Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

16 hours ago, GriGaS said:

Τα ροδάκινα πλαστικά αλλά αλλάζονται. 

?

https://www.google.com/search?q=rodakina&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjeqpvc3qDcAhUMr6QKHd_gARkQsAQIUg&biw=2560&bih=1303

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος woe2011 έγραψε:


Περισσότερες λεπτομέρειες?

 

Ειναι αυτο

https://www.plaisio.gr/fotografia-video/accessories/tripoda-camera/Sentio-Tripod-Gia-Dslr-Tr-200-Kokkino-ΒΖ-Α2-Kokkino.htm

 

Εγω το πηρα μονο και μονο επειδη βρεθηκα στο Π και το ειδα αυτη την ωρα. Καλο και στιβαρο φαινεται εκ πρωτης οψεος. Μολις αφησεις το μπουτον της κεφαλης για να κλειδωσεις σε αυτη τη θεση που θελεις ειναι πολυ πιθανο να φυγει μερικα χιλιοστα προς τα κατω λογω βαρους. Με την 3400 και τον 18-55 το παρατηρησα αυτο, επομενως αν βαλεις εναν βαρυτερο ζουμ φακο ισως επιδεινωθει λιγο αυτο το φαινομενο.

Link to comment
Share on other sites

Το μικροβιο μπηκε απο μενα..Ηθελα οθονες, μετα απο πολυ ψαξιμο κατεληξα σε αυτες. Τον επεισα τελικα (δυσκολευτηκε ? )

και μιλησα με το καταστημα για κατι καλυτερο σε τιμη.
15Ε συνολο σε εκπτωση :p

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

IMG_20180720_205557.jpg

Νέα παραλαβή. Στα 297€ από msystems (αγοράστηκαν 3 και μας έκοψαν από 5€) 

IMG_20180720_205618.jpg

 

Καλό κομμάτι σχετικά, πολύ αποδεκτό και καθόλου ενοχλητικό bleeding, μια χαρά απόδοση σε games (for my liking ), καλά χρώματα , θα έλεγα vfm ! Αν δεν θέλετε 144hz και σούπερ ντουπερ gaming settings ,  για κάτι all around στα 1440p, εδώ είστε !

 

πριν 10 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

οι αλλες δυο πηγαν εδω :
cd7c9a15667d0c6121535ab7bfc8484b.jpg

 

Καλοδουλευες να ειναι :)

 

Καλορίζικες, παιδιά. Ωραίες φαίνονται, σε καλή τιμή αγοράστηκαν, θέματα δεν έχουν...

Με το καλό...

 

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος SirMomus έγραψε:

Καλοριζικα παιδια πρεπει να ναι φοβερες!! :D 

Είναι μία παραπάνω από τίμια αγορά. (3 αγορές, αλλά για 297€ τρεις οθόνες; Hasta na pan :p )

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@GoMaR @tommybertsen

Περιμένουμε κάποια σχόλια σχετικά με την χρήση, τουλάχιστον μετά από κάποιες μέρες, αν είναι εύκολο. Η βάση είναι στιβαρή; 

Έγινε επεξεργασία από pnick
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Είχα να λέω στον @GoMaR για την βάση της.  Είναι πολύ καλή, στιβαρή, και δεν νιώθεις σε καμία περίπτωση ότι η οθόνη θα κάνει καμιά βουτιά λόγω αυτής :D Μου αρέσει το ότι είναι ορθογώνια, και όχι στρόγγυλη που την φοβάμαι :p 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tommybertsen said:

Είχα να λέω στον @GoMaR για την βάση της.  Είναι πολύ καλή, στιβαρή, και δεν νιώθεις σε καμία περίπτωση ότι η οθόνη θα κάνει καμιά βουτιά λόγω αυτής :D Μου αρέσει το ότι είναι ορθογώνια, και όχι στρόγγυλη που την φοβάμαι :p 

 

Με τα εμότζι με μπέρδεψες... :hmm:Τελικά είναι στιβαρή; Γιατί en face που την βλέπω τα διπλά ποδαράκια μου μοιάζουν λεπτά στο πλάτος. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SirMomus said:

297 € για 3 οθοναρες;;; πωπωπωωπω τι καλουδια ειναι αυτα?(πλακα κανω για την τιμη μην ορμηξετε) 
Καλοριζικα παιδια πρεπει να ναι φοβερες!! :D 

 

ΔΝΤ (δε νομιζω Τακη). ?

Η τιμή είναι για το τεμάχιο όχι για το σύνολο ? (αλλιως θα παω ΤΩΡΑ να παρω κι εγω)

(με έτρωγε να "ορμήξω") ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος frapesmetrios έγραψε:

 

ΔΝΤ (δε νομιζω Τακη). ?

Η τιμή είναι για το τεμάχιο όχι για το σύνολο ? (αλλιως θα παω ΤΩΡΑ να παρω κι εγω)

(με έτρωγε να "ορμήξω") ?

Φραπεδουμπα μου, μάλλον είσαι σκέτος και όχι μέτριος ?

. Ξέχασες να διαβάσεις ότι κάνει πλάκα για τις τιμές :p

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.