Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

3 hours ago, idonthave said:

489577333_kbcm.thumb.jpg.ce72b0f39ec97f009a9e211b21a91f16.jpg

 

Το δοκιμασα με Brown. Πολυ καλο για τα λευτα του.

 

Οι καφε του ειναι λιγο πιο μαλακοι απο τους αντοιστιχους Cherry Βrown. (εχω Corsair K70 LUX)

 

Tο μονο μειωνεκτημα οτι δεν εχει palmrest.

 

Καλοδουλευτο!

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

New PCI Express PCI-E to PCI Adapter Card Asmedia 1083 Chipset Green AC385 HCXM | eBay

image.png

 

Αγοράστηκε πιο πολύ για αργότερα, όταν δεν θα βρίσκω PCI σε μητρική. Φαίνεται να δουλεύει και με μια κάρτα ήχου Creative και με έναν Promise controller.

2GB PC3-12800 RAM DIMM Desktop Memory RAM DDR3 1600Mhz Only for AMD chips #etst 836905516090 | eBay

 

image.png

 

AMD only μνήμες. Στα 6,33€ που γράφει δεν θα τις αγόραζα, αλλά τις είχε κάποια στιγμή κάτω από 5€ οπότε πήρα δύο για back up. Σε AM3+ βγάζουν μια χαρά MemTest ενώ το CPU-Z τις βλέπεις ως 1600MHz Kingston με το ανώτερο SPD στο CPU-z να αναφέρει 685MHz CL9.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ωραια πραγματα @idonthave . Μου εχει λειψει και μενα.

Αχχχ δεν πειραζει εχω καλο συστηματακι και γω..Που με τα μωρα στο σπιτι παιζει απλα ακαντου και ντορα στο youtube.

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλοι εσείς που μου πάτε και μου παίρνετε X299 Intel πλατφόρμα, σε ζουζούνια και παρόμοια τα σπαταλάτε :p

Είστε πρόκληση κύριοι :p:hehe:

 

 

 

Για να κρατάμε και λίγη ισορροπία με τις τριψηφιο-τετραψήφιες αγορές, πάμε άλλη μια μονοψήφια, άσχετη με τεχνολογία.

 

Vintage Fashion Train Shape Alarm Clock Decoration Quartz Movement Sale - Banggood.com

 

08996d59-6b58-4c97-8e4f-05dc7e5d7dd6.jpg

 

Πλαστικούρα προφανώς, αλλά παραδόξως καλής ποιότητας πλαστικούρα και στιβαρή κατασκευή. Και μεγάλο σε μέγεθος, δεν είναι κάποια ηλίθια μινιατούρα. Το καλό με την περίπτωση του Banggood είναι ότι το δίνει κάπου στα 2,6€, όταν κυκλοφορεί σε eBay και Gearbest περίπου στα 6€(αλλά οι άλλοι το έχουν σε 3 αποχρώσεις, όχι μόνο ασημί). Υπάρχουν και άλλα σχέδια, αν το ψάξετε, ποδήλατα, μοτοσυκλέτες, αυτοκίνητα, μουσικά όργανα, άλογα. Να είναι καλά οι Κινέζοι.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 6
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος yanni έγραψε:

Τελικά όλοι εσείς που μου πάτε και μου παίρνετε X299 Intel πλατφόρμα, σε ζουζούνια και παρόμοια τα σπαταλάτε :p

Είστε πρόκληση κύριοι :p:hehe:

 

 

 

Για να κρατάμε και λίγη ισορροπία με τις τριψηφιο-τετραψήφιες αγορές, πάμε άλλη μια μονοψήφια, άσχετη με τεχνολογία.

 

Vintage Fashion Train Shape Alarm Clock Decoration Quartz Movement Sale - Banggood.com

 

08996d59-6b58-4c97-8e4f-05dc7e5d7dd6.jpg

 

Πλαστικούρα προφανώς, αλλά παραδόξως καλής ποιότητας πλαστικούρα και στιβαρή κατασκευή. Και μεγάλο σε μέγεθος, δεν είναι κάποια ηλίθια μινιατούρα. Το καλό με την περίπτωση του Banggood είναι ότι το δίνει κάπου στα 2,6€, όταν κυκλοφορεί σε eBay και Gearbest περίπου στα 6€(αλλά οι άλλοι το έχουν σε 3 αποχρώσεις, όχι μόνο ασημί). Υπάρχουν και άλλα σχέδια, αν το ψάξετε, ποδήλατα, μοτοσυκλέτες, αυτοκίνητα, μουσικά όργανα, άλογα. Να είναι καλά οι Κινέζοι.

ΤΡΟΜΕΡΟ @yanni

Αν είχα χώρο θα είχα ένα δωμάτιο μόνο με τέτοια, σοβαρά το λέω! Αγαπώ vintage style πραγματάκια! 

:D 

 

πριν 3 ώρες, το μέλος idonthave έγραψε:

μια σελίδα πίσω :p

aoc ag322qc4

 

20181007_182837b.thumb.jpg.f6461ca4a72c83ac36dbdd5b238a7710.jpg

Σαν να έφαγε μπουνιά μοιάζει στην φώτο :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, euaggelos71 said:

Sony WF-1000X....?

 

 

Τα έχω και εγώ εδώ και μερικούς μήνες.

Τα χρησιμοποιησες καθόλου; Από που και πόσο τα πήρες;

Σκόπευα να γράψω τις εντυπώσεις μου είναι η αλήθεια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, σημερα τα παρελαβα απο αγγελια, στα 120 ευρω του κουτιου ειναι.

Δυο τραγουδια ακουσα και μου εκανε εντυπωση το μπασο τους, δεν εχω πληρη εικονα.

Φυσικα θα ηταν εξαιρετικα χρησιμο να γραψεις τις εντυπωσεις αφου τα εχεις ευλογο διαστημα και εχεις πληρη εικονα. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.