Jump to content


Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 27 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Αρκετά εμφανής η διαφορά σε σχέση με το Xiaomi.

Μεγιές το κινητό.

Όμως δεν υπάρχει σύγκριση του sd625 με τον 835.. Αν δεν είχε εμφανείς διαφορές, θα υπήρχε σοβαρό πρόβλημα. 

Τις ακόμη μεγαλύτερες, θα τις δεις στην κατανάλωση ? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μεγιές το κινητό.

Όμως δεν υπάρχει σύγκριση του sd625 με τον 835.. Αν δεν είχε εμφανείς διαφορές, θα υπήρχε σοβαρό πρόβλημα. 

Τις ακόμη μεγαλύτερες, θα τις δεις στην κατανάλωση ? 

Καλά ναι, σίγουρα. Η μεγάλη διαφορά θα φανεί στις πιο απαιτητικές εφαρμογές (παιχνίδια πχ) αλλά και στο απλό σκλοράρισμα η διαφορά ήταν εμφανής.

Δε θα το άλλαζα πάντως το Xiaomi αν δεν μου είχε βγάλει όλα αυτά τα προβλήματα. Για 150€ που το είχα πάρει ήταν άψογο.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, UltraB said:

Καλά ναι, σίγουρα. Η μεγάλη διαφορά θα φανεί στις πιο απαιτητικές εφαρμογές (παιχνίδια πχ) αλλά και στο απλό σκλοράρισμα η διαφορά ήταν εμφανής.

Δε θα το άλλαζα πάντως το Xiaomi αν δεν μου είχε βγάλει όλα αυτά τα προβλήματα. Για 150€ που το είχα πάρει ήταν άψογο.

 

Πως και δεν άντεξες να πάρεις τον SD845 με 300€ στο Pocophone της Xiaomi; Το λέω επειδή έρχεσαι από Xiaomi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος trib έγραψε:

Πως και δεν άντεξες να πάρεις τον SD845 με 300€ στο Pocophone της Xiaomi; Το λέω επειδή έρχεσαι από Xiaomi.

Μετά από αυτά που πέρασα με το προηγούμενο, δύσκολα θα ξαναπήγαινα στο καπάκι σε Xiaomi. Ειδικά αν δεν ήταν από κάποια μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων.

Και για να μην παρεξηγηθώ, δε λέω ότι είναι προβληματικά κλπ, απλά το δικό μου έτυχε να μου βγάλει όσα προβλήματα δεν μου έχουν βγάλει όλα τα τηλέφωνα που είχα μέχρι τώρα. PS: Τα προσέχω όσο δε πάει, σίγουρα δεν φταίει η χρήση που του έκανα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

απλά το δικό μου έτυχε να μου βγάλει όσα προβλήματα δεν μου έχουν βγάλει όλα τα τηλέφωνα που είχα μέχρι τώρα.

 

καλημέρα :sarcastic:

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

ειναι και θέμα τύχης... 4 ατομα που ξέρω εχουν παρει το xiaomi note 5
ta 3 με μεγάλη χρήση δεν κάνει τιποτα ... ολα ρολόι
ο 4ος εχει αλλαξει 2 με προβληματακια (ευτυχως απο ελληνική εισαγωγή και άμεση αντικατασταση)

Link to comment
Share on other sites

στην μητρική στις ρυθμίσεις . εκτός και εαν δεν έχει η μητρική σου σατα 3 .μπορεί και να κάνω και λάθος αλλά νομίζω ότι έπρεπε να πιάνεις γύρω στα 500 . τα άλλα είναι εντάξει και το access time. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ICH9R δεν είχε SATA3. SATA3 εμφανίστηκε πρώτη φορά με native υποστήριξη από το chipset στο P67. O άνθρωπος έχει Χ38. 3 γενιές πίσω.

Για την ακρίβεια όταν παρουσιάστηκε το Χ38 δεν υπήρχαν ακόμα consumer SSD.

 

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.