Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Ναι εχω παιξει αρκετό καιρό με RIFT και δεν ξέρω γιατι δεν το αγορασα τώρα στο BF.

 

Στο iracing ειναι πολυ καλό !!!
Ισως επειδη ειχα ηδη 4 οθόνες και ημουν μεταξυ αυτου και του μονιτορ Stand (ειναι σε κουτες τωρα )
θα ποσταρω οταν το ανοιξω και στήσω.

Έγινε επεξεργασία από beastie
Link to comment
Share on other sites

logitech.thumb.jpg.2a55c4f76526f7922c04904e88fad249.jpg5a28314175da7_logitech2.thumb.jpg.cc9231f55585c2fc5814e652bf768278.jpg5a283108b6e7d_logitech3.thumb.jpg.1d1e401795e40b18fd772770d5d2120c.jpg5a2830d0bfb71_logitech4.thumb.jpg.461ca397d907cda0c77badabeb2e672d.jpg

Κατέφθασε σε μια καλαίσθητη γκρι συσκευασία:p, η οποία έκρυβε ένα μαύρο κουτί. Ανοίγω και τι να δω: ακόμα ένα μαύρο κουτί. Πάνω που είχα αρχίσει ν' αναρωτιέμαι, το πρόσεξα. Logitech g910 orion spark.

Αγορασμένο σε φιλική τιμή από τον @astrolabos. Αντώνη, σ' ευχαριστώ για όλα.

Προς το παρόν, το έχω στο γραφείο. Σύντομα, θα μεταφερθεί σπίτι, στο p.c. Θα προσπαθήσω να γράψω εντυπώσεις και ν' ανεβάσω περισσότερες και καλύτερες φωτογραφίες.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Στην πρώτη φωτογραφία, ήμουν σίγουρος ότι έχω πρόβλημα όρασης :hehe::p 

Καλοδούλευτο να είναι, πες μας εντυπώσεις από τους romer G 

Ναι, μου βγήκε θολή:p. Με το μαλακό, γιατί συγχρόνισα (ουάου) το κινητό με το mail μου και έστειλα τις φωτογραφίες μέσω αυτού στο laptop και κατόπιν τις έβαλα εδώ.

Εννοείται. Από Παρασκευή και μετά θα έχω χρόνο να παίξω μαζί του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Excelvan W1 Doogee X5.jpg

 

Από την Ευρωπαϊκή αποθήκη του Gearbest. Είχε βάλει κάποιες προσφορές, οπότε δεν έχασα την ευκαιρία. Ειδικά έναν φτηνό προβολέα τον ήθελα, αλλά με αυτά που γίνονται με τα τελωνεία το είχα σίγουρο ότι θα αναγκαζόμουν να αράξω με τον Unic 46+ μέχρι να χαλάσει. Όχι ότι θα με χάλαγε, ο Unic συνηθίστηκε εύκολα και έγινε το στάνταρ μέσο προβολής για ταινίες και σειρές, παρόλα τα μειονεκτηματά του. 'Ήταν αυτό το "μέχρι να χαλάσει" που με προβλημάτιζε, διότι αν όντως χάλαγε, θα με χάλαγε πολύ.

 

Ο Excelvan W1 είναι σαφώς πιο φωτεινός σε σχέση με τον Unic, καλύτερη ποιότητα χρώματος, αλλά εντάξει, φτηνός Κινέζικος. Στα μάτια κάποιου που ασχολείται με προβολείς σοβαρά, απλά αναβάθμισα την Geforce 8800GT με μια Radeon HD4850 προκειμένου να παίζω κορυφαία games. Αλλά αν το μόνο που ήξερες μέχρι τώρα ήταν η 8800GT, η HD4850 θα δείχνει σούπερ. Και όντως είναι μια χαρά.

 

Το κινητούλι είναι για ξάδελφο που είχε μείνει με Windows phone, ένα Lumia 535. Στιβαρή συσκευή, ελαφρώς βαριά στο χέρι, αλλά δείχνει να είναι μια χαρά συσκευή για τα λεφτά της.

 

 

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα την αγορα του tablet της huawei, πραγματικα την εκτιμησα παρα παρα παρα πολυ σαν εταιρια. Οι συσκευες της φαινονται προσεγμενες μεχρι και τελευταιας λεπτομερειας!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Εγω μετα την αγορα του tablet της huawei, πραγματικα την εκτιμησα παρα παρα παρα πολυ σαν εταιρια. Οι συσκευες της φαινονται προσεγμενες μεχρι και τελευταιας λεπτομερειας!

 

 

πολυ καλα τα λες! Καιρο εχω να χαρω τοσο αγορα μου! Χειροτερα απο τους γιους μου όταν τους παω στον Μουστάκα κανω χαχαχαχαχαχαχα

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Λίγο πιο επιθετική τιμολόγηση να υπήρχε (να ήταν στα ~600 δηλαδή), και θα το σκεφτόμουν μέχρι αηδίας το συγκεκριμένο! Κόσμημα! 

Καλοδούλευτο!

Spoiler

Αν θέλεις πες από που το πήρες και αν είχε το dongle μέσα (usb σε 3.5mm). Βλέπω ότι διαθέσιμο το'χει ο Κωτσόβολας

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, junior-21- said:

ύστερα απο 3 χρονια LG και συγκεκριμένα G2, G4 και G5.... ειδα το φως μου!!!!!!!!!!!!!!!

 

Κ Ι Ν Η Τ Α Ρ Α ! ! ! !

20171201_194156.jpg



Σιγά τον πολυέλαιο !!!!
(αντανάκλαση)


:D:D:D

 

Τούμπανο. να το χαρείς!!!

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Λίγο πιο επιθετική τιμολόγηση να υπήρχε (να ήταν στα ~600 δηλαδή), και θα το σκεφτόμουν μέχρι αηδίας το συγκεκριμένο! Κόσμημα! 

Καλοδούλευτο!

  Hide contents

Αν θέλεις πες από που το πήρες και αν είχε το dongle μέσα (usb σε 3.5mm). Βλέπω ότι διαθέσιμο το'χει ο Κωτσόβολας

 

Πληροφοριακά κάποτε που ήταν ακόμη ενας μη επώνυμος Κινέζος η εταιρεία είχε πιο ανταγωνιστική πολιτική. Εποχές που δεν υπήρχε η Xiaomi. Τότε που έπαιζε μπάλα αυτή και η ΖΤΕ. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2017 at 12:27 ΜΜ, το μέλος ronin13 έγραψε:

MI Bluetooth Speaker 2 από κινεζομαγαζο σε Black Friday.

Πολύ καλός ήχος, πιανει καλη ένταση για το μέγεθος του, και στιβαρή κατασκευή. Value for money, όπως όλα τα προϊόντα Xiaomi που έχω πάρει.3b18579c6d14c543d80bf1c779cbc64b.jpg&key=1b43a920476fac2045dcde28e816b4ea108c90a79e18bb795a63a14b506af268

 

 

Και εγώ αγαπάω xiaomi αλλά τώρα θέλω υπενθύμιση για το mousepad παρακαλώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Spirosssss said:

Και εγώ αγαπάω xiaomi αλλά τώρα θέλω υπενθύμιση για το mousepad παρακαλώ.

Αυτο που ειχα παρει εγω ηταν αυτο.

Φανταζομαι με μια αντιστοιχη αναζητηση θα βρεις ανανεωμενες τιμες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να πω οτι πηρα κατι και εγω :

 

 

20171123_165939.jpg

20171210_191925.jpg

 

20171204_174824.jpg

 

 

Αν και η αληθεια ειναι οτι πληρωνω κινεζους να μου στελνουν δωρα και να νιωθω ξεχωριστος !

Έγινε επεξεργασία από platonas
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.