Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

2 hours ago, tommybertsen said:

Κάτι απλό για το καφεδάκι μιας και δεν είμαι πολύ σπίτι και θα χρησιμοποιείται περισσότερο τα ΣΚ (γι'αυτό και κάψουλες). Αργότερα μπορεί να αγοραστεί κανονική μηχανή καφέ και ίσως μύλος. Θα φανεί στην πορεία :) 

 

20180120_211932.jpg20180120_211820.jpg

 

Εμενα με εχει βολεψει πολυ παντως η συγκεκριμενη.

 

Πολυ μεγαλη ευκολια να κανεις γρηγορα καφε, και σε οση ποσοτητα θες σε σχεση με τις κανονικες του γέμισε,καθαρισε,ξαναγεμισε καθαρισε κτλ. (με το αναλογο κοστος βεβαια)

 

 Σαν τις καψουλες της nespresso δεν εχει παντως ...

 

Βολευόμουν καιρό με τις συμβατές από Douwe Egberts.. νυν Lor από το μάρκετ που κοστίζουν όσο και οι nespresso (όταν δεν τις είχε σε προσφορά) . Πήρα και Jacobs συμβατές μια φορά..αλλα χάλι μαύρο . Προχτες πηρε το ματι μου και συμβατες lavazza τις οποιες δεν εχω δοκιμασει ακομα γιατι δεν βρηκα την αναλογη ενταση που μαρεσει (10-11-12) :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα (σε άλλη παρόμοια μηχανή - πιθανότατα παλιότερο μοντέλο) τις kazaar (12), που αν και ελαφρώς "στυφή" γεύση, είναι αρκετά δυνατούτσικες. Καλές ήταν και Ristreto.

Γενικά είχα δοκιμάσει dolce gusto (meh) αλλά αν έχει και lavazza συμβατές, θα τις δοκιμάσω. 

Θέλω και να δω αν ισχύει αυτό που γράφει στο χαρτί (100 ή 150 κάψουλες, δώρο άλλες τόσες με την πρώτη αγορά). Μετά θα ψαχτώ περισσότερο, γιατί enough is enough με τον φραπέ :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το G502 που ξέχασα να βάλω και το ηλεκτρονικό κατσαβίδι που ήρθε σήμερα από gearbest.
5a6f09bf29a39_IMG_20180129_131258-Copy.thumb.jpg.374244f8b4a0ebd36d81ffab0e45a0ca.jpg
Τι λέει το κατσαβίδι; Έχει ροπή; εγώ περιμένω τα wiha εδώ και κάμποσο.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spirosssss said:

Τι λέει το κατσαβίδι; Έχει ροπή; εγώ περιμένω τα wiha εδώ και κάμποσο.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 

 

Δεν το δοκίμασα ακόμα. Για απλή χρήση καλό φαίνεται, σε κάποια βίδα που θέλει αρκετή δύναμη δεν ξέρω άμα θα τα καταφέρει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=45011]nemesi54[/mention] αυτο ειναι

https://www.ebay.com/itm/0-3-1M-2M-3M-Fast-Charging-USB-3-1-Type-C-Braided-Data-Sync-Charger-Cable-Cords/312013479668?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=610778935167&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

Επίσης, μόλις τελείωσε η συναρμολόγηση και ετοιμάζομαι να ζωντάνεψε κάτι παλιά ηχεία! Τον πήρα δοκιμαστικά, και βλέπουμε πώς θα πάει..b739ab6829df1fd07677b7f0c5afda19.jpg4e4a085ed752febca24e7e1a6e4c17ed.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Nemesis89 έγραψε:

Να ρωτήσω για τα DeepCool RGB 350 τα leds συνδέονται μεταξύ τους? ή το καθένα ξεχωριστά με τον controller?

Μεταξύ τους :) 
(το έχω κι εγώ)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.