Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Να διευκρινίσω κάτι και τέλος το offtopic: με ενημέρωσαν αρκετές μέρες μετά από την καταχώρηση της παραγγελίας ότι δεν είχαν διαθέσιμο το βιβλίο και έψαχναν στο δίκτυο συνεργατών τους (sic), για να το βρουν.

Όταν, όμως, έκανα την παραγγελία το βιβλίο φαινόταν διαθέσιμο. Θα μπορούσαν λοιπόν να με ενημερώσουν νωρίτερα.

πριν 8 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

I am aware of that, believe me :p 

Κάτι πήρε το αυτί μου ότι έχουν ψυχαναγκαστικούς εκεί στο τύλιγμα των πακέτων :hehe: 

Θέλω το επόμενο βιβλίο να το τυλίξεις εσύ. Θα το πάρω σπίτι:p:hehe:.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος idonthave έγραψε:

το λοιπόν η κουφαλίτσα ο Ρούντολφ συνεχίζει και φέρνει δωράκια,

ελπίζω τα τελευταία (για φέτος) :p

 

20171230_163917(0).thumb.jpg.efe83eabdc6d823705192e99b5c36f01.jpg

Δεν μας είπες όμως από που πήρες το derby και πόσο έκανε:hehe:.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Από την λίγη εμπειρία που έχω σε θέματα ήχου, παιδιά το πήρα να αξιοποιήσω την τεχνολογία 7.1 της sennheiser, και εμεινα έκπληκτος!!!!! Και με ακουστικά όχι γνήσια 7.1 ( hyper cl II) ο ήχος είναι φανταστικός. Είμαι στην αναζήτηση καινούριων ακουστικών, και φυσικά η αγορά θα γίνει από την sennheiser. Όσο αναφορά τις άλλες επιλογές δεν το έψαξα ακόμα. 

Έγινε επεξεργασία από def
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τα τσίμπησα 28€ Public, τα ακουστικά κολλάνε μαγνητικά μεταξύ τους για να μην μπερδεύονται, παίζουν καλύτερα απο το αναμενόμενο μουσική, καλή ποιότητα κλήσης, δεν ξέρω απο εμβέλεια τι κάνουν...

 

20180110_210815__bw.thumb.jpg.c1fc891fe7cccf8d0c9510fe816e75a4.jpg20180110_205859_bw.thumb.jpg.8a46d9819cdde1c9f757d0b45a97a02d.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.