Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Είχα πάρει στη γυναίκα ένα ίδιας μάρκας πριν 3 χρόνια για να σταματήσει να κρυώνει επιτέλους. Έκανε δουλειά όντως. Το να σου πει γυναίκα πως δεν κρυώνω πλέον σημαίνει πολλά. Οπότε φέτος για δωρο Χριστουγέννων μου πήρε αυτή ένα. 
Ουδέν χειρότερο της γυναικείας γκρίνιας... Πόσο μάλλον αν είναι καθημερινή..! [emoji39]
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ισωθερμικά (σκελέες) , χοντρές κάλτσες τσολιαδίστικες (μάλλινες μέχρι τον μηρό!!)
Ακριβώς! Αν και από προσωπική εμπειρία, με περισσότερους από -10 δεν είναι να βγαίνεις έξω ούτε για δευτερόλεπτο. Ευτυχώς τα τελευταία 2-3 χρόνια έχει ηρεμήσει κάπως. Thank you global warming!!

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GriGaS said:

Αλήθεια όταν έχει τόσο χαμηλές θερμοκρασίες, άντε από τη μέση και πάνω το παλεύεις με πουλόβερ μπουφάν κλπ. Από τα γόνατα και κάτω τι κάνετε;

 

κολάν. Βάλε ένα κλασσικό αντρικό κολάν nike, addidas κτλ. Ειναι λεπτό και δεν το νιώθεις καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

On 12/14/2017 at 7:53 AM, DEADLAZARUS said:

Το κακό με τέτοια ακουστικά είναι ότι σε απομονώνουν από τον έξω κόσμο. Με τις ψείρες θα ακούσεις τη γυναίκα που φωνάζει, το τηλέφωνο που χτυπάει, το πλυντήριο που τελείωσε:hehe:. Με τα ανωτέρω ακουστικά, θα νιώσεις το χτύπημα στην πλάτη, όταν, δηλαδή, θα είναι πολύ αργά:p

Δεν το συζητάμε όμως ότι είναι η καλύτερη επιλογή για τις "μικρές" ώρες και για πιο immersive gaming.

To χτυπημα στην πλατη ειναι καλα ,μη νιωσεις το κρακ απ το μπαστουνι του baseball στο κεφαλι ειναι το θεμα απο την γυναικα χαχααχ

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, GriGaS said:

Αλήθεια όταν έχει τόσο χαμηλές θερμοκρασίες, άντε από τη μέση και πάνω το παλεύεις με πουλόβερ μπουφάν κλπ. Από τα γόνατα και κάτω τι κάνετε;

Προσωπικά έχω ισοθερμική σκελέα της North Face και χρησιμοποιώ. Σπάνια μεν αλλά καμιά φορά χρειάζεται. Τα μποτάκια που έχω δεν καταλαβαίνουν τίποτα μέχρι τους -30 περίπου.

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Νέα προϊόντα στο σπίτι. (Ο αδερφός μου άλλαξε υπολογιστή.)

 

DSC_0275.thumb.JPG.98939424eae3f9a2fc95c10d55c21fbd.JPGDSC_0277.thumb.JPG.aa24f51bfc60df2485cffad94f54c7fc.JPGDSC_0276.thumb.JPG.3de62c29662a6d58fe2f4a5b7ff3c473.JPG

 

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μου δώσει το παλιό του.

Μην κάνεις εκπτώσεις, τα καινούργια να ζητήσεις. Μην συμβιβαστείς:hehe:.

Link to comment
Share on other sites

Μη κοροιδεύεις γιατί είμαι να σκάσω. Έχει τάξει να τα πουλήσει σε φίλο του. Του είπα να τα αγοράσω εγώ που έτσι κι αλλιώς ήθελα να αλλάξω κι εγώ υπολογιστή αλλά δε μου τα δίνει.

Γιατί ρε αδερφέ να σε εκμεταλλευτεί ο φίλος σου; Προτιμώ να σε εκμεταλευτώ εγώ!!:hehe:

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, icy20 said:

WTF του δινεις τα ιδια λεφτα με το φιλο και σου λεει οχι? Μηπως ειναι χαλασμενα

 

 

Όχι ρε, είχαν ήδη κλείσει συμφωνία. Ο φίλος του είναι gamer και θα τα αξιοποιήσει καλύτερα. 

Άσε που μόλις μου είπε την τιμή, του έδωσα την ευχή μου και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος gdp77 έγραψε:

Πώς σου φάνηκαν εσένα; 

 

Δεν εχω πιασει ποτε στα χερια μου headset πιστολια για να μπορω να τα αξιολογισω αναλογα με την "καλυτερη" ποιοτητα. 

Μου αρεσουν ομως , ειναι ανετα στο κεφαλι ακομα και αν φοραω γυαλια , ο ηχος καθαρος ακομα και στο μεγιστο του .

Και το καλυτερο ..... επιτελους μιλαω σαν ανθρωπος μαζι με την ομαδα :hehe:

 

Οπως λες ειναι πολυ VFM , σε σχεση με κατι ασχετα του 30αρικου που ειχε παρει φιλος , αυτα ειναι κλασεις ανωτερα . 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Spirosssss έγραψε:


 

 


Πωωω βαρύ αυτό για τους Superluxάδες.. :hehe:

Sent from my A0001 using Tapatalk
 

 

 

 

Για αυτα του 30αρικου στο μαγαζι της γειτωνιας  :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.