φορέματος. Είναι πολύ ζεστά, 100% αδιάβροχα και διαθέτουν προστατευτικό σίδερο στα δάχτυλα. Είναι αρκετά βαριά, αλλά συνηθίζονται. Σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται να τα αγοράσει, να ενημερώσω πως ενώ σε Adidas φοράω 44 2/3 αυτά τα αγόρασα 43,5 και μου είναι μπόλικα. Η τιμή στο Sportsdirect είναι επιεικώς ξεφτίλα (ειδικά εάν σκοπεύετε να αγοράσετε και άλλα πράγματα) και τα προτείνω σε όσους τα χρειάζονται με τα 1000.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πριν μια εβδομαδα περιπου απο 100 ευρω μου τα εδωσαν στα 85 (σε καταστημα επι της αχαρνων στο τερμα της κοντα στο σκλαβενιτη). Salomon eskape GTX (θυμιζει λιγακι τη καρτα μου...χαχαχαχα με αυτο το GTX).

 

Τα παπουτσια ειναι πολυ ανετα στο περπατημα σε καθε εδαφος και συνθηκες (ειναι πληρως αδιαβροχα). 

 

 

http://www.salomon.com/us/product/eskape-gtx.html

 

 

salomon eskape gtx.jpeg

sal2.jpg

sal3.jpg

Έγινε επεξεργασία από xkabamarux
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Άσχετο με τεχνολογία, αλλά πριν λίγες μέρες αγόρασα για δεύτερη φορά αυτά τα παπούτσια.

18101603_xl.jpg

Το προηγούμενο ζευγάρι άντεξε για 2 χειμώνες καθημερινού φορέματος. Είναι πολύ ζεστά, 100% αδιάβροχα και διαθέτουν προστατευτικό σίδερο στα δάχτυλα. Είναι αρκετά βαριά, αλλά συνηθίζονται. Σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται να τα αγοράσει, να ενημερώσω πως ενώ σε Adidas φοράω 44 2/3 αυτά τα αγόρασα 43,5 και μου είναι μπόλικα. Η τιμή στο Sportsdirect είναι επιεικώς ξεφτίλα (ειδικά εάν σκοπεύετε να αγοράσετε και άλλα πράγματα) και τα προτείνω σε όσους τα χρειάζονται με τα 1000.

Επειδή δεν το βλέπω πουθενά γνήσιο δέρμα είναι;

Χλωμό σε αυτή την τιμή αλλά λέω μήπως .

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ναι. Σε κάποια άλλα Dunlop λέει coated leather ενώ σε αυτά σκέτο leather. Επιπλέον το ταμπελάκι έχει το σύμβολο του δέρματος. Κρίνοντας και από την φθορά των παλιών μου, νομίζω πως είναι δέρμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GriGaS said:

Άσχετο με τεχνολογία, αλλά πριν λίγες μέρες αγόρασα για δεύτερη φορά αυτά τα παπούτσια.

 

Με αυτήν την τιμή, μπαίνω σε πειρασμό να τα πάρω για γενική χρήση στην αυλή. Επειδή δεν έχω λογαριασμό sportsdirect, τι παίζει με μεταφορικά;

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος acct έγραψε:

Με αυτήν την τιμή, μπαίνω σε πειρασμό να τα πάρω για γενική χρήση στην αυλή. Επειδή δεν έχω λογαριασμό sportsdirect, τι παίζει με μεταφορικά;

http://www.sportsdirect.com/customerservices/barlindeliveryfaqs/worldwidedeliverycosts

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GriGaS said:

Άσχετο με τεχνολογία, αλλά πριν λίγες μέρες αγόρασα για δεύτερη φορά αυτά τα παπούτσια.

18101603_xl.jpg

Το προηγούμενο ζευγάρι άντεξε για 2 χειμώνες καθημερινού φορέματος. Είναι πολύ ζεστά, 100% αδιάβροχα και διαθέτουν προστατευτικό σίδερο στα δάχτυλα. Είναι αρκετά βαριά, αλλά συνηθίζονται. Σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται να τα αγοράσει, να ενημερώσω πως ενώ σε Adidas φοράω 44 2/3 αυτά τα αγόρασα 43,5 και μου είναι μπόλικα. Η τιμή στο Sportsdirect είναι επιεικώς ξεφτίλα (ειδικά εάν σκοπεύετε να αγοράσετε και άλλα πράγματα) και τα προτείνω σε όσους τα χρειάζονται με τα 1000.

Κανένα τιπ για το πως μπορούμε να μαντέψουμε το σωστό νούμερο; Διότι κάθε παπούτσι είναι ξεχωριστό και φαίνεται και σε αυτό που γράφεις. Εκτός και αν απλά πάμε σε Ελληνικά μαγαζιά, δοκιμάζουμε "ΟΚ, θα κάνω μια βόλτα και θα το σκεφτώ", γυρνάμε πίσω και τα παραγγέλλουμε online.

 

Το μαγαζί θεωρείται αξιόπιστο να υποθέσω.

Link to comment
Share on other sites

To πιο σωστο ειναι να δοκιμασεις το παπουτσι. Ακομα και το ιδιο ακριβως παπουτσι που ειχες παρει πριν 2 χρονια τωρα μπορει να ειναι διαφορετικο ως προς το μεγεθος διοτι πολυ απλα μπορει το ποδι σου να εχει ελαχιστα αλλαξει. Τωρα οταν προκειται για διαφορετικα παπουτσια που δεν τα εχουμε ξαναφορεσει η δοκιμη ειναι η μονη λυση πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.