Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

On 12/15/2018 at 10:29 AM, Ntontotis said:

Καλημέρα και από εμένα. Μετά από χρόνιο πρόβλημα στο χέρι λόγο χρήσης του pc είπα να δοκιμάσω ένα κάθετο ποντίκι. 

Είναι το ποιό οικονομικό που μπορούσα να βρώ και κάπως αξιόπιστο. Καλό πιάσιμο αλλά χρειάζεται mouse pad για να κυλάει σωστά.

Ίσως πάω σε κάτι πιο ποιοτικό αν βολέψει. Προς το παρόν δοκιμή.

 

αλφα.jpg

αλφα2.jpg

 

Εχω παρει και εγώ ενα απο κίνα (οχι wireless) δοκιμαστικο στο γραφείο και παιζει αρκετά καλά και είναι ξεκουραστο.

(το ίδιο ακριβως σχέδιο - αλλαζει το λογοτυπο)

Link to comment
Share on other sites

δεν το παίρνεις για τα παιχνίδια αλλά έχω δει ότι σε πολλά παιχνίδια υποαποδίδει . Όταν οι άλλοι πάνε στα 150 frames αυτός πάει με το ζόρι 60 . Κρίμα . Τον κοιτούσα για πιθανή αγορά . 

Link to comment
Share on other sites

Έχεις τρελαθεί ρε; και που θα βλέπουν τα παιδιά Πέππα γουρουνάκι; στο i5;

 

Πέρα από την πλάκα, έχω virtual machines πάνω στα μηχανήματα γι'αυτό και θέλω τους πυρήνες και τη μνήμη. Απλά με τον AMD τώρα θα υπάρχει άπλα.

 

Παρεπιπτόντως, αγόρασα AMD εξάρτημα μετά από 13 χρόνια.

 

 

  • Like 4
  • Agree 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, jax7480 said:

Έχεις τρελαθεί ρε; και που θα βλέπουν τα παιδιά Πέππα γουρουνάκι; στο i5;

 

Πέρα από την πλάκα, έχω virtual machines πάνω στα μηχανήματα γι'αυτό και θέλω τους πυρήνες και τη μνήμη. Απλά με τον AMD τώρα θα υπάρχει άπλα.

 

Παρεπιπτόντως, αγόρασα AMD εξάρτημα μετά από 13 χρόνια.

 

 

Τα VM τωρα τα εχεις σε Intel cpu? Αν ναι με την αλλαγη σε AMD θα παιζουν σωστα η θα πρεπει να κανεις πατεντες?

Link to comment
Share on other sites

Στο HyperV υπάρχει επιλογή να μπορεί να παίξει σε διαφορετικης γενιάς επεξεργαστές. Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ να πω την αλήθεια (απο Intel σε AMD) αλλά όταν άλλαξα από Χ99 σε Χ299 δεν υπήρξε πρόβλημα. Λογικά θα παίξει χωρίς θέμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, jax7480 said:

Παρεπιπτόντως, αγόρασα AMD εξάρτημα μετά από 13 χρόνια.

Το σύμπαν εκδικείται. Κανείς δεν ξεχνάει το ύπουλο σχέδιό σου να με κάνεις Ιντελά. :p

 

Σχέδιο το οποίο απέτυχε.(*)

 

Υ.Γ.(*)

Spoiler

Δεν έχει σημασία το ότι τώρα ποστάρω από το i5, είναι άσχετο με το θέμα μας. :hehe:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πηρα χτες Note 9 της Sammy. 
 

 To τηλεφωνο ειναι οτι καλυτερο εχω πιασει στα χερια μου...Πραγματι απορω ποσο πιο γρηγορο και τι καμερα εχουν σκοπο να βαλουν στο 10...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

ΤΙ ΕΠΙΚΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ. 

Για 2.66€ το τσιμπησα για ντεκορ τρολ theme ?

Στην αρχή νόμιζα 2.66 μόνο 1 αλλά για όλη τη παρέα τα σπάει χαχααχ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.